Cover of Tintin skit برای رفتن زیر چکش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جلد یک Tintin داستان که satirised هیتلر آلمانی توسعه طلبی می تواند برای بیش از 350 ، 000 یورو ($395,000) هنگامی که آن را می آید تا برای حراج در پاریس در روز شنبه.

در شاه Ottakar را Sceptre پسر کارآگاه است بلژیکی خالق Herge شد در نظر گرفتن یک حفاری در یکی از رهبران نازی پس از الحاق اتریش در سال 1938.

تنتن و وفادار خود را سگ تازی برفی پیدا کردن خود را در تلاش به فویل طرح توسط جاسوسان برای سرنگونی پادشاه داستانی بالکان زمین از Syldavia.

این داستان برای اولین بار منتشر شده در کودکان, مکمل های محافظه کار بروکسل روزنامه Le Petit Vingtieme. پوشش را نشان می دهد Tintin دام به عنوان او می شود از این هواپیما در پراگ و نیاز به گرفتن دوست جدید خود را استاد Alembick ریش به حق خود است.

طراحی بخشی از یک عمده فروش کارتون های کلاسیک تصاویر در Artcurial حراج خانه در پایتخت فرانسه بود که در ماه مارس به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

همچنین با رفتن زیر چکش نقاشی از ماجراهای آستریکس و Obelix توسط خالق خود را Albert Uderzo برای یک سال 1966 کتاب رنگ آمیزی است که انتظار می رود به فروش تا 25,000 یورو است.

اما بزرگترین مناقصه انتظار می رود به یک سال 1954 طراحی جوهر به نام Le pirogue (ستاره شرق قایق رانی) از Marsupilami داستانی آمریکای جنوبی حیوانات اختراع توسط افسانه هنرمند بلژیکی Andre Franquin.

این برآورد از بین 350,000 و از 450.000 یورو است.

Franquin یکی از تاثیرگذارترین پس از جنگ کتاب های کمیک هنرمندان و Marsupilami اغلب به نظر می رسد در کنار شخصیت های Spirou & Fantasio که او کشید و از سال 1949 تا 1969.

(این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.)

دنبال داستان های بیشتر در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>