حکم دادگاه در اواخر هدف صدمه دیده منچستر یونایتد لیگ قهرمانان امیدوار

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک حکم در یک دادگاه سوئیس و امتیاز از اواخر, اواخر هدف تضمین صلاحیت لیگ قهرمانان مکان باقی می ماند tantalizingly خارج از دسترس برای منچستر یونایتد در لیگ برتر. ایالات از دست رفته یک شانس برای صعود دوباره به بالای چهار از لیگ برای اولین بار پس از سپتامبر هنگامی که ساوتهمپتون جایگزین مایکل Obafemi به ثمر رساند در ششمین دقیقه از زمان توقف به امن یک تساوی 2-2 در اولدترافورد در روز دوشنبه.

این آخرین پیچ و تاب و در آشفته مسابقه برای لیگ قهرمانان مدرک تحصیلی آینده در روز دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی لغو آن دو سال محرومیت از رقابت های اروپایی در دادگاه داوری برای ورزش است.

این بدان معناست که در پایان چهار مورد نیاز است برای رسیدن به فصل آینده قهرمان لیگ و نه در بالا پنج.

Obafemi دراماتیک نزدیک محدوده اعتصاب در گوشه ای نگه داشته و ایران در مکان پنجم, پشت لستر تنها در تفاضل گل در سه بازی باقی مانده است. چلسی یک نقطه جلوتر از آنها در مقام سوم.

این سه تیم هستند و در واقع مبارزه برای دو نفر صلاحیت لیگ قهرمانان لکه های پشت لیورپول قهرمان و شهرستان. در روز پایانی فصل لستر میزبان ایران در کینگ پاور استادیوم در آنچه که می تواند بسیار سودآور برنده طول می کشد تمام بازی.

“شما فقط باید قوی و آن را” ایالات مدیر اوله گونار Solskjaer گفت: روده-پانچ است که او را تکذیب کرد تیم پنجم مستقیم پیروزی. “از آنجا که ما موفق به کسب بنابراین بسیاری از بازی ها بود که خودمان.

“ما احتمالا نمی مستحق سه امتیاز امروز.”

ایران بود و کمی مایه تاسف است اما.

بازی رفت تا به عمق اضافه شده-در زمان تنها پس از یک صورت آسیب به جایگزین براندون ویلیامز که چپ ایران با 10 مرد برای نهایی سه دقیقه به دلیل Solskjaer تا به حال با استفاده از تمام پنج تن از تعویض.

ساوتهمپتون موفق به کسب یک گوشه به زودی پس از و Jan Bednarek flicked توپ در نزدیکی پست اجازه می دهد تا Obafemi به نگاه از خانه به سختی یک حیاط (متر) است.

ایران تا به حال شانس به اندازه کافی برای برنده شدن در یک بازی که در آن پشت افتاد و در 12 دقیقه زمانی که استوارت آرمسترانگ پس از گل پل پوگبا شد محرومان خارج از ایالات مجازات منطقه است.

دو گل از ایران در سه دقیقه span تبدیل همه چیز در اطراف با آنتونی رزمی راه اندازی مارکوس Rashford کم اعتصاب به گوشه ای برای 20 دقیقه قبل از به ثمر رساندن گل تساوی خود را توسط برش در داخل از چپ و شلیک صفحه اصلی افزایش شات برای 50 خود را در لیگ برتر هدف است.

با مدیر سابق الکس فرگوسن در تقریبا خالی می ایستد در اولدترافورد ایالات ساخته شده به سخت کار توسط یک ساوتهمپتون طرف نشسته در اواسط جدول و با کمی برای بازی در هفته های پایانی فصل.

لوک شاو hobbled با یک راست مچ پا آسیب برای کشور منجر به ویلیامز مقدمه در 75 و میلان نیز گرفته شده — برای فوتبال دلیل, به عنوان مخالف به آسیب است.

فرانسه بین المللی تلاش در زمان دو برابر شدن محرومان در حالی که اتلاف وقت توپ به عنوان ساوتهمپتون هدفمند او را با آن پر انرژی فشار دادن بازی. او جایگزین پس از 63 دقیقه است.

هنوز ایران به راحتی می توانست برنده با Rashford و رزمی هدر رفتن شانس خوبی است که آنها خود را ایجاد کرده.

“ما در بهترین ما” ایالات کاپیتان هری مگوایر گفت. “وجود دارد بارهای از مناطق ما می تواند بهبود بخشد اما ما به اندازه کافی برای برنده شدن در این بازی است.”

Solskjaer به میدان فرستاد همان شروع صف برای پنجمین مستقیم بازی است و ممکن است تصمیم به خنک شدن همه چیز برای بازی بعدی در این خسته کننده پایان فصل در کریستال پالاس در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>