Coronavirus به روز رسانی: رشته بیمار سرخپوستان در انگلستان ارائه کمک های پزشکی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پزشکان و داروسازان در هند مهاجر در انگلستان شده اند گسترش داروها و مشاوره به صدها بیمار سرخپوستان رشته در اینجا با توجه به این مستند چه کسی باید اجرا از دارو و یا نیاز به مشاوره پزشکی.

دارو در انگلستان در حال توزیع صرفا بر اساس نسخه های صادر شده توسط یک پزشک یا پزشکان دیگر در خدمات درمانی به بیماران ثبت شده است. این معمولا آزادانه در دسترس بازدید کنندگان در ویزای موقت.

هندی کمیسیون در روز یکشنبه هماهنگ تعامل با تصویری-link با تشكیل گروه هایی مانند انگلیسی, انجمن پزشکان هندی تبار (Bapio), Jain Vishwa Bharti دوستان از هند جامعه بین المللی و ملی دانش آموزان انجمن. تعداد زیادی از هند منشاء حرفه ای کار در بریتانیا در سیستم بهداشت و درمان.

با توجه به رامش مهتا جمهور Bapio اعضای گروه شده اند و با دادن نسخه و مشورت با رشته سرخپوستان بدون هزینه شارژ. داروهای ارائه شده توسط بریستول داروخانه مبتنی بر آن را کنار می گذارد و پست دارو در کسب سود بدون پایه و اساس.

“ما خوشحال هستیم که برای حمایت از صدها رشته هندی مسافران و دانش آموزانی که نیاز به کمک های پزشکی و ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که به آن نیاز است. بدون هزینه با ما حرفه ای پزشکی”, مهتا گفت.

هزاران نفر از سرخپوستان ثبت نام کرده اند با کمیسیون عالی در یک لیست از افرادی که رشته و نیاز به بازگشت به خانه. پرواز چارتر انتظار می رود که سازمان در اواخر این ماه با کسانی که در وضعیت اضطراری ارائه شده اولویت است.

Rohit Wadhwana از کمیسیون گفت: “ما باید تسهیل نسخه و سرخپوستان که نیاز به دارو قادر به آنها را دریافت کنید. برخی از بیماری های که نیاز به ادامه ارائه دارو. حال بسیاری از سهام خود را برای سفر دوره اما در حال حاضر که مستند تمدید شده است آن را بیش از. برخی از نیاز به معاینه, مشاوره,” او اضافه شده است.

بوریس جانسون دولت افزایش یافته تا مارس 31 ویزا به صورت رایگان از سرخپوستان که دوره کرده است و یا انقضای است تا پس از آن در حالی که کمیسیون عالی و خارج گروه ها و افراد شده است گسترش طیف وسیعی از خدمات به رشته سرخپوستان از جمله مالی و حقوقی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>