Coronavirus به روز رسانی: ما تلفات نزدیک 13,000 آفریقایی آمریکایی ها در سخت ترین ضربه Hlb…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رمان coronavirus قتل نامتناسب تعداد بیشتری از آمریکایی های آفریقایی تبار از دیگر نژادی جمعیت آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا کارشناسان بهداشت عمومی گفت: با اذعان به یک نگرانی در حال ظهور به عنوان کشور ثبت بالاترین تنها-مرگ و میر بعد از نزدیک به 2000.

ما تلفات بود در 12,991 صبح روز چهارشنبه و گزارش موارد تایید شده بودند تا در مورد 399,000 به مقامات ابراز خوشبینی محتاطانه است که برخی از شدت ضربه از مناطق ممکن است ثابت. نیویورک بدترین آمار دولت با حدود 5,500 مرگ و میر (بیش از 4000 نفر در شهر نیویورک به تنهایی) است که به دنبال در یک “پیش بینی فلات” در بستری اعداد.

به طور نامتناسبی بالا مرگ و میر در میان آمریکایی آمریکایی پدید آمده است به عنوان یک جدید نگران باشید. “ما در حال دیدن فوق العاده ای شواهدی وجود دارد که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند تحت تاثیر قرار بسیار بیشتر از درصد تعداد نسبت به دیگر شهروندان کشور ما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که روزانه در کاخ سفید جلسه توجیهی coronavirus نیروی کار.

در سراسر کشور ارقام هنوز در دسترس نیست اما شواهد و مدارک است که بی تردید از برخی از دولت اعداد. آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند فقط 14 درصد از جمعیت در میشیگان اما حساب برای 40 درصد از مرگ و میر آنها 32 درصد از جمعیت در لوئیزیانا اما 70 درصد از تمام مرگ و میر. سیاه و سفید آمریکایی را تا 30 درصد از شیکاگو اما 68 درصد از مرگ و میر. این اعداد بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط دولت ها و اخبار رسانه ها وجود دارد این است که هیچ ملت-اطلاعات گسترده ای در دسترس است اما کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که انتظار می رود به انتشار مجموعه در مدت کوتاهی.

مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان را سرزنش نرخ مرگ بالا به شیوع بالای بیماری های زمینه ای مانند فشار خون و بیماری های قلبی و دیابت و آسم و چاقی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار مرتبط به فقر و تطبیقی کمبود امکانات بهداشت و درمان در میان برخی از جوامع است.

ما جراح عمومی جروم آدامز که آفریقایی آمریکایی و 45 سال خطاب مسائل اساسی صحبت در مورد خود. “من و بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید هستند در معرض خطر بالاتر برای COVID (بیماری ناشی از رمان coronavirus). همین دلیل است که ما باید همه را به انجام بخشی خود را به سرعت گسترش,” او گفت: CBS.

او قبل از ديابت و فشار خون بالا است و از آسم رنج می برد. “بنابراین من نمایندگی که میراث رشد فقیر و سیاه در امریکا” آدامز گفت.

به عنوان رئیس جمهور اذعان کرد برای اولین بار نگرانی در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر در معرض خطر گفت: “ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای رسیدگی به این چالش و آن را فوق العاده چالش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این وحشتناک است.” وی افزود: Anthony Fauci, کشور برتر اپیدمیولوژی و عضو وظیفه نیروی است که “آیا نگاه کردن به آن بسیار به شدت.”

دبورا Birx هماهنگ کننده نیروی کار افزود: “ما نمی خواهیم به این تصور که آمریکایی آفریقایی جامعه است بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس; ما نمی هر گونه اطلاعات است که نشان می دهد که. چه اطلاعات ما نشان می دهد که آنها بیشتر مستعد ابتلا به سخت تر و شدید بیماری و فقیر نتایج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>