Coronavirus به روز رسانی: ما ضربه خود را تیره و تار رکورد Covid-19 تلفات لمس 1,480…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مقامات ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد “داوطلبانه” استفاده از ماسک صورت در عمومی به عنوان کشور شاهد یک رکورد 1,480 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته بيشترين singe-روز مرگ و میر به علت Covid-19.

تعداد موارد تایید شده توسط بیش از 30,000 همان دوره از زمان به گذشته چهارم میلیون مارک.

امریکا به پایان رسید و این روز به عنوان یک نتیجه, با 277,000 مورد تأیید و 7,141 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه coronavirus ردیاب اواخر شب جمعه است.

واشنگتن, DC, سرمایه های ملی پدید آمده است به عنوان یک منطقه “توسعه نگرانی” همراه با ایالت های کلرادو و پنسیلوانیا و شهرهای شیکاگو و دیترویت بر اساس موارد جدید و, مرگ و میر, با توجه به کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

ایالت نیویورک باقی مانده است بدترین ضربه با 1,03,000 موارد یک دهم از کل جهان از 1 میلیون نفر و 2,935 مرگ و میر. شهر نیویورک که به تنهایی به خود اختصاص 1,867 مرگ و میر است که با آن مواجه اضافی بحران کمبود تجهیزات پزشکی و مقامات هشدار داده اند خالی از قفسه های این آخر هفته.

واشنگتن که در آن اولین گزارش coronavirus مرگ در آمریکا اعلام شد در فوریه 29 و کالیفرنیا توانسته اند به سرعت گسترش belying اوایل ترس و شروع به ذکر در مورد چگونه به ضرب و شتم مرگبار پاتوژن با دقیق و منظم اجتماعی فاصله.

مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) که اجتماعی-فاصله دستورالعمل خدمت کرده اند به عنوان الگو برای خاموش کردن همه به جز تعداد انگشت شماری از ایالات آمریکا توصیه شده دوشنبه آمریکایی ها باید از ماسک در مکان های عمومی به عنوان اعلام شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روزانه مختصری از کاخ سفید coronavirus نیروی کار با استناد به مطالعات است که نشان می دهد “انتقال از افراد بدون علائم است و بیشتر نقش مهمی در گسترش این ویروس بیش از پیش درک”.

“در پرتو این مطالعات CDC است مشاوره استفاده غیر پزشکی پارچه صورت پوشش به عنوان یک اضافی داوطلبانه عمومی سلامت و اندازه گیری” رئیس جمهور گفت و افزود: تزریق جدید توصیه با مشخصه شک و تردید در مورد ویروس.,

“پس از آن داوطلبانه; شما لازم نیست به آن را انجام دهد. آنها پیشنهاد برای یک دوره از زمان. اما این داوطلبانه است.” و او اضافه کرد: به شدت تضعیف اعتبار از حرکت “من فکر نمی کنم من قصد دارم به انجام آن است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن رزرو در مورد جدید توصیه نماینده خود را به طور کلی پاسخ به شیوع بیماری از آغاز زمانی که او برای اولین بار به دنبال رد شدن از آن به عنوان جعل و سپس به عنوان مراقبت و bodybags انباشت اشیاء بدست آمده تا آن تصویر به عنوان یک گذرا بحران است. آن ثابت می شود نه و هزینه کشور گرانبها پاسخ دولت به منتقدان.

فشرده خود را برای دلایل شخصی خود گریزی به ماسک رئيس جمهور گفت: “من فقط نمی خواهم به انجام — من نمی دانم به نحوی نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز — بزرگ مصمم میز — من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم. من آن را نمی بینم برای خودم. من فقط-من فقط نمی کنند.”

CDC یک رهبر شناخته شده در سطح جهان در مبارزه جدید و قدیمی بیماری با جامعه گسترده تاثیر است. اما آن را در بر داشت خود را همراه با بسیاری از کارشناسان و دانشمندان درگیر با دولت در پاسخ به این اپیدمی در تقابل با رئیس جمهور سیاسی مصلحت پاسخ به بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>