البته در مورد چگونه باید رفتار کنند و لباس در طول بارداری در لباس تیم اول دانشگاه یا دانشکده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

لکنو دانشگاه است که همه مجموعه ای برای تبدیل شدن به اولین تیم اول دانشگاه یا دانشکده در کشور برای راه اندازی یک گواهی و دیپلم دوره ‘garbha sanskar’ از تحصیلی جدید جلسه.

تحت دوره جدید دانش آموزان آموزش داده خواهد شد در مورد مادری از جمله آنچه یک زن باردار باید از پوشیدن و غذا خوردن, چگونه باید با او رفتار می کنند و نگه داشتن خودش جا و چه نوع موسیقی خوب است برای او. این دوره نیز یک رسانه به تولید و اشتغال است.

با توجه به دانشگاه و دانش آموزان همچنین می توانید انتخاب کردن برای این دوره در ‘garbha sanskar’.

“این گام برداشته شده است پس از دولت فرماندار Anandiben پاتل است که صدراعظم دولت varsities پیشنهاد به دولت برای آموزش دختران خود را آینده نگر نقش به عنوان مادران” Durgesh پژو سخنگوی لکنو دانشگاه گفت: ANI.

پرداختن به دانش آموزان در مجلس در تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سال گذشته پاتل به مرجع Abhimanyu از مهابهاراتا که جنگ مهارت در رحم مادر خود را. او همچنین ادعا کرد که یک موسسه در آلمان است که تا به حال معرفی دوره ،

“یک راهنما تهیه شده برای این برنامه است که در آن دانش آموزان خواهد آموخت که حدود 16 ارزش. این برنامه به طور عمده بر خانواده و ارزش تغذیه گرفته شده توسط زنان باردار است. کارگاه های مختلف برگزار خواهد شد در این دوره جدید,” Srivastava گفت.

دانش آموزان از لکنو دانشگاه و gynaecologists خوش آمدید برنامه است.

“این دوره واقعا خوب است و ما از آن استقبال. این یک موضوع حساس است. اگر دانش آموزان آموزش داده خواهد شد در مورد مادری آن کمک خواهد کرد یک زن و شوهر برای داشتن یک نوزاد سالم…این به معنی سالم در آینده برای کشور ما” Sanjeev یک مرد دانشجو گفت.

ارشد متخصص زنان دکتر Madhu گوپتا گفت که این دوره را حمایت از زنان و کودک رفاه اجتماعی ،

“کشور ما دارای فرهنگ غنی و با ارزش است. در هر دو قبل از بارداری و مفهوم احساسات و تفکر از یک زن منعکس فرزند او. وجود دارد نیاز به نگاه پس از زنان در فعالیت های غذا و آرامش روانی در دوران بارداری است. این پرسه را حمایت از زنان و کودک رفاه برنامه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>