Coronavirus: راه رفتن به خانه از سونیپات بعد از کارخانه تعطیل کردن اجرای بیش با اتوبوس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Manish Sahu | لکنو | منتشر شده: مارس 30, 2020 2:34:54 am

coronavirus, coronavirus lockdown, national lockdown, coronavirus national lockdown, migrant labourers, labourers leaving ciites, migrant labourers leaving cities, migrant labourers crisis, migrants crisis, india news, indian express کارگران مهاجر در یک اتوبوس برای درخواست آب کیسه به عنوان آنها را ترک روستاهای خود خارج Prayagraj ایستگاه اتوبوس در روز یکشنبه. این اوتار پرادش دولت ارائه شده است آب و مواد غذایی به کارگران مهاجر برای رسیدن به دولت در میان 21 روز در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش COVID-19. (اکسپرس عکس Ritesh Shukla)

26 سال بود که در راه رفتن به محل بومی در رامپور (اوتار پرادش) در اوتار پرادش از سونیپات در هاریانا درگذشت و پس از یک اتوبوس خصوصی آمار او در Pakwarha منطقه مرادآباد در روز شنبه. نیتین کومار مشغول به کار در یک کارخانه کفش در سونیپات شد و به خانه بازگشت و پس از واحد بسته شد زیر مرکز اعلام 21-day مستند.

Nitin راه رفتن بود با برادر کوچکترش Pankaj که با این نسخهها کار در همان کارخانه حدود 195 متر از نقطه ای که در آن حادثه صورت گرفت. رامپور (اوتار پرادش) منطقه در حدود 35 متر از نقطه.

پلیس کشف و ضبط اتوبوس بود که گذر گاه مسافران از Ghaziabad و در حال تلاش برای ردیابی راننده آن گفت: دایره افسر بزرگراه Ram ساغر. این اتوبوس متعلق به یک مقر اقامت و پلیس در حال تلاش برای ردیابی او را بیش از حد. شو, Pakwarha ایستگاه پلیس Surendra پال سینگ گفت: FIR ثبت شده بود در برابر ناشناس راننده. پلیس گفت که آنها در حال کاوش چگونه یک اتوبوس خصوصی بود پیمودن با وجود مستند.

داوود گفت: او و Nitin تا به حال مشغول به کار در کارخانه کفش برای پنج سال گذشته. پس از آنکه دولت اعلام کرد مستند کارخانه سیم کرکره و آنها از کار. “ما تصمیم به بازگشت به روستای ما به دلیل ماندن در هاریانا بدون کار و مواد غذایی بود بی معنی است. سه روز پیش ما به سمت چپ برای رامپور (اوتار پرادش) با پای پیاده از آنجا که هیچ حمل و نقل عمومی در دسترس بود,” او گفت:.

“ما راه می رفت روز و شب و به مرادآباد شنبه. ما در نزدیکی تقاطع زمانی که یک اتوبوس ضربه برادر من از پشت. او در نقطه درگذشت,” او گفت:.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: در حال سیگاری ها در معرض خطر شکل coronavirus? | می توانید ویتامین C در پیشگیری یا درمان عفونت کروناویروس? | دقیقا همان چیزی است که جامعه گسترش coronavirus? | چه مدت می تواند به Covid-19 ویروس زنده ماندن در یک سطح است ؟ | در میان این مستند چه مجاز چه ممنوع است ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>