دادگاه گفته اند فاسد و تروریست ها حق ندارد به حریم خصوصی: Ravi Shankar پراساد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 23 سال 2020 5:00:48 am

child pornography, revenge porn, ravi shankar prasad, fake news, whatsapp forward limit, whatsapp fake news, youtube, youtube being misused اتحادیه حقوق و فناوری اطلاعات وزیر راوی شانکار پراساد گفت که در حالی که یکی باید صحبت می کنند ذهن خود انتقاد و سوال بپرسید, “اما همه باید کار در یک شیوه ای است که هویت هند به عنوان یک کشور همچنان قوی باقی می ماند…”. (عکس)

اتحادیه حقوق و فناوری اطلاعات وزیر راوی شانکار پراساد گفت: برای احتیاط به اطمینان حاصل شود که تروریست ها را سوء استفاده و دیجیتال و اکوسیستم.

“…اینترنت یکی از بهترین خلاقیت ذهن انسان. نباید مورد آزار قرار گرفته توسط چند. ما باید اذعان کرد که برخی از بزرگترین تهدیدات تروریستی را ناشى توسط کسانی که مورد آزار قرار گرفته اند این نوآوری بزرگ از ذهن انسان. من فکر می کنم که نوع تعادل وجود داشته باشد” گفت: در مراسم تحلیف بین المللی قضایی کنفرانس سال 2020 است.

نقطه SC حکم برگزاری حریم خصوصی به عنوان یک حق اساسی, پراساد گفت: “ما دادگاه همچنین اعلام کرد که تروریست و فاسد حق ندارد به حریم خصوصی. به این دلیل که حق حریم خصوصی به دست آورد انتقادی نسبت در پی چشم انداز دیجیتال در حال گسترش در سطح جهان است.”

او گفت که در حالی که یکی باید صحبت می کنند ذهن خود انتقاد و سوال بپرسید, “اما همه باید کار در یک شیوه ای است که هویت هند به عنوان یک کشور همچنان قوی باقی می ماند…”.

در موضوع پوپولیسم پراساد گفت که “در یک دموکراسی ما خوش آمدید مخالفت. ما ضمن استقبال از پوپولیسم بیش از حد” اما “ما یک مشکل نیز زمانی که پوپولیسم impinges پس به خوبی حل و فصل اصول قانون اساسی. و پوپولیسم نیز مشکل می شود که کسانی که رد شده اند در دستور تبدیل شدن به بزرگترین پرچم حامل از پوپولیسم”.

وزیر گفت که در حالی که او یک حامی بزرگ از رسانه های اجتماعی وجود دارد “خطرناک است… شوم روند از اواخر سال در حال توسعه در سطح جهان و همچنین در کشور ما است که برخی از مردم شروع به مبارزه به چه نوع قضاوت آنها انتظار دارند و اگر قضاوت است و نه مطابق با رها کردن همه نیروهای انتقاد”.

در حالی که نخوری قضائیه بود, خوش آمدید “نوعی از هنجار است و باید حفظ شود اگر ما حکومت قانون است برای به دست آوردن ادامه داد: طنین” او گفت:. “قضات”, پراساد گفت: “باید به سمت چپ به طور کامل مستقل به قضاوت به عنوان به آنچه که آنها فکر می کنم حالت درست مطابق با قانون”.

پرداختن به این کنفرانس رئیس دادگستری هند S A Bobde گفت: “موفقیت این قانون… بستگی دارد که چگونه judiciaries پاسخ به چنین چالش ها و چگونه آنها پدیدار شود”.

او گفت که از ویژگی های اساسی از مدرن ترین قانون اساسی است که ایده حکومت قانون و این بود که “قطعا شعار داعش” بیش از حد “است که می گوید که وجود دارد این است که پایبندی به قانون وجود دارد پیروزی — ‘ya toh dharmast tatoh جایا’“.

هند CJI گفت: تا به حال یک “سیستم به خوبی تثبیت دادگاه” حتی قبل از ورود مغول و یا انگلیسی. “قوانین بودند تمام موجود در کتاب مقدس که تجویز اجباری باز دادرسی در دادگاه و در حضور ماموران دادگاه. برای مثال Vyasa Smriti فراهم می کند و مراحل مختلف معتبر تصمیم” او گفت:.

این CJI گفت که قانون اساسی هند “با شکوه است نه فقط برای جزئیات آن بلکه برای بین المللی الهام بخش است که آن را به خود جلب کرد و آن را همچنان به رسم”. قانون اساسی سازان در آغوش یک ضرب المثل معروف در ریگ ودا که ترجمه را به عنوان “اجازه دهید افکار نجیب به من می آیند از همه جهات” او گفت:.

“در قلب قانون اساسی به فرد و حقوق فردی به رسمیت شناخته شد به عنوان ‘اساسی’. این حقوق شده اند به زیبایی متعادل با مطالبات عمومی نظم اخلاق و سلامت” این CJI گفت.

ارائه مقدماتی آدرس عدالت N V Ramana گفت: “تروریسم یکی از مسائل اصلی است که تحت تاثیر هر بخشی از جهان است و هیچ پایانی در چشم” و “قوه قضائیه نیاز به پاسخ مناسب به این مشکل در حال تحول نوآورانه اصول و فقه به طوری که تروریسم در خلیج نگه داشته در حالی که در همان زمان حمایت از حاکمیت قانون”.

در اهمیت این کنفرانس بحث در مورد ‘نقش قوه قضائیه در حفظ جنسیتی فقط در جهان, عدالت, Ramana است که دومین ارشد قاضی ارشد گفت: “گرانش این موضوع ناشی از این واقعیت است که زنان را تشکیل می دهند نیمی از جمعیت جهان را, انجام نزدیک به دو سوم از ساعت کار دریافت یک دهم از جمعیت است و درآمد خود را کمتر از 0.01 درصد از جهان ملک است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>