Coronavirus: هشدار زنگ صدا برای اقتصاد ایالات متحده به عنوان coronavirus فشار پورت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

عادت کرده اند به در حال اجرا در سرعت کامل در این زمان از سال جورج قدرت اتحاد تماشا به عنوان یک حمل و نقل رکود به کروناویروس حاشیه بیش از نیمی از کارگران انبار در معمولا شلوغ بندر ساوانا در آمریکا.

“ساوانا در ادامه به رونق را به عنوان یک پورت ورودی و صادرات اما این وضعیت با چین با اکثر کارخانه های در حال تعطیل است محدود محموله در آینده گفت:” قدرت اجرایی TradePort Logistics LLC که در عمل دو انبار در گرجستان بندر.

چنین است که این وضعیت در برخی از بزرگترین بنادر در ایالات متحده و در سراسر جهان به عنوان ویروس شیوع لغو ده ها تن از محموله های دریایی و برخی از بارانداز و انبار کارگران هستند که به خانه فرستاد. ما بنادر می تواند کاهش سرعت تا حد 20 درصد در ماه فوریه مارس و آوریل با توجه به آمریکایی انجمن از مقامات بندر. بزرگترین بندر اروپا در روتردام در حال حاضر دیده می شود که سطح کاهش در سفر دریایی از آسیا شده است.

در حالی که اقتصاد جهانی است که وضعیتی وخیم از گسترش ویروس بنادر هستند bellwether برای تجارت به دلیل آنها رسیدگی سنگین 90 ٪ از تمام جهان حمل و نقل. فشار بر روی پورت ها مانند لس آنجلس بزرگترین در ایالات متحده ظرف ترافیک نشان می دهد پتانسیل های گسترده ای برای اقتصادی آسیب از یک ویروس ناشی از رکود. لباس و ماشین و آرایه ای از کالاهای مصرفی از آسیا هستند offloaded: در لس آنجلس و در نزدیکی ساحل طولانی — مهم وب است که با هم بخیه کامیون و راه آهن مراکز توزیع و نمایشگاه.

آن همه به دنبال یک پر از دست انداز از چند سال برای تجارت جهانی که تحت سلطه زنجیره عرضه اختلالات از آمریکا و چین است که کاسته در این سال با اولیه معامله است.

“زنگ کلمه گفت:” سوار کار ماهر اوکانل تجارت خارجی مشاور در کالیفرنیا است. “تقاضا برای longshore کار شده است اما واقعی قربانیان رانندگان کامیون که پرداخت توسط بار و انبار کارگران که روند کالا.”

برخی از شدید ترین اثرات را می توان در بندر لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا شلوغ ترین حجم.

مزرعه کالا

فرصت های کار برای اعضای بین المللی Longshore و انبار اتحادیه در لس آنجلس قطع شد نصف شده است. ضمن تغییرات باید به طور کامل خشک شده برای به اصطلاح “[جدید]” برخی از پورت کارگران که اعضای اتحادیه با توجه به ILWU.

تمام گفته های کشتی باری اپراتورها را لغو 40 سفر دریایی به بندر لس آنجلس برای این دوره از اواسط ماه فوریه تا مارس 1, مدیر اجرایی, ژن Seroka گفت: لس آنجلس شورای شهر در هفته گذشته. محموله حجم کاهش یافت و 23 درصد در ماه فوریه به دلیل coronavirus خرید اینترنتی و همچنین قمری تعطیلات سال نو در چین, بندر اعلام کرد در حالی که آن را می بیند جلد انداختن 17 درصد برای سه ماهه اول. حدود 10 درصد کمتر از ظروف به کار گرفته شد, در ساحل, در ماه گذشته.

“فاسد شدنی کالاها و محصولات کشاورزی در حال انباشته در بنادر ما به خاطر کسانی که کشتی قایقرانی لغو” Seroka گفت.

به همین ترتیب مقامات در بندر روتردام تخمین می زنند که coronavirus است کاهش حجم حدود 2 میلیون تن در ماه است.

عبور فرض

“ما فرض کنیم که این است که برای عبور و هنگامی که آن را می کند و ما انتظار داریم که تولید را به پشت پا زدن” گفت: Leon ویلمز سخنگوی بندر روتردام. “آیا که خنثی کاهش است که ما شاهد در حال حاضر من مطمئن هستم.”

بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی انتظار حداقل 10 لغو این ماه از 180 ورود برنامه ریزی شده-مجله بازرگانی گزارش شده است. و بندر هوستون که دسته حدود 70 درصد از ظروف در حال حرکت از طریق خلیج مکزیک دیده می شود شش کشتی سفر دریایی لغو این ماه, سخنگوی لیزا اشلی گفت.

در جای دیگر در تگزاس بندر کورپس کریستی به تازگی با پیشی گرفتن هوستون برای تبدیل شدن به بزرگترین کشور منبع نفت خام ایالات متحده-صادرات اما در حال حاضر انتظار مشتریان به کاهش پس از یک شیب افت جهانی قیمت نفت است.

به عنوان آنها مقابله با لغو بندر و حمل و نقل مدیران در حال مقابله با برخی از دشوارترین کار و چالش های لجستیکی ناشی از وقوع. مدیر اجرایی بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی ریک پنبه گرفتار coronavirus است و در خانه شده است.

در سنگاپور به جهان دوم-شلوغ ترین بندر کانتینری پس از شانگهای ویروس شیوع اضافه شده است به تجارت-جنگ محدودیت از سال گذشته است. پورت کارگران در شهر دولت است که بیش از 160 تایید ویروس موارد باید درجه حرارت خود را به نمایش در آمد و همین تجهیزات حفاظت شخصی. آنها در تقسیم-تیم ترتیبات به عنوان بخشی از “دقیق اقدامات پیشگیرانه” با توجه به یک سخنگو از PSA سنگاپور یک واحد PSA International Pte جهان بزرگترین بندر کانتینری اپراتور.

لس آنجلس به خصوص در مقابله با یک بیش از حد از ظروف حمل و نقل به تازگی و در حال اجرا از مکان های به آنها را ذخیره کنید. شیوع است مختل معمول تعادل از سفرهای بین آمریکا و آسیا با بیش از حد چند عروق ورود در لا به ظروف بازگشت به آسیا.

حمل و نقل غول AP Moller-Maersk A/S متعهد شده است برای کمک به بندر حرکت ظروف خالی بعد از این ماه Seroka گفت.

“این بسیار جدی تدارکاتی مشکل سعی می کند از طریق آن و پیچ در پیچ با مقدار زیادی از تراکم” اوکانل مشاور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>