Coronil اجرا می شود به بیشتر مشکل Uttarakhand به موضوع توجه به Ramdev شرکت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در یکی دیگر از ضربه به Patanjali را Coronil آیورودا پزشکی طراحی و توسعه توسط گورو یوگا Ramdev شرکت با اتهام ظرفیت برای درمان coronavirus بیماری Uttarakhand دولت ادعا کرده است روز چهارشنبه که مجوز صادر شده برای آیورودا محصولات شرکت تولیدی در ژوئن 12, مربوط به توسعه ایمنی بوستر و نه دارویی برای درمان coronavirus.

دولت را اداره Ayurved و Unani خدمات است گفت که قصد دارد به موضوع توجه به Patanjali Ayurved بیش از این موضوع گفت: مقامات.

“ما در حال بررسی تخلف در این زمینه ادعا می کند در نور از داروها و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل 1940 و مواد مخدر و سحر و جادو درمان (اعتراض تبلیغات) قانون 1954. ما را بررسی کنید که چه نوع از تخلفات اتفاق افتاده اند و بر این اساس موضوع توجه کنید. اگر تخلفات در بر داشت, درست, سپس مجوز آنها لغو خواهد شد” گفت: آناند Bernhardt, مدیر اداره Ayurved و Unani خدمات Uttarakhand.

همچنین بخوانید: فرایند علمی است که Baba Ramdev بالقوه Covid-19 دارو به دنبال

او افزود که دولت تا به حال با ارسال تمام اسناد و مدارک مربوط به صدور مجوز به Patanjali Ayurved به اتحادیه وزارت AYUSH به عنوان درخواست.

این AYUSH وزارت در بیانیه ای در روز سه شنبه به خواسته صدور مجوز اقتدار Uttarakhand دولت به ارائه کپی مجوز و تایید محصول جزئیات از داروهای آیورودا بودن بینی به عنوان درمان برای Covid-19.

Dr YS Rawat مشترک مدیر دولت دارویی مرجع صدور مجوز Uttarakhand گفت: آنها موضوع را متوجه به Divya داروخانه به احتمال زیاد توسط شب چهارشنبه.

“ما نمی صدور هر گونه مجوز به آنها برای توسعه Covid پزشکی است. آنها تا به حال اعمال شده برای یک مجوز برای تقویت ایمنی کیت. اگر ما نمی تواند پاسخ رضایت بخش را از آنها پس از آن مجوز آنها لغو خواهد شد به زودی.”

همچنین بخوانید: شکایت در بیهار در دادگاه در برابر Baba Ramdev بیش از Covid-19 طب ادعا

دیروز Acharya Balkrishna مدیر عامل Patanjali Ayurved با مسئولیت محدود و از بنیانگذاران Patanjali Yogpeeth, هریدور ادعا کرده اند مبله در تمام اسناد و مدارک لازم به مرکز مربوط به مجوز و آزمایش های بالینی از Coronil. او ادعا کرد که “شکاف ارتباطی” بر سر این موضوع تا به حال حل و فصل شده است.

در اوایل دیروز Ramdev حال راه اندازی Coronil و Swasari به عنوان آیورودا درمان برای Covid-19 تاکید بر این که این دارو تا به حال تست شده در “بالينی مورد مطالعه بالینی کنترل شده” است که در بر داشت که “69 درصد بیماران بهبود در سه روز و 100 % بیماران بهبود در ظرف هفت روز” از درمان است.

پس از ادعای اتحادیه AYUSH وزارت خواستار روشن شدن از Patanjali Ayurved شرکت ترویج شده توسط Baba Ramdev و خواسته آن را به توقف تبلیغات این محصول تا این ادعا تایید شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>