هندی تیرانداز مانو Bhaker به دنبال به جلو به گرفتن بخشی در اولین بازی های المپیک, اما مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور برگزارکنندگان برای به تعویق انداختن این رویداد و او در حال حاضر در مستند همراه با بقیه کشور است. Bhaker که تا به حال موفق به کسب یک سهمیه المپیک در women’s 10m Air Pistol سال گذشته صحبت در مورد زمان معمول در مصاحبه اخیر خود گفت: چگونه میمون ها هستند و مانع عمل او.

“من در تلاش برای تمرین روزانه چون من باید یک محدوده داخل خانه خود را, و من سعی کنید به کامل از امکانات. اما برخی از مسائل وجود دارد برخی از روز. مثل من دستی ماشین و آن را می شکند هر روز دیگر. نیز وجود دارد مقدار زیادی از میمون ها در اینجا و به این دلیل که محدوده باز کردن از پشت, آنها همچنین مانع عمل من, ” او گفت: هند امروز.

توکیو المپیک به تعویق افتاد, یک سال با توجه به بحران و تمام رویدادهای دیگر نیز لغو شد. Bhaker گفت که او نتواند در این مسابقات اما افزود که به دنبال پس از او سلامت روان بسیار مهم است و در این لحظه است.

“در این زمان من فکر می کنم وجود دارد که یک تست رویداد در ژاپن به توکیو بازی های المپیک است. بنابراین این امر می شده اند یک دوره آزمایشی را برای ما از طریق محدوده و روشنایی وجود دارد. و پس از آن برخی از مسابقات من حدس می زنم مونیخ جام جهانی و دهلی ISSF تیراندازی جام جهانی “

“من انتظار داشتم که برخی از مسابقات را تحت تاثیر قرار به طور ناگهانی همه چیز شده است نهفته این بیماری همه گیر همه چیز است لغو شد. من احساس می کنم هر دو مثبت و نا امید در همان زمان. ما در اوج عملکرد ما به تازگی و خوب بوده است به رقابت در بازی های المپیک در حال حاضر. اما پس از آن, سلامت مهم تر از هر چیزی است. اما هنگامی که ما تمرین با این تیم همیشه وجود دارد که روح رقابتی از آنجا که ما می توانید ببینید که مردم بهتر از ما است. به طوری که وجود ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر