Coronil: درخواست در دهلی دادگاه برای شاه در برابر Ramdev

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک دادگاه دهلی روز شنبه با خواسته پلیس شهر به یک فایل اکشن, گرفته, گزارش (ATR) پس از یک وکیل شهرستان نقل مکان کرد و یک درخواست به دنبال ثبت یک شاه در برابر yoga guru Baba Ramdev, Acharya Balkrishna, Patanjali و امنای Divya Yog Mandir اعتماد به دروغ ادعا می کنند که آنها در بر داشت یک درمان برای Covid-19 و راه اندازی “coronil کیت”.

مدیر ارشد شهری دادرس Sumeet آناند با صدور اطلاعیه به پلیس شهرستان بر اساس درخواست توسط یک مدافع Tushar آناند که تا به حال ادعا کرده است که در ژوئن 23, Baba Ramdev راه اندازی coronil کیت ادعا می کنند که این امر درمان Covid-19 بیمار ظرف هفت روز.

تقاضای ثبت از طریق طرفداران Lalit Valecha و مانو Prabhakar اظهار داشت که این شرکت ترویج شده توسط گورو یوگا به دروغ ادعا کرد که آن را پیدا کرده مطمئن شات درمان برای Covid -19 ویروس.

شکایت اعلام کرد که Patanjali تنها لازم اجازه را به یک تقویت کننده ایمنی و ادعای خود را از AYUSH وزارت اجازه آنها را به درمان غلط است.

ظاهر می شود برای درخواست خود وکلا به دادگاه گفت که او اولین شکایت در Vasant Vihar ایستگاه پلیس در 24 ژوئن به دنبال ثبت نام از دپو در برابر Ramdev, Acharya Balkrishna خود شرکت و تمام امنای Divya Yog Mandir اعتماد. اما هیچ اقدام گرفته شد و گفتند.

مدافع Valecha گفت که پلیس نمی تواند از وظیفه خود را از ثبت نام شاه اگر یک دانستنی جرم فاش شده در شکایت است.

“ثبت نام از FIR الزامی است در بخش 154 از قانون مجازات اسلامی اگر اطلاعات افشا کمیسیون دانستنی جرم و هیچ مقدماتی درخواست مجاز است در چنین شرایطی” او گفت:.

پس از این دادگاه به دنبال مخالفت مشاور پاسخ و ارسال موضوع ژوئیه 15.

Patanjali سخنگوی پاسخ نمی دهند به HT است تماس, پیام های متنی و یا ایمیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>