Covid-19: یک میلیون و یک مانیفست

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند عبور یک میلیون coronavirus بیماری (Covid-19) موارد در روز پنج شنبه. من انتظار می رود آن را به اتفاق می افتد بیش از آخر هفته; HT اطلاعات فرد (برای همه چیز مربوط به Covid-19) جیمی Mullick آن را درست کردم ، در این زمان نرخ رشد هند می تواند از عبور از دو میلیون مورد علامت مدتی در اوایل ماه اوت با بسیاری از موارد که از پرجمعیت متحده که سیستم مراقبت های بهداشتی را پیدا خواهد کرد آن را دشوار است برای مقابله با این چالش است. صرف نظر از اثر آن اقدامات دولت فعال در اوایل اجرای این بیماری همه گیر در هند است. به عنوان کشور وارد فاز بحرانی (بیماری شروع به گسترش سریع تا کنون کمتر در مناطق آسیب دیده) در اینجا 10 نقطه مانیفست برای دولت در نظر بگیرید.

تست بیشتر. من قبلا پیشنهاد یک هدف از 50 میلیون در ماه اوت 15. که ممکن است مشکل در حال حاضر, اما من گفتم یک میلیون آزمون در روز های خوبی در داخل هند برسد. هند انجام شده حدود 13 میلیون آزمون تا کنون با توجه به worldometers.info

در یک میلیون و یک روز آن را به 50 میلیون مارک در 37 روز; توسط اواسط ماه اکتبر آن را انجام 100 میلیون تست پوشش کمی بیش از 7.5 درصد از جمعیت آن است. که باید انجام دهید.

اجرای پوشیدن ماسک. و بهداشت دست. اجتماعی و فاصله. پس از سه و نیم ماه از پوشیدن ماسک (شاید حتی دستکش) استفاده عفونی شستن دست و اجتماعی فاصله همه خسته است. آن است که شروع به نشان می دهد — اما نتایج می تواند فاجعه آمیز.

پیش نویس یک واکسن طرح است. آنچه که ما واکسن طرح ؟ ما سرمایه گذاری در واکسن شرکت ؟ یا باید ما زده معاملات با آنها راه ما به طور آهسته از میلیاردها دلار در ازای طاس تخته نرد در یک واکسن هنگامی که آن را توسعه یافته ؟ ما قرار داده پیشبرد دستور ؟ من فکر می کنم این بهترین راه برای صرف پول که جمع آوری شده توسط PM مراقبت صندوق.

تعیین رئیس دانشمند و یا یک Covid کمیسر. ما به شدت نیاز به یک هماهنگ علمی و بهداشت و درمان در پاسخ به بیماری کروناویروس و به اطمینان حاصل شود که علم و تاسیس علمی فرآیندهای درایو پاسخ ما به این بیماری همه گیر. (برخی از خوانندگان و دولت ممکن است یک سوال در مورد این. من پاسخ: آیا ما؟)

تعیین داده های تزار. و تمام دیتا — تست جغرافیایی گسترش این بیماری در دسترس بودن تخت بیمارستان, نتایج بالینی — عمومی.

معرفی جلسات روزانه در چگونه هند در حال انجام است. به پرسش. و به اشتراک گذاری اطلاعات آشکارا و شفاف در caseloads و مرگ و میر شکاف در سیستم مراقبت های بهداشتی سیاست پاسخ علمی و پزشکی پیشرفت.

قاب قوانین به صورت متمرکز مستندات. به عنوان شدت گرفتن ویروس از طریق هند یک دسته از نقاط داغ پدیدار خواهد شد نشان خوشه از عفونت است. تنها راه برای مقابله با این است که به آنها قفل کردن — اما با استفاده از یک پروتکل استاندارد است که بر اساس آموخته های از 68 روز ملی مستند.

به کودکان ثبت نام در یک مدرسه تحت حق آموزش و پرورش طرح یک دستگاه که در آن آنها می توانند دسترسی به کلاس ها (که همه رفته آنلاین). در واقع به همین دلیل تنها آنها را به هر مدرسه رفتن کودک که ندارد یک دستگاه.

اعلام یکی دیگر از محرک — که در واقع underwrites (یا بودجه) کسب و کار قرار می دهد و پول نقد در دست مردم است. حتی مالی hawks نمی خواهد اعتراض بیش از حد با صدای بلند در استفاده از هلیکوپتر پول در این وضعیت.

تشکیل پارلمان و کمیته پارلمانی. این بیماری همه گیر است که یک بار در طول عمر بحران است که تحت تاثیر هر حوزه از زندگی و کار). مجلس و کمیته ها نمی توانیم به نشستن آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>