‘می تواند گفته ام ما در اوایل’: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید چین را از دست داده و coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه در چین برای بودن “مرموز” در به اشتراک گذاری اطلاعات در آن شیوع کروناویروس که ادعا کرده بیش از 13000 زندگی در سطح جهان تصریح می کند که آمریکا و جهان را بهتر است آماده اگر پکن به یک “اخطار” در مورد بحران قریب الوقوع.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در شنبه تهمت گزارش را رد کرده است که اطلاعاتی ایالات متحده گزارش در ژانویه و فوریه هشدار داده بود از یک آینده همه گیر و گفت امریکا نمی دانم در مورد شیوع بیماری تا زمانی که آن را شروع به بیرون آمدن publicly.

“فقط تا شما را در درک چین است و نه ذینفع در اینجا. چین هزاران و هزاران نفر از مردم. چین رفته از طریق جهنم بیش از این است. از طریق آنها رفته جهنم. من تا به حال گفتگو با (چینی) رئیس جمهور یازدهم (داعش). من فقط آرزو می کنم که آنها می تواند به ما گفته اند قبل از آن. آنها می دانستند که آنها تا به حال یک مشکل با آن ، من آرزو می کنم آنها می گفته اند که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

برای بیش از یک هفته در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است پرداختن به کاخ سفید فشار به صورت روزانه با هر توجیهی در حال اجرا برای بیش از یک ساعت در هر روز است.

“چین بسیار مرموز (در coronavirus). بسیار مرموز است. و این مایه تاسف است,” او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد که او تا حد زیادی جهات چین و سهام رابطه بسیار خوبی با همتای چینی خود شی جینپینگ اما ابراز ناامیدی خود را که Beinjing بود نادرست و آهسته به هشدار جهانی در مورد جدی بودن coronavirus.

“من احترام زیادی برای آن کشور است. من احترام زیادی برای رهبر این کشور و مانند او. او از دوستان من است. اما من آرزو می کنم آنها به ما گفته اند قبل از آن که آنها با داشتن یک مشکل” او گفت:.

“از آنجا که آنها با داشتن یک مشکل بزرگ است و آنها آن را می دانستند, و من آرزو می کنم آنها می تواند به ما داده اند یک اخطار. از آنجا که ما می تواند انجام بسیاری از چیزهایی که – به عنوان مثال برخی از چیزهایی که ما در حال صحبت کردن در مورد که در آن ما منظور آنها را به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم. اگر ما دو یا سه ماه تفاوت در زمان آن شده اند که بسیار بهتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

طبق آخرین آمار و ارقام موجود در Worldometers, ایالات متحده آمریکا با 26,686 تایید موارد پدید آمده است به عنوان سومین بیشتر coronavirus آلوده کشور پس از چین (81,054) و ایتالیا (53,578).

در مجموع 340 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده ششم بدترین آسیب دیده کشور از نظر مرگ و میر پس از ایتالیا (4,825) چین (3,261) ایران (1,556) اسپانیا (1,378) و فرانسه (562).

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که ما و جهان را بهتر است آماده شده اما برای بیشتر اطلاعات به موقع از چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و گزارش در پیشرو ما روزانه ادعا او تا به حال بارها و بارها نادیده گرفته هشدارهای اوایل ژانویه و فوریه که coronavirus می تواند در حال حاضر یک مشکل بزرگ است.

“ما نمی دانیم که در مورد آن تا زمانی که آن را شروع به بیرون آمدن عموم, اما من آرزو می کنم آنها می تواند به ما گفته اند قبلا در مورد آن چرا که ما می تواند آمد تا با یک راه حل” گفت: رئيس جمهور. چین در همان زمان او گفت: “کار کرده است بسیار سخت است. چین دهکدهای از دست هزاران و هزاران نفر از مردم, او گفت:.

در یک صدای جیر جیر سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت که چین سکوت coronavirus خبرچین, اخراج روزنامه نگاران نابود نمونه حاضر CDC کمک و پنهان فقره مرگ و میر و عفونت.

این یک واقعیت وجود دارد عظیم coverup. چین مسئول است, او گفت:.

“جهان باید با عمل به آنها را نگه دارید پاسخگو” بولتون خواستار شدند.

اما دموکراتیک رهبری موافق نبود با مغلوب ساختن پیشی جستن explaination.

“ما نیاز به مردم را هم به مبارزه با کروناویروس. سرزنش چین ممکن است به نظر می رسد خوب سیاست, اما آن را حل نمی کند هر چیزی و یا کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را شکست و گفت:” دموکراتیک Congressman Adam Schiff.

“خواستار آن ‘چینی ویروس’ تنها نژاد تفرقه و تبعیض و تقسیم. به اندازه کافی در حال حاضر گفت:” شیف رئیس مجلس Permanent Select Committee on Intelligence.

وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در یک صدای جیر جیر در اوایل این هفته گفته است که رئیس جمهور شده بود تبدیل به شعارهای نژادپرستانه برای منحرف کردن اذهان از شکست خود را به کروناویروس در اوایل.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد چین بیش از coronavirus این هفته گفت: پکن باید عمل کرده و هر چه زودتر برای هشدار دادن به جهان و رد انتقاد که برچسب آن را “چینی ویروس” بود نژادپرست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد و تلاش های مقامات چینی به سرزنش ویروس در ارتش ایالات متحده.

در سطح جهانی مرگ و میر از این ویروس افزایش یافته است به 13,048 با بیش از 307,277 موارد گزارش شده در بیش از 165 کشور و سرزمین با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>