دادگاه به انجام جلسات از طریق تماس های ویدئویی می گوید: SC

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دیوان عالی کشور روز دوشنبه با صدور کشت جهت به دادگاه ها در سراسر کشور به منظور تسهیل شنوایی از موارد از طریق ویدئو کنفرانس در یک مرحله که در آن گفت: ضروری است تا اطمینان حاصل شود که دادگاه محل انجام و کمک به گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19).

سه قاضی نیمکت به ریاست رئیس دادگستری هند (CJI), SA Bobde گفت که در جلسات جماعت باید تبدیل به یک استثنا در طول مستند دوره و گام برداشتن به سوی آن پایان یک ماده از وظیفه و نه یک استثنا.

“تا زمانی که قوانین مناسب هستند قاب توسط دادگاه بالا ویدئو کنفرانس باید عمدتا شاغل برای شنیدن استدلال که آیا در مرحله محاکمه و یا در استیناف مرحله” بالا دستور دادگاه در یک suo motu (در خود) مورد ثبت شده توسط آن را بر اساس یک نامه نوشته شده توسط ارشد, مدافع, Vikas سینگ.

سینگ در نامه خود پیشنهاد کرده بود روش برای کاهش تماس فرد به فرد و جمع طرفداران داخل دیوان عالی کشور است.

مشخصه که همچنین شامل قضات, DY Chandrachud و L Nageswara Rao گفت که از نظر بی سابقه و فوق العاده شیوع یک بیماری همه گیر است و دادگاه برای پاسخ به تماس های اجتماعی فاصله و اطمینان حاصل شود که دادگاه محل انجام و کمک به گسترش Covid-19.

“دادگاه عالی هند و همه دادگاه ها مجاز به اتخاذ اقدامات لازم برای اطمینان از قوی عملکرد سیستم قضایی از طریق استفاده از ویدئو کنفرانس فن آوری” دادگاه اظهار داشت: در آن منظور تصویب در ماده 142 قانون اساسی است.

ماده 142 قانون اساسی سبب بالا دادگاه به تصویب سفارشات به انجام کامل عدالت در موارد قبل از آن است.

دیوان عالی کشور تحت تعطیلی کامل با توجه به شیوع بیماری همه گیر شده است شنوایی تنها در بسیار موارد فوری از مارس 25 از طریق ویدئو کنفرانس بدون حضور شخصی از وکلا. هر نمونه از موارد شنیده می شود ؟

راس دادگاه گفت: دادگاه عالی در هر کشور خواهد بود در آزادی به کار کردن روش برای استفاده از ویدئو کنفرانس پس با در نظر گرفتن خصوصیات سیستم قضایی در دولت نگران و وضعیت سلامت آن کشور است.

دادگاه های بخش که سقوط تحت نظارت اداری دادگاه بالا را مجبور به اتخاذ حالت ویدئو کنفرانس تجویز شده توسط دادگاه عالی در سوال بالا دستور دادگاه.

ویدئو کنفرانس در دادگاه گفت: باید عمدتا شاغل برای شنیدن استدلال. وقتی که می آید به سؤال از شهود و ضبط شواهد رضایت هر دو طرف به دست آمده باید قبل از استفاده از ویدئو کنفرانس برای انجام همان.

“اگر لازم است برای ضبط مدارک و شواهد در دادگاه اتاق افسر قاضی باید اطمینان حاصل شود که فاصله مناسب نگهداری می شود بین هر دو نفر در دادگاه” دادگاه دستور داد.

دادگاه مربوط نیز باید حفظ یک خط تلفن به اطمینان حاصل شود که هر گونه شکایت و با توجه به کیفیت یا قابلیت استماع خوراک ابلاغ در دادرسی و یا بلافاصله پس از آن نتیجه گیری.

هیچ گونه شکایت در دادگاه گفت: سرگرم خواهد شد در مرحله بعد.

دادگاه همچنین در زمان به حساب نگرانی از کسانی که طرفین دعوا که نداریم و یا به معنی دسترسی به امکانات کنفرانس. در چنین مواردی دادگاه را به اطلاع و امکانات موجود به صورت ویدئو کنفرانس برای چنین طرفین دعوا.

“اگر لازم, مناسب, موارد, دادگاه ممکن است تعیین یک amicus-curiae و ایجاد ویدئو کنفرانس و امکانات موجود به مانند یک مدافع” دادگاه راس اضافه شده است.

بیشتر افسر قاضی دادگاه باید از این قدرت برای محدود کردن ورود افراد به اتاق دادگاه و یا نقاط از آن استدلال خطاب توسط طرفداران. با این حال هیچ رئیس جلسه باید جلوگیری از ورود یک حزب به صورت مگر اینکه پارتی رنج می برند از هر گونه بیماری های عفونی.

“..که در آن تعدادی از طرفین دعوا هستند بسیاری از افسر قاضی باید از این قدرت برای محدود کردن اعداد. افسر قاضی باید در اختیار او موکول دادرسی که در آن ممکن است به محدود کردن تعداد” دادگاه توضیح داد.

دادگاه بالا نیز خواسته وزارت دادگستری و ملی انفورماتیک مرکز (NIC) را توجه داشته باشید از مشکلات که در راس دادگاه تا به حال مواجه شده در مارس 3, هنگامی که یک مشکل وجود دارد با اتصال به اینترنت در طول دادرسی از یک مورد از طریق ویدئو کنفرانس.

مدیر کل NIC بود که در حال حاضر برای این جلسه گفت: نیمکت که سه چیز مورد نیاز برای ویدئو کنفرانس: خوب اتصال پهنای باند; خوب دستگاه ها و رعایت آداب اجتماعی و رفتار مردم که در آن اگر یک نفر صحبت دیگران را باید دستگاه های خود را در قطع.

دادستان کل KK Venugopal گفت: NIC باید نگاه به جنبه ای که به عنوان کارآمد ترین و ارزان نرم افزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت ویدئو کنفرانس توسط همه وکلا در سراسر کشور است.

راس دادگاه موکول ماده چهار هفته بیان کرد که از دستورات صادر شده توسط آن را در نیروی باقی می ماند تا زمانی که سفارشات بیشتر می گذشت.

“این را نمی توان به عنوان یک مسئله به طور موقت. تکنولوژی است که در اینجا به ماندن”, CJI Bobde اظهار داشت.

[با PTI ورودی]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>