madrid climate change, madrid climate change talks, indian express news بانک جهانی گفت: تلاش خود را برای ارائه اطلاعات آب و هوا مناسب برای بخش های مانند کشاورزی و انرژی و سلامت آب شهری و زیرساخت ها است که هنوز نیمی از کار انجام می شود. (انتخاب فایل عکس)

بانک جهانی در همکاری نزدیک با کشورهای به آنها کمک استراتژی کاهش آب و هوا برنامه گفت: آنا Bucher ارشد تغییر آب و هوا و متخصص در بانک جهانی.

Bucher صحبت شد در ‘اطلاعات آب و هوا برای خطر غربالگری’ سازمان یافته به عنوان بخشی از ششمین کنفرانس بین المللی آب و هوا خدمات (ICCS) در موسسه هندی گرمسیری هواشناسی (IITM) در پونا.

“بانک جهانی درگیر با ادارات دولتی در بالاترین سطح مانند وزارت مالیه و یا برنامه ریزی در هر کشور است. این انجام شده است به طوری که دولت ها در مورد مزایای برنامه ریزی بهتر و آمادگی در حالی که برخورد با آب و هوا مهم است. کشور نیاز به درک که آنها را به یک ماموریت و مسئولیت باقی مانده آماده… با کاهش برنامه” گفت: Bucher که اضافه شده است که بانک جهانی راه اندازی یک تغییر آب و هوا پورتال دانش که متصل با کشورهای موثر برای کاهش آب و هوا.

بانک جهانی درگیر با افراد و سازمان های غیر دولتی و دولت ها و همچنین خصوصی بازیکنان در زمان با گچ نوشتن برنامه کاهش و به کار آوردن همه آنها را در یک صفحه مشترک آسان نیست گفت: متخصص.

“به منظور کار با ذینفعان ما نشان می دهد با آمار و ارقام اقتصادی هزینه های متحمل شده به دلیل انفعال از ذینفعان. ما همچنین پروژه منافع و توسعه نتایج زمانی که وجود دارد این است که دسترسی بهتر به اطلاعات علمی که منجر به برنامه ریزی بهتر و آمادگی برای آب و هوا خطرات” گفت: Bucher.

پورتال نیز collates و بایگانی اطلاعات آب و هوا از کشورها علاوه بر ارائه دسترسی به داده های جمع آوری شده از ملی اقیانوسی و جوی (NOAA), آژانس فضایی اروپا (ESA) و ناسا و ساخت آنها را در دسترس برای غیر علمی جامعه به استفاده از.

تحت های مختلف کاهش آب و هوا کار می کند انجام شده با فردی در سازمان ملل, Bucher گفت: تمرکز باقی می ماند و با استفاده از داده های تاریخی پیش بینی آب و هوا و دسترسی به چندین مدل آب و هوا که در حال تغذیه متنوع آب و شاخص ها و متغیرها.

با این حال بانک جهانی گفت: تلاش خود را برای ارائه اطلاعات آب و هوا مناسب برای بخش های مانند کشاورزی و انرژی و سلامت آب شهری و زیرساخت ها است که هنوز نیمی از کار انجام می شود.

“این بخش های کلیدی متاثر از آب و هوا. اما آن را یک چالش باقی مانده است به درخواست در دسترس آب و هوا اطلاعات به هر یک از بخش های استیلای نیازهای خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im