Coronavirus به روز رسانی: تامیل نادو مرد می شکند, قرنطینه, اجرا می شود, برهنه, گزش به…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک مرد جوان در زیر صفحه اصلی قرنطینه برای coronavirus پس از بازگشت از سریلانکا به طور ناگهانی فرار از خانه خود را و ضرب بیت یک زن 80 ساله را در محله خود در یک روستا در نزدیکی اینجا, پلیس گفت:.

زن با آسیب در گردن او بود و در بیمارستان بستری اواخر جمعه پس از حادثه اما مرگ او در روز شنبه بدون پاسخ به درمان آنها گفت.

مرد ساکن Jakkamanayakanpatti و درگیر در کسب و کار فصلی در لباس چیره شد و تحویل به پلیس که او را دستگیر کردند و تحقیقات بودند.

 همچنین سازمان دیده بان چرا این دکتر گفتن شما به پوشیدن ماسک و دستکش | Coronavirus

او به تازگی از سریلانکا و کارگردانی باقی می ماند تحت قرنطینه توسط مقامات بهداشتی طبق پروتکل خارجی برای عودت به بررسی coronavirus گسترش یافته است.

او از خانه اش آمد و در شب جمعه و ناگهان همه از یک, برهنه خود را و شروع به در حال اجرا را از طریق خیابان.

شوکه اعضای خانواده از جمله پدر خود را به یک تعقیب و گریز و حتی به عنوان او گرفتار نگه دارید از Nachiyammal نشسته در خانه او را جلو حیاط و کمی سخت گردن او.

انسان قوم و خویش چیره او و اعتراف به نزدیک بودی بیمارستان دولتی که در آن پزشکان در روز شنبه گفت که او در برابر صدمات او به درمان پاسخ نمی دهد. مقامات بهداشتی شد در دسترس نیست برای نظرات بلافاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>