Coronavirus به روز رسانی مارس 13: هوایی هند به رشته سرخپوستان از میلان روز یکشنبه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Abantika Ghosh , Ananthakrishnan G | دهلی نو | به روز شده: 13 مارس سال 2020 6:40:40 pm

پزشکی دانش آموزان با پوشیدن ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر کروناویروس جدید ایستادن در دولت کالج پزشکی بیمارستان. (AP Photo/Channi آناند)

به عنوان هند ثبت شده خود را برای اولین بار coronavirus مربوط به تلفات پنج شنبه با تعداد موارد تایید شده به طور پیوسته در حال افزایش و در خارج از کشور, نخست وزیر نارندرا جمعه پیشنهاد کرد که رهبری کشور های سارک می تواند گچ را یک استراتژی مشترک برای مبارزه با COVID-19 شیوع و تنظیم یک مثال برای جهان است.

با توجه به وزارت بهداشت تعداد موارد فعال در هند در حال حاضر در 81 با یک مرگ تا حال حاضر 76 سال از Kalaburgi در کارناتاکا.

Coronavirus به روز رسانی های زنده

ساعت مودی پیشنهاد کرد که امریکا رهبری مورد بحث می تواند از طریق ویدئو کنفرانس راه برای نگه داشتن شهروندان سالم است. “سیاره ما این است که مبارزه با COVID-19 رمان Coronavirus. در سطوح مختلف دولت و مردم در تلاش هستند تا بهترین خود را به مبارزه با آن” مودی ” در توییتر.

بخوانید | چگونه که مسئولیت رسیدگی به کروناویروس (COVID-19) ترساندن

noida employee coronavirus, coronavirus noida, coronavirus delhi, coronavirus india, noida news یک روز پس از یک کارمند از یک نویدا-بر اساس شرکت های خصوصی آزمایش مثبت برای Coronavirus به عنوان بسیاری از 707 کارکنان که در تماس با قربانی در حال حاضر تحت نظارت.

“من می خواهم به پیشنهاد که رهبری کشور های سارک گچ از یک استراتژی قوی برای مبارزه با کروناویروس. ما می تواند بحث از طریق ویدئو کنفرانس, راه هایی برای نگه داشتن شهروندان سالم,” او اضافه شده است.

Coronavirus اثر: ویزا محدودیت ممکن است آمار تا 70 درصد بار زور خطوط هوایی خارجی برای کوتاه کردن هند خدمات

در پاسخ به ابتکار خود برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, نپال PM KP Sharma Oli گفت: “من خوش آمدید, ایده های پیشرفته توسط PM مودی جی برای گچ نوشتن یک استراتژی قوی رهبری سارک سازمان ملل برای مبارزه با #coronavirus. دولت آماده است به همکاری نزدیک با کشورهای عضو سارک برای محافظت از شهروندان ما از این بیماری کشنده.”

در ضمن در عمده برای کمک به سرخپوستان رشته در ایتالیا با توجه به شیوع کروناویروس هوایی هند خواهد شد در نظر گرفتن پرواز به میلان (ایتالیا) به آنها را به عقب. “پرواز را خاموش و فردا بعد از ظهر خواهد بود و فرود در صبح روز یکشنبه در دهلی نو فرودگاه” مطلع Rubina علی, مشترک, وزیر, وزارت هوانوردی ،

هندی بازارهای سهام رفت و در یک سقوط آزاد در روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران فشرده برگزار شد و به “فروش” را فشار دهید پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد رمان شیوع کروناویروس یک “بیماری همه گیر” و ایالات متحده به حالت تعلیق سفر از اروپا است. بیان عکس Pradip دس

در اوایل این هفته دولت هند در زمان یک گام بی سابقه ای را به حالت تعلیق همه ویزا محرومیت دسته بندی را انتخاب کنید تا 15 آوریل به طور موثر بستن مرزهای خود را برای یک ماه. این بدان معنی است که هیچ گردشگران خارجی می تواند وارد هند برای بیش از یک ماه در حال حاضر تحت تاثیر قرار در حال حاضر اقتصاد تاکید کرد.

بخوانید: صنعت سرگرمی است یک تبه کار جدید: Coronavirus و ترساندن است که همراه با آن

یکی دیگر از عمده اعلام شد از سوی سازمان بهداشت جهانی اعلام coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر. قبل از اینکه این سوال مطرح شده بود در مورد اینکه چرا با وجود گسترش عظیم از COVID19 این بود که در ادامه به آن تماس بگیرید ‘شیوع و نه یک بیماری همه گیر.

از 81 مورد در هند 64 هندی هستند, 16 ایتالیایی, 1 ملی کانادا

coronavirus, kasturba hospital, coronavirus news, coronavirus update, coronavirus update in india, coronavirus in india, coronavirus india, coronavirus cases in india, coronavirus in india delhi, coronavirus in delhi, coronavirus in hyderabad, coronavirus latest news, coronavirus news update, coronavirus latest news update, coronavirus symptoms, coronavirus death toll, corona virus, corona virus in india, corona virus news update دهلی نو: یک بازدید کننده می پوشد یک ماسک به کاهش گسترش coronavirus در قلعه سرخ در دهلی نو پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 است. (PTI عکس/آرون شارما)

در یک نشست خبری در پایتخت ملی امروز وزارت بهداشت گفت که از 81 مورد تأیید در هند, 64 هستند سرخپوستان 16 ایتالیایی و یکی از ملی کانادا. پرداختن رسانه ها جلسه Luv Aggarwal, مشترک, وزیر, وزارت بهداشت و خانواده رفاه هشدار داد که شیوع کروناویروس است نه بهداشت و درمان اضطراری. وقتی پرسیده شد که در مورد این بیماری همه گیر عمل Aggarwal گفت: “این قطعا یک اورژانس بهداشت با استناد به این بیماری همه گیر عمل می کنند به این معنا نیست که. این به آن معنا نیست وجود یک بیماری همه گیر در هند است.”

بخوانید | Noida شرکت 707 کارگران در تماس با Covid-19 قربانی را در زیر مشاهده

Aggarwal اضافه کرد که “تماس با ردیابی این موارد است که به طور فعال به دنبال”. “تا کنون این امر منجر به شناسایی بیش از 4000 مخاطبین که تحت نظارت است. دولت به ارمغان آورده است 42,296 مسافران جامعه تحت نظارت که 2,559 بودند علامتی و 522 بستری از جمله 17 اتباع خارجی,” او گفت:.

هوایی هند به پرواز به میلان برای بازگرداندن رشته سرخپوستان

هوایی هند را ترک خواهد کرد برای میلان در ایتالیا را به رشته سرخپوستان روز یکشنبه در فرودگاه دهلی نو.

در عمده برای کمک به سرخپوستان رشته در ایتالیا با توجه به شیوع کروناویروس هوایی هند خواهد شد در نظر گرفتن پرواز به میلان (ایتالیا) به آنها را به عقب. “پرواز را خاموش و فردا بعد از ظهر خواهد بود و فرود در صبح روز یکشنبه در دهلی نو فرودگاه” مطلع Rubina علی, مشترک, وزیر, وزارت هوانوردی ،

توضیح داد

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس در اینجا این است که چگونه خانه قرنطینه با این نسخهها کار

قرنطینه مانند انزوا و جدا از برخی از افراد از دیگران در طول شیوع بیماری مسری. در حالی که جداسازی افراد بیمار جدا از افرادی که بیمار قرنطینه جدا کسانی که در معرض یک بیماری مسری و که پس از آن مشاهده کنید و ببینید اگر آنها بیش از حد تبدیل شدن به بیمار است. صفحه اصلی قرنطینه بودن یعنی قرنطینه در خانه

Dammu راوی از وزارت امور خارجی (MEA) گفت: “حدود 220 دانش آموزان در داخل و اطراف میلان, ایتالیا, اولویت ما این است که آنها را به عقب. اگر هر یک از دیگر دانشجویان چپ در پشت آنها می توانید تماس با ما, ماموریت, و ما را به دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید.”

به عنوان خوانده شده | جدا کردن بخش های جداسازی اتاق ها: دهلی بیمارستان بریس برای COVID-19

از 37 زمین پست های, ترافیک اجازه داده می شود از طریق 19

همراه هند و نپال از مرز چهار بررسی پست را عملیاتی باقی می ماند. برای بوتان و نپال اتباع ورود بدون روادید به ادامه. (عکس نماینده)

در همان نشست خبری, صفحه اصلی, مقام وزارت آنیل ملک گفت که از 37 زمین پست های, ترافیک اجازه داده می شود از طریق 19 و ورود بدون روادید برای بوتانی و نپال اتباع خود ادامه خواهد داد. علاوه بر این “هند و بنگلادش مسافر اتوبوس/قطار را به حالت تعلیق باقی می ماند تا تاریخ 15 آوریل. همراه هند و نپال از مرز چهار بررسی پست را عملیاتی باقی می ماند. برای بوتان و نپال اتباع ورود بدون روادید به ادامه,” او اضافه شده است.

توضیح داد: در میان coronavirus همه گیر در اینجا چگونه خانه قرنطینه با این نسخهها کار

دیوان عالی کشور به مقیاس پایین کار

Karnataka anti-CAA protests, Karnataka CAA protests, CAA protests Karnataka, Karnataka High Court, India news, Indian Express دیوان عالی کشور روز جمعه گفت: آن را در مقیاس پایین کار و تنها تا مسائل فوری. (فایل)

دیوان عالی کشور روز شنبه اعلام کرد که آن را در مقیاس پایین و کار را تنها به امور فوری پس از بازگشایی در مارس 16. همچنین گفت که آن را تنها جمله تعدادی از نیمکت به عنوان ممکن است یافت می شود مناسب است.

آن را نیز قرار داده شده محدودیت ورود و گفت که “هیچ افراد به جز وکلا که در حال رفتن به عمل در این موضوع…همراه با یک litigant تنها مجاز خواهد بود در داخل اتاق دادگاه. ذکر مسائل خواهد بود ساخته شده قبل از ذکر افسر تنها”.

“در بررسی مشورتی صادر شده توسط دولت هند و با در نظر گرفتن نظر کارشناسان بهداشت عمومی از جمله متخصصان پزشکی و همچنین با توجه به ایمنی و رفاه همه بازدید کنندگان طرفین دعوا و وکلا و دادگاه کارکنان نگهبانی و نگهداری و پشتیبانی کارکنان, دانشجو کارورزان و رسانه های حرفه ای مرجع صالح خشنود شده است به طور مستقیم که عملکرد دادگاه باید محدود به امور فوری با چنین تعداد نیمکت به عنوان ممکن است یافت می شود مناسب” اطلاع رسانی گفت.

بخوانید | Coronavirus ترساندن: گسترش آگاهی در میان دانش آموزان می گوید: HRD

کریکت هند کاپیتان تیم Virat Kohli می پوشد یک ماسک برای محافظت از خود در Chaudhary Charan سینگ فرودگاه بین المللی در لکنو. Express photo by Vishal Srivastav

AI لغو پروازها به مقصد ایتالیا, فرانسه, آلمان, 4 کشور دیگر تا مارس 30

هوایی هند تصمیم گرفته است برای لغو پروازها به مقصد ایتالیا, فرانسه, آلمان, اسپانیا, اسرائیل, کره جنوبی و سریلانکا تا مارس 30 هواپیمایی گفت: روز جمعه در میان نصب نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر. این حرکت در می آید یک روز پس از حامل های ملی اعلام کرد تعلیق خدمات به کویت تا مارس 30. پیش از این شرکت هواپیمایی محدود خدمات در اکثر مسیرهای اروپایی از جمله ایتالیا و فرانسه.

“این تصمیم گرفته شده است به طور موقت به حالت تعلیق خدمات به ایتالیا, فرانسه, آلمان, اسپانیا, اسرائیل, کره جنوبی و سریلانکا با توجه به شیوع کروناویروس” این مقام گفت. روز چهارشنبه دولت تصمیم به تعلیق تمام ویزاها به جز چند دسته مانند دیپلماتیک و اشتغال از 13 مارس تا 15 آوریل است.

سالانه سلامت بررسی یو پی اس برای پرسپولیس استعفا داد به حالت تعلیق تا 30 ژوئن

دولت است به حالت تعلیق تا 30 ژوئن اجباری سالانه معاینه سلامت از تمام مقامات آن در پی شیوع کروناویروس برای جلوگیری از فشار غیر ضروری در بیمارستان ها و دفع کردن شانس آنها را از آلوده شدن در امکانات بهداشتی در انتخابات روز جمعه گفت. سالانه معاینه سلامت یک نیاز اجباری برای ارزیابی از تمام مقامات دولت مرکزی در سن بالاتر از 40 سال است و به توان 31 مارس هر سال به آنها گفت.

‘واکسن را 1.5 تا 2 سال به منظور توسعه’

coronavirus, kasturba hospital, coronavirus news, coronavirus update, coronavirus update in india, coronavirus in india, coronavirus india, coronavirus cases in india, coronavirus in india delhi, coronavirus in delhi, coronavirus in hyderabad, coronavirus latest news, coronavirus news update, coronavirus latest news update, coronavirus symptoms, coronavirus death toll, corona virus, corona virus in india, corona virus news update

در یک کنفرانس رسانه های اتحادیه وزارت بهداشت مشترک وزیر Luv Aggarwal افشا و خنثی چندین افسانه در حالی که allaying ترس و رله اقدامات پیشگیرانه انجام می شود در حالی که تصریح می کند که هیچ نمونه ای از هر جامعه انتقال است. “ما موفق به منزوی کردن coronavirus ما 11 چنین بودند. واکسن را حداقل 1.5 تا 2 سال” توافق هسته ای به نقل از وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت.

بخوانید | که اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر. این به چه معنی است ؟

GoM تشکیل شده در جهت سازمان بنادر و دریانوردی برای نظارت بر ارزیابی آمادگی

In this photo released by the PMO, Prime Minister Narendra Modi chairs a meeting of the Cabinet Committee on Security in New Delhi Tuesday, following the Indian Air Force’s strike on a terror camp in Balakot. گروهی از وزیران تشکیل شد در جهت دفتر نخست وزیر به طور مداوم نظارت و ارزیابی آمادگی.

در یک کنفرانس رسانه های امروز وزارت بهداشت همچنین گفت که دولت هند تخلیه 900 شهروندان همراه با 48 متعلق به ملیت های دیگر مانند مالدیو میانمار و بنگلادش و چین, ما, ماداگاسکار, سریلانکا و نپال و آفریقای جنوبی و پرو. علاوه بر 83 evacuees از ایتالیا که دیروز وارد شده اند قرار دارد در Manesar تسهیلات برای قرنطینه وزارت اضافه شده است.

“در جهت دفتر نخست وزیر (PMO) در قم تشکیل شد به طور مداوم نظارت بر وضعیت و ارزیابی آمادگی و تدوین اقدامات مربوط به مدیریت coronavirus در کشور است. این GoM دیدار 6 بار تا کنون هدایت, بررسی و نظارت بر وضعیت” گفت: Luv Aggarwal, مشترک, وزیر, بهداشت, وزارت.

ماسک همیشه لازم نیست اگر یک فرد حفظ فاصله اجتماعی موثر

coronavirus india, coronavirus cases india, visa suspended coronavirus, india travel advisory coronavirus, coronavirus effect on service sector, tourism sector coronavirus, coronavirus update, coronavirus vaccine, coronavirus treatment, latest news, indian express گردشگران خارجی در حال اسکن در Junagarh فورت در بیکانر در روز چهارشنبه. (PTI)

اطمینان بخش است که وجود دارد بدون نیاز به وحشت وزارت بهداشت گفت: ماسک است که همیشه لازم نیست اگر یک فرد حفظ موثر اجتماعی از راه دور. این وزارت همچنین گفت که آنها باید حدود 1 لاخ تست کیت های موجود اضافی تست کیت در حال حاضر دستور داده شده است و آنها نیز در تدارکات. “در حال حاضر خوشبختانه برای کشور ما لازم نیست که هر جامعه انتقال است. ما فقط چند مورد است که باید از خارج می آیند و آنها باید در درجه اول متاثر از اعضای نزدیک خانواده خود را. 52 تست امکانات واقع در سراسر کشور است. وجود دارد و در مجموع 56 نمونه, مجموعه, مراکز,” گفت: Aggarwal.

بخوانید | وثیقه به هند قرنطينه خود: تقریبا 1 میلیون گردشگر در یک ماه; حمل و نقل هوایی هتل رکود

هیچ مدرکی به این باور است که گرما جان coronavirus

متلاشیکننده یک شایعه است که دور انجام شده است در میان عموم Dr R R Gangakhetkar از شورای تحقیقات پزشکی هند گفت: “تفکر شهودی به شما می گوید آنفولانزا نیست شایع در فصل تابستان; اما ما هیچ شواهدی وجود دارد که گرما جان COVID2019 بنابراین ما باید محتاط باشند.”

نزدیک به 2500 تست انجام شود می تواند در NIV هر روز; ما تا کنون انجام داده اند تنها در حدود 6000 آزمون در سراسر کشور است.

دهلی دولت اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر سفارشات تعطیلی مدارس سالن های سینما

Bmc, bmc mumbai, coronavirus, coronavirus awarness, coronavirus infection,. coronavirus in mumbai, mumbai news, indian express

دهلی دولت امروز اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر و دستور تعطیلی مدارس و سالن سینما. “ضد عفونی تمام اماکن عمومی از جمله دولت pvt دفاتر و مراکز خرید ساخته شده اجباری, گفت, وزیر, Arvind Kejriwal. “خالی آپارتمان متعلق به دهلی شهری پناهگاه بهبود هیئت مدیره استفاده می شود برای قرنطینه,” او اضافه شده است.

“همه ما باید نسبت به گرفتن ویروس از شهر ما” گفت: Kejriwal. تصمیم گرفته شد پس از یک جلسه برگزار شد با LG و ارشد دهلی مقامات دولتی.

Coronavirus لغت: معانی به کلمات شما در حال شنیدن بسیاری

در همین حال فرد دیگری بوده است آزمایش مثبت برای coronavirus در سرمایه های ملی در نظر گرفتن مجموع تعداد موارد تایید شده به شش.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>