حداقل 50 مدیران ارشد از جمله مدیران شرکت های مستقر در, National Capital Region (NCR) در میان 150 نفر که قربانی بیش از سه ماه به racketeers که دوست آنها را در Grindr — نرم افزار شبکه های اجتماعی برای, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی مردم و تهدید آنها با صمیمی تصاویر با توجه به ارشد Gurugram افسران پلیس.

اعضای راکت گفته تماس اهداف خود را از طریق این برنامه و پس از معاشرت با آنها را مرتب خرما جدا شده در امتداد غربی محیطی بزرگراه و جنوب محیطی جاده در Gurugram.

در بسیاری از موارد قربانیان کمین در اتومبیل های خود را در حالی که نشست خود را در تاریخ توسط اعضای باند, عکسلخت در خانه مورد ضرب و شتم و سرقت از اموال خود را به ماموران گفت.

پلیس گفت که راکت های اجرا شده توسط شش مرد گران بود در ماه نوامبر پس از یک طعمه فرستاده شد برای دیدار با یکی از اعضای در جنوب محیطی جاده پس از شکایت یک قربانی است. چهار نفر از این شش نفر دستگیر شده بودند در نقطه ای و دو هنوز هم در بزرگ, پلیس گفت:.

کمیسر پلیس محمد Akil گفت: آنها به دنبال حداقل 80 از 150 قربانی در سه ماه گذشته و بررسی است.

“حدود 50 مدیران از برترین شرکت های چند ملیتی در دهلی شورای ملی مقاومت بوده است فریب خورده و سرقت توسط آنها. قربانیان ترس از ننگ اجتماعی آماده برای اقدام قانونی علیه مظنونین و حاضر به جلو آمده و ثبت اظهارات خود با پلیس است. ما را نوشته اند به Grindr برای دریافت جزئیات بیشتر از مظنونین و حساب خود را به عنوان دو نفر از اعضای باند هنوز absconding. آنها هدفمند مردم در دهلی نو Gurugram Noida و Ghaziabad,” او گفت:.

Grindr است که در ما پاسخ نمی دهند به ایمیل ها به دنبال نظر.

باند

عقل گفت: یک گروه از شش نفر از Bhondsi تشکیل باند و استخدام سه مهندس که ایجاد پروفایل های جعلی در Grindr در ماه سپتامبر سال گذشته است. مهندسین وعده داده حقوق و دستمزد 30000 تومان در ماه برای برقراری تماس و ارتباط با “پرونده” مردم است. آنها دریافت تصاویر تصادفی از گوگل و استفاده از آنها را به عنوان تصاویر پروفایل در نرم افزار. پلیس گفت: اعضای باند اعتراف به فریب 150 نفر اما پلیس بازیافت داده ها بر روی 300 نفر از اختیار خود.

پلیس گفت که شش تن از اعضای باند در حال مدرسه قطره استراحتی و اما استخدام افراد تحصیل کرده و با تسلط بر زبان انگلیسی است. “از آن زمان آنها تقریبا یک ماه برای دریافت دوستانه با قربانیان و هنگامی که آنها به دست آورد [قربانیان’] اعتماد به نفس و اطمینان آنها را که هویت خود بودند و امن را تنظیم کنید تا در جلسات Gurugram گفت:” عقل.

مهندسین خواهد اعتصاب دوستی در این برنامه و تماس با قربانیان به بخش 29 توپی از رستوران ها و بارها که در آن یکی از دو نفر اعضای این باند با توجه به این مسئولیت در حساب خود را به نظر می رسد تبدیل شده است. عقل گفت: اکثر قربانیان موفق به تحقق بخشیدن به که فرد متفاوت بود از تصویر در نرم افزار و یا احتمالا از ذهن نیست تفاوت.

همان روابط جنسی هستند و نه غیر قانونی در هند, اما هنوز هم وجود دارد برخی از ننگ متصل به آن است.

در این مورد خاص بسیاری از مدیران ارشد با هم ازدواج کرده اند خانواده ها و در عین حال به بیرون می آیند, پلیس گفت:.

تعیین اعضای باند پس از آن نشان می دهد به قربانی است که آنها را به یک درایو در امتداد جنوب محیطی جاده ها و غربی محیطی بزرگراه که در آن حضور پلیس کم است و خیابان ها به درستی روشن نیست. این باند را دنبال کنید و کمین دو هنگامی که آنها شروع به ساخت کردن و یا شروع به انجام یک عمل جنسی.

عقل گفت: اعضای باند با استفاده فراگیر اتومبیل های پارک شده و تهدید می کند که زن و شوهر با یک تپانچه. “آنها استفاده می شود به کلیک بر روی تصاویر و نیروی آنها را به دست بیش از وسایل خود را تهدید به ها برهنه خود را, عکس ها و ویدئوها در وب سایت های مختلف . ترس از قرار گرفتن در معرض به خصوص به خانواده و دوستان قربانیان استفاده می شود به دست بیش از پول نقد لپ تاپ و ساعت. در بسیاری از موارد قربانیان نیز تهدید به انتقال پول به حساب های مختلف,” او گفت:.

قربانیان

در هفته اول نوامبر ساکن Gurugram با نزدیک شدن پلیس و روایت خود را از مصیبت. او در حال حاضر پرداخت می شود بیش از Rs 5 لاخ به مظنون و آنها هنوز هم تهدید او.

“من دریافت نرم افزار تنها چند هفته قبل از این حادثه در ماه اکتبر. من با این شخص آنلاین و به او صحبت کرد برای 11 روز; او گفت: او می خواست به ملاقات من. به عنوان من در زندگی Gurugram من موافقت کرد و ملاقات ما در بخش 29 پارکینگ. من اصرار کردم که باید نوشیدنی و مواد غذایی در یک رستوران اما او پیشنهاد کرد که ما برای یک رانندگی طولانی”که38 ساله قربانی (ارشد اجرایی) گفت: HT خواست نامش فاش نشود.

اجرایی گفت: تاریخ به نظر می رسد در اوایل 20s و به نظر می رسید به خوبی تحصیل کرده.

“پس ما را در حدود 45 دقیقه او آغاز صمیمیت. او از من خواست به پارک خودرو در کنار, اما در عرض چند دقیقه یک ماشین دیگر ره ماشین من و آنها مجبور به باز کردن درب خودرو و ضرب و شتم و سرقت از من. انسان نما به عنوان دوست من به آنها پیوست و فرار از نقطه” اجرایی اضافه شده است.

قربانی گفت: او به خانه بازگشت اما فاش نمی کند این حادثه به خانواده اش. به زودی پس از یکی از متهمان گفته می شود به نام او و از او خواست به انتقال Rs 2 لاخ به یک حساب بانکی . “من منتقل تومان 1 لاخ به داده می شود و شماره حساب و خاموش و شماره تلفن خود و در زمان اتصال جدید. من نمی توانستم خواب شب بسیاری از. من پس از آن به اشتراک گذاشته مصیبت من با بهترین دوست من که مرا به پلیس. ما ملاقات مقامات ارشد و مورد ثبت نام گفت:” قربانی.

عقل گفت: پس از گرفتن تمام جزئیات و شماره تلفن همراه پلیس با تشکیل یک تیم برای تماس با اعضای سر و صدا. یک مقام پلیس راه اندازی یک جلسه در بخش 29 از جایی که گمان می برند او را به جنوب محیطی بزرگراه. وجود پلیس به زد باند دستگیر و چهار مردان.

پلیس گفت که در جریان بازجویی از اعضای باند نشان داد که آنها تا به حال فریب خورده سرقت و حمله حدود 150 نفر در سه ماه.

“وجود دارد تنها یک شکایت رسمی با ما و پس از دستگیری آنها, ما خواستار آغاز شده قربانیان و خواسته آنها را به دیدار با ما در فرد است. بسیاری از آنها حاضر به فایل هر گونه شکایت رسمی و گفت: آنها نمی خواهند به دنبال هر گونه اقدام قانونی اما خود را به اشتراک گذاشته مصیبت با ما” گفت: “عقل.

یکی دیگر قربانی یک مرد 43 ساله مدیر عامل یک شرکت چند ملیتی مستقر در Gurugram بود که با نزدیک شدن توسط پلیس پس از آنها برگرفته جزئیات تماس خود را از در اختیار داشتن این باند گفت که ایجاد یک پروفایل در برنامه زندگی او را وارونه. او گفت که او می ترسم از تصاویر گرفته شده توسط اعضای گروه با وجود بازداشت.

“چه می شود اگر آنها را ذخیره تصاویر در ایمیل خود و یا در برخی از دستگاه های دیگر و هنگامی که آنها در خارج از زندان آنها می توانند سوء استفاده از آنها. این نه تنها اخلال در زندگی شخصی من بلکه شرمسار من اجتماعی” او گفت: خواست نامش فاش نشود.

قربانی گفت: او با استفاده از این برنامه آن را به عنوان یکی از محبوب. “در جستجوی همان شریک جنسی تبدیل به یک کابوس برای من. از آن آسان است برای پیدا کردن یک شریک دیگر در اینترنت که در آن هویت خود را نشان داد. من فکر کردم این یک پلت فرم که در آن افراد همفکر آورده بودند با هم,” او گفت:.

عقل گفت: پلیس مشتاق بودند برای شناسایی بیشتر افراد درگیر در موارد مشابه و جذاب برای ساکنان با هر گونه اطلاعات به پلیس تماس بگیرید. “ما می خواهیم به اصرار مردم که با استفاده از این, دوستیابی آنلاین, برنامه های کاربردی به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی با غریبه ها و ملاقات با آنها را در مکان های جدا شده; آنها باید در مکان های عمومی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.sutny.im