دادگاه می پرسد CBI چرا Rakesh Asthana بود قرار نیست به دروغ سنجی آزمون

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) دادگاه ویژه در دهلی نو روز چهارشنبه بريدن تا آژانس برای انجام یک دروغ سنج یا تست روانشناسی در سابق خود را ویژه مدیر Rakesh Asthana در سال 2018 مورد فساد, که در آن او پاک شد توسط بانک مرکزی در اوایل این ماه.

CBI ویژه قاضی Sanjeev Aggarwal همچنین کارگردانی که اولین تحقیق افسر مورد Ajay Kumar Bassi, برای حضور در جلسه بعدی در فوریه 28 به توضیح در مورد خاطرات.

Bassi شد shunted به پورت بلر توسط موقت CBI مدیر M Nageswara Rao در 23 اکتبر 2018 — یک هفته پس از بحث اول اطلاعات گزارش (FIR) ثبت شده بود در برابر Asthana. باس است و در عین حال برای پیوستن به کار در پورت بلر. Aggarwal گفت: مدافع سونیل میتال به آنها اتهام رشوه ~1.95 کرور روپیه پرداخت شده به عنوان متهم در صنوبر “به نظر می رسد مانند یک شخصیت داستانی در حال ظهور از ماموریت غیر ممکن و جیمز باند در فیلم”.

Asthana شد متهم در یک مورد رشوه خواری بود که در برابر او سپس نوبت به مدیر Alok Kumar ورما در اکتبر 2018. او رزرو اتهامات جنایی توطئه و فساد و سوء جنایی در زیر بخش مربوط به پیشگیری از فساد عمل (PC عمل می کنند) در یک شکایت حیدرآباد بر اساس تاجر Sathish ببو Sana.

Asthana را حفظ کرده است که این شکایت ساخته شد در Verma برسند. این سازمان گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که Asthana تا به حال خواسته یا پرداخت رشوه به صرفه جویی در Sathish سانا ببو در این مورد مربوط به صادر کننده گوشت معین قریشی.

روز چهارشنبه دادگاه خواسته CBI وجود دارد که آیا یک مکالمه تلفنی ضبط Asthana که این سازمان را تکذیب کرد. “آنچه در مورد تماس های ساخته شده به او را از طریق واتساپ? شاکی سانا Satish ببو گفت: این در بیانیه خود ثبت قبل از یک قاضی … شواهد نادیده گرفته نمی تواند در پرونده از اتهام ورق” دادگاه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>