Coronavirus قرار داده خواهد شد 4 میلیون دختر در معرض خطر ازدواج کودکان در آینده زیر 2 سال: جهانی…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چهار میلیون دختر در معرض خطر ابتلا به ازدواج کودکان در دو سال آینده به دلیل جدید کروناویروس همه گیر جهانی خیریه گفت: در روز جمعه به عنوان فعالان هشدار داد که بحران می تواند خنثیسازی دهه کار برای پایان دادن به این عمل است.

تعمیق فقر ناشی از از دست دادن معیشت است به احتمال زیاد درایو بسیاری از خانواده ها به ازدواج دختران خود را زود چشم انداز جهانی گفت.

“هنگامی که شما هر گونه بحران مانند جنگ یا فاجعه همه گیر نرخ ازدواج بالا برود,” موسسه خیریه ازدواج کودکان متخصص اریکا سالن گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

“اگر ما شروع به فکر کردن در مورد چگونه برای جلوگیری از آن در حال حاضر از آن خواهد شد خیلی دیر است. ما نمی توانیم صبر کنید برای بحران بهداشت و درمان به تصویب اولین بار.”

فعالان گفت: خطرات شدند تشدید این واقعیت است که مدارس تعطیل شد و سازمان کار برای مبارزه با ازدواج کودکان قادر به پیدا کردن آن سخت تر به کار در مستندات.

این بیماری همه گیر است و همچنین ساخت آن را سخت تر برای دسترسی به خدمات بهداشت باروری است که می تواند منجر به افزایش نوجوان حاملگی و افزایش فشار به ازدواج.

در سراسر جهان حدود 12 میلیون, ازدواج هر سال قبل از سن 18 – نزدیک به یک دختر هر سه ثانیه.

A U. N. گزارش ماه گذشته پیش بینی همه گیر می تواند منجر به یک اضافی 13 میلیون ازدواج در ده سال آینده.

Cgd یک مشارکت جهانی از 1,400 سازمان کار برای پایان دادن به ازدواج کودکان گفت: اعضای بسیار نگران است.

“مردم بر روی زمین می گویند این است که به دنبال بد است. این احتمال وجود دارد ما می رویم به دیدن تعداد زیادی از ازدواج” گفت: cgd اجرایی ایمان Mwangi-پاول.

“این چیزی است که من شنیده ام از هند از آفریقا و آمریکای لاتین. برخی می گویند این می تواند خنثیسازی دهه از کار ما انجام داده ایم به کاهش ازدواج کودکان.”

او گفت: تعطیلی مدارس شد یک نگرانی خاص.

“مدارس محافظت از دختران است. هنگامی که مدارس تعطیل خطرات (ازدواج) تبدیل شدن به بسیار افزایش” گفت: Mwangi-پاول.

“حتی پس از COVID این احتمال وجود دارد بسیاری از دختران نمی خواهد رفتن به مدرسه که بسیار ترسناک است. ما نیاز به مطمئن شوید که آنها انجام دهد.”

چشم انداز جهانی, سالن وجود دارد گفت: در حال حاضر شواهد از افزایش ازدواج کودکان در سودان جنوبی افغانستان و هند که در آن خیریه به تازگی کار با پلیس برای جلوگیری از هفت ازدواج پس از تماس برای کمک.

سالن گفت: ترس وجود دارد برخی از مردم با استفاده از مستندات برای پنهان کردن ازدواج, اما او انتظار سنبله خواهد آمد بعد از آن به عنوان خانواده های مبارزه با, اقتصادی, خرید اینترنتی.

پدر و مادر ممکن است ازدواج کردن دختران را به عنوان راهی برای کاهش تعداد فرزندان آنها را به حمایت و یا برای دسترسی به dowries.

“این واقعا یک مکانیسم بقا. پدر و مادر انجام نمی دهد و از آن بدتر – آنها فقط نمی بینم هر جایگزین” هال گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>