Coronavirus به روز رسانی – مراقبت از 9 خانواده در 21 روز: ساعت مودی درخواست تجدید نظر به cit…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر به دادگاه تجدید نظر به شهروندان در روز چهارشنبه برای کمک به نه خانواده طی 21 روز ملی مستند و هشدار دقیق عمل در برابر کسانی که بدرفتاری با مردم در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در تعامل با ساکنان بنارس پیش از این هندو جشنواره آزاد بودن از نفس مبتنی حوزه PM نشان دهنده در پارلمان مودی در پاسخ به چند پرسش مرتبط با این بیماری همه گیر و دولت پاسخ به آن است.

“هر کس دارای این قابلیت را تعهد به مراقبت از 9 خانواده برای 21 روز. از آن خواهد شد یک درست “آزاد بودن از نفس مبتنی’. با توجه به مستند حیوانات نیز در مواجهه با مشکل است. من درخواست تجدید نظر به مردم برای مراقبت از حیوانات در اطراف آنها گفت:” مودی.

استناد مهاباراتا او گفت: حماسه جنگ برنده شد در 18 روز و دولت او در حال ساخت تلاش برای پیروزی در این جنگ در برابر این بیماری همه گیر در 21 روز.

“دوستان به یاد حماسه جنگ Mahabharat برنده شد در 18 روز. در حال حاضر کل کشور مبارزه با جنگ علیه coronavirus. در Mahabharat جنگ کریشنا بود charioteer. در این جنگ در برابر coronavirus 130 کرور (1.3 میلیارد دلار) به هموطنان هستند charioteers. با حمایت و هدایت این کشور را در پیروزی در جنگ در برابر ویروس” او گفت:.

خواسته در مورد گزارش از سوء رفتار با پرسنل پزشکی و خدمه هواپیمایی, او گفت که او خواسته است تا وزارت خانه و دولت DGPs به اقدام سخت علیه مجرمان. اگر کسی اهداف و پزشکان و پرستاران و تمام کسانی که ارائه خدمات خود را پس از آن هزینه خواهد شد و آنها را از صمیم قلب مودی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>