COVID-19: 10 نتایج مثبت از دو فوتبال پروازها در آلمان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آلمانی لیگ فوتبال نشان داده است که باشگاه در بالا دو بخش بازگشته اند 10 نتایج مثبت از 1,724 فتح coronavirus آزمون. اقدامات مناسب مانند جداسازی افراد مبتلا و مرتبط تشخیصی تحقیقات انجام شد به طور مستقیم توسط باشگاه مربوطه مطابق با دستورالعمل صادر شده توسط مقامات بهداشت محلی گفت:” DFL در روز دوشنبه.

باشگاه شده اند آموزش در گروه با آزمون های گرفته شده قبل از برنامه ریزی بازگشت به آموزش به عنوان تیم.

“موج دوم آزمون انجام خواهد شد این هفته. در اینجا بیش از حد ممکن است جدا شده, مثبت, نتایج آزمون, به خصوص از آنجایی که یکی از اهداف این دور دوم است که به منظور کاهش احتمال از “منفی کاذب” نتایج که هرگز نمی تواند به طور کامل رد کرد و” DFL گفت.

هفته گذشته سه بازیکن از FC Koln تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. با این حال این باشگاه اطلاع داد که آنها تا به حال هیچ بیشتر COVID-19 عفونت های پس از آن.

بوندسلیگا است برای تبدیل شدن به بانک لیگ فوتبال در اروپا برای بازگشت به رقابت.

بوندسلیگا روسای می خواهید به راه اندازی مجدد جریان مبارزات انتخاباتی با پیشنهاد راه اندازی مجدد تاریخ مارس 16 بودن مطرح است – اگر چه تصمیم گیری در این تاریخ خواهد بود تصمیم گرفت این جمعه. آلمانی فوتبال فصل متوقف شد در مارس 13 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>