Covid-19: 4 اعضای خانواده پونا که آزمایش مثبت نیز آلوده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک پونا که آزمایش مثبت برای coronavirus و در ادامه به آلوده کردن چهار نفر دیگر حتی به عنوان منبع خود عفونت باقی می ماند untraceable تا کنون می تواند ‘ممکن است’ جامعه انتقال مورد coronavirus مقامات در منطقه پونا دولت روز یکشنبه گفت.

پونا ثبت چهار نفر روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد در منطقه به 27. ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope گفت: تعداد موارد مثبت در این دولت بالا رفته به 74 با 10 بیشتر موارد از جمله پونا را چهار مورد گزارش شده از شنبه شب.

به گفته مقامات بهداشتی در پونا شهری شرکت چهار نفر از شش اولین تماس از آزمایش مثبت است. چهار نفر شامل اعضای خانواده او که خواهد بود به ارمغان آورد PMC را Naidu بیمارستان از Bharati بیمارستان که در آن زن بستری شده است و تحت درمان است. بقیه خانواده اش در حال حاضر در قرنطینه که در بیمارستان است. این زن در حال حاضر در وضعیت بحرانی و در یک پشتیبانی می کند.

همچنین بخوانید: 63 ساله Covid-19 بیمار می میرد در بمبئی مرگ و میر در هند در 5: مقامات

“چهار عبارتند از: بیمار پسر خواهر, خواهر و برادر دختر. بیمار و بیش از حد نشان داده اند که علائم مانند تب” گفت: یک دکتر در Bharati بیمارستان.

41-سال نیست که سابقه سفر به کشورهای خارجی و به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 بر 17 مارس است. مرکزی تیم بازدید پونا در روز شنبه برای بررسی این منابع ممکن است که می تواند آلوده به زن ساکن Sinhgad منطقه جاده از کجا پونا اول دو Covid-19 موارد گزارش شده در مارس 10.

دنبال coronavirus به روز رسانی های زنده در اینجا.

این زن با حضور در یک عروسی در Navi Mumbai در اوایل این ماه بود و همچنین با استفاده از حمل و نقل عمومی برای رفتن به Aangandwadi در Panshet منطقه در پونا که در آن او کار می کند به عنوان یک sevika. یک راننده که سوار خانواده اش از ناوی بمبئی تا پونا نیز قرنطینه.

بخشی کمیسر دیپاک Mhaisekar در روز شنبه گفت: در مورد چهار نفر از اعضای خانواده که در تماس مستقیم با بیمار جدا شده اند که در خانه های خود را در حالی که راننده تاکسی او استخدام شده و در قرنطینه Naidu بیمارستان.

“ما در حال حاضر پیش بینی کرد بیش از 100 نفر که آمده بودند در تماس با بیمار و همچنین تماس با ردیابی کسانی که در تماس با چهار تن از اعضای خانواده بیمار است. این تعداد ممکن است در اجرای صدها نفر. یک دولت مرکزی تیم در بازدید از این بیمارستان که در آن زن بستری شده است برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این مورد از انتقال محلی و یا جامعه انتقال است. مقامات بر این باورند که این می تواند با توجه به محلی انتقال اگر بیمار در تماس با هر بیمار مثبت ندانسته” Mhaisekar گفت.

جامعه انتقال’ سومین مرحله از این بیماری همه گیر است که هند به شدت می خواهد برای جلوگیری از. این بیماری همه گیر در حال حاضر در مرحله دوم در هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>