Coronavirus: Vijender Singh امید برای نرم افزار حرفه ای برای از سرگیری در نیمه دوم از 20…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

برنامه ریزی رفته است از پنجره به لطف COVID-19 همه گیر اما امید است که سالم و دست نخورده هند بوکس حرفه ای استار Vijender Singh, که, خوش بینانه, از سرگیری خود را در حال حاضر در انتظار شغلی در نیمه دوم سال است. شکست نخورده در مدار با 12 برنده, Vijender قرارداد با Hall of Famer باب Arum بالا رتبه تبلیغات در ایران که ویران شده است با شیوع بیماری مرگبار با تلفات نزدیک شدن 10,000.

“من قرار بود به مبارزه در اما ممکن است که لغو شده است در حال حاضر به دلیل وضعیت فعلی است. اما من امیدوار هستم همه چیز را بهبود بخشد و من را وادار به مبارزه و بعد از آن در سال. من فکر می کنم آن کار خواهد کرد ، ” 34 ساله که دارای تمایز بودن هند برای اولین بار مدال المپیک در بوکس گفت PTI. “بدیهی است که من در از دست دادن اما هیچ چیز وجود دارد که می تواند انجام شود. بنابراین شما فقط صلح با آن و صبر کنید برای چیزهایی که برای عادی سازی,” او اضافه شده است.

34 ساله گفت: او در ادامه به آموزش در خانه در دهلی نو به ماندن در شکل. “من همه چیز را به اطمینان حاصل شود که من لازم نیست به گام. من آموزش من در خود من است که غیر معمول نیست چون من باید لوکس یک مربی تنها زمانی که من در انگلستان,” او گفت:.

Vijender را مربی منچستر مبتنی بر Lee ریش می پیوندد که او چند هفته قبل از دعوا خود را. “ایده این است برای نگه داشتن بدن در شکل هر زمان که این اقدام از سر گرفته است. من انجام آن را در خانه چون در هر صورت شما نمی تواند حرکت کند,” او گفت:.

بوکسور نیز یک سیاستمدار و فعال و مبارزه Lok سبها انتخابات در کنگره بلیط در سال گذشته است. Vijender شده است به طور فعال به سوال پاسخ دولت به این بیماری همه گیر است که منجر به بیش از 100 مرگ و میر تا کنون در کشور است. او گفته است که نه فقط خود را حق بلکه مسئولیت خود را به عنوان یک چهره عمومی.

“من صحبت به پزشکان که به من بگویید که ما باید تست بیشتر مردم است. من امیدوارم که آن در حال انجام است. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که وضعیت دریافت نمی کند بدتر نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان آن را ترسناک,” او گفت:. “بنابراین من فکر بالا بردن سوال در مورد چگونه ما در حال انجام است. همه ما باید حتی اگر آن را همراه با کمی چرخش ما نباید درخواست برای, بهتر,” او اضافه شده است. و آن را که او انجام نمی خود را کمی در بحران است.

“من جلوگیری از وارد شدن به جرم تغذیه از مردم به دلیل که اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله می رود برای یک بازی شیر یا خط, شکست تمام هدف مستند. بنابراین آنچه که من انجام دهید این است که اطمینان حاصل شود که جیره می رسد خانواده های نیازمند,” او گفت:. “من به طور مستقیم در تماس با مردم و رسیدن هر کجا که مورد نیاز است وجود دارد,” او گفت:.

جهانی COVID-19 کشته شدگان است ومیگوید نسبت 70,000. نزدیک به 13,00,000 موارد مثبت را ایجاد اغتشاش ویران کردن در سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان با روشن و در عین حال دستیابی به موفقیت در درمان این بیماری کشنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>