‘نمی تواند لغو Indian Wells هر چه زودتر?’ Sumit Nagal ناراضی با زمان …

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

BNP Paribas Open بود که با توجه به شروع روز چهارشنبه به تعویق افتاده است به دلیل گسترش coronavirus.

برگزارکنندگان این رویداد در شهرستان ریورساید جامعه Indian Wells تصمیم پس از مقامات شهرستان اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در زمانی که یک مورد تایید شده در این منطقه است.

هندی ستاره تنیس Sumit Nagal سوال تصمیم به تعویق انداختن مسابقات در ساعت یازدهم.

“بله شما می تواند لغو نمی Indian Wells هر چه زودتر? چرا حتی صبر کنید تا جمعه شب ؟ شما نمی دانید در مورد ویروس و یا شما در حال انتظار برای آخرین بار دوم برای همه برای رسیدن به آنها را خوب خوش آمدید ایمیل و سپس انصراف از آن ؟ ” او در توئیتر خود نوشت.

در ضمن رافائل نادال در واکنش به تعویق افتادن و گفت: “شما احتمالا این خبر را شنیده. Indian Wells لغو شد. ما اینجا هستیم و هنوز تصمیم گیری چه در آینده. خیلی غم انگیز برای همه است که اتفاق می افتد در سراسر جهان با این وضعیت. امیدوارم به زودی راه حل از مقامات. ماندن همه خوب و امن است.”

مدیر مسابقات تامی هاس گفت: سازمان در حال آماده به بازی این رویداد در تاریخ های مختلف و کشف گزینه های. تصمیم برای به تعویق انداختن بود و بر اساس راهنمایی از متخصصان پزشکی و مراکز کنترل بیماری و ایالت کالیفرنیا مقامات مسابقات خبر داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>