Coronavirus به روز رسانی: ما موافقت خود را با خرید پنکه, لوازم پزشکی از روسیه

آمریکا موافقت کرده است برای خرید از روسیه, پنکه, لوازم پزشکی و شخصی دیگر تجهیزات مورد نیاز برای درمان بیماران مبتلا به Covid-19 یک مقام ارشد گفته است که این کشور و پنجه نرم با بیماری همه گیر کوروناویروس که کاخ سفید هشدار داده می کشتن تا دو لاخ مردم در طول دو هفته.

حرکت به خرید از روسیه می آید پس از یک مکالمه تلفنی بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همتای روسی خود ولادیمیر پوتین در مارس 30.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

“به عنوان یک پیگیری به مارس 30 تماس تلفنی بین رئیس جمهور تهمت و پوتین رئیس جمهور ایالات متحده موافقت کرده است برای خرید مورد نیاز تجهیزات پزشکی از جمله هواکش ها و حفاظت تجهیزات از روسیه که به دست FEMA در تاریخ 1 آوریل در شهر نیویورک است.” وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus روز چهارشنبه گفت:.

هر دو کشور باید ارائه کمک های انسان دوستانه به یکدیگر در زمان بحران در گذشته و بدون شک انجام این کار دوباره در آینده, او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده| ‘چگونه ما می دانیم که آمریکا Prez تهمت کست شک در چینی coronavirus ارقام

“این یک زمان به کار با هم برای غلبه بر دشمن مشترک را تهدید می کند که زندگی همه ما,” او اضافه شده است.

“کشورهای G20 توافق هفته گذشته به همکاری با یکدیگر برای شکست coronavirus و ما در حال همکاری نزدیک با این کشورها و دیگران را به اطمینان حاصل شود که به شدت مورد نیاز را تامین کنید به کسانی که در نیاز” Ortagus گفت.

ایالات متحده متعهد به مبارزه جهانی علیه Covid-19, او گفت:, و اضافه کرد که ما سخاوتمندانه و قابل اعتماد کمک کننده برای پاسخ به بحران و کمکهای بشردوستانه در سراسر جهان است.

“اما ما نمی توانیم آن را انجام دهد به تنهایی” Ortagus اشاره کرد.

رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که ما به رهبری بود برای یک “بسیار دشوار دو هفته” مشاوره مردم را به آماده شود برای “روز سخت” پیش رو به عنوان کشور در حال جنگ با کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس که کاخ سفید پروژه می تواند ادعا می کنند یک تا دو لاخ زندگی در طول دو هفته.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

دبورا بیکس یک عضو از کاخ سفید نیروی کار در coronavirus بر اساس یک مدل از داده های واقعی از زمین گفت: مرگ و میر در ایالات متحده می تواند بین 100,000 تا 200,000 با اجرای دقیق موجود کاهش اقدامات از جمله اجتماعی فاصله تا مارس 30.

در سراسر ایالات متحده و بیمارستان مواجه هستند کمبود هواکش.

برخی از دستگاه های پزشکی سازان توافق کرده اند تا سطح شیب دار به منابع. اما از آنجا که بیماران مبتلا و یا مشکوک به Covid-19 اغلب نیاز به تنفس پشتیبانی وجود دارد نگرانی گسترده است که این دستگاه نمی تواند به توسعه و حمل به سرعت به اندازه کافی.

در مجموع 932,605 Covid-19 موارد گزارش شده در سراسر بیش از 175 کشور و سرزمین با 16,809 مرگ و میر گزارش شده تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

ایالات متحده گزارش کرده است 213,372 Covid-19 موارد بالاترین در جهان و بیش از 5000 نفر فوت کرده اند با توجه به این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر