Coronavirus به روز رسانی: اسپانیا, ایتالیا, تقاضای کمک اتحادیه اروپا; نیویورکی جلوگیری از سفر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اسپانیا و ایتالیا خواستار بیشتر اروپایی کمک به آنها به عنوان مبارزه هنوز صعودی coronavirus عفونت در میان قاره بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است. در ایالات متحده از مقامات خواست میلیون ها نفر در سخت-آمار شهر نیویورک در منطقه برای جلوگیری از سفر به نگه داشتن ویروس موجود است.

از میلان به رئال مادرید به میشیگان پزشکان در حال ساخت انتخاب سختی که در مورد بیماران مبتلا به صرفه جویی با محدود دستگاه تنفس دارند. تایید مرگ جهانی پیشی گرفته 30,000 و ویروس جدید در فاصله پدید آمده در کلید شهرستانها ایالات متحده مانند دیترویت نیواورلئان و شیکاگو است. حتی روستایی آمریکا شده است سیستم ایمنی بدن به ویروس نقاط فوران در میانه شهر و در کوه های راکی اسکی پناهگاه.

اسپانیا و ایتالیا به تنهایی حساب برای بیش از نیمی از جهان مرگ و میر و هنوز هم از دیدن بیش از 800 مرگ و میر در هر روز.

کارشناسان می گویند که تعداد تلفات ویروس در سراسر جهان هستند که به طور جدی زیر نشان داده با توجه به محدود تست و سیاسی تصمیم گیری در مورد که بدن در حال شمارش است. بر خلاف ایالات متحده و فرانسه هنوز هم تعداد مرگ و میر است که در خانه های سالمندان و یا در خانه در میان آن ویروس اعداد — حتی اگر خانه های سالمندان شناخته شده به عنوان یک کلید coronavirus کانون در سراسر جهان است.

“اروپا باید نشان دهد که آن را قادر به پاسخ به این تاریخی تماس” ایتالیایی برتر جوزپه کونته گفت: اواخر روز شنبه.

بحران “شامل تمام سیستم های اقتصادی واجتماعی کشورهای عضو” او گفت:. “من مبارزه خواهد کرد تا زمانی که آخرین قطره از عرق تا آخرین گرم از انرژی برای به دست آوردن یک قوی شدید منسجم اروپایی پاسخ.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عقب نشینی در یک تهدید به قرنطینه نیویورک و کشورهای همسایه در میان انتقاد و سوال در مورد قانونی بودن این حرکت. اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر سفر مشورتی خواسته همه ساکنان شهر نیویورک و دیگران در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات برای جلوگیری از غیر ضروری سفر برای 14 روز.

تکان دهنده است که برای آمریکایی ها که متوقف کوتاه از محدودیت های اعمال شده در اروپا یا جای دیگر. پاریسی در حال جریمه اگر آنها سعی می کنند به ترک شهر و آفریقای جنوبی حتی نمی تواند راه رفتن سگ خود را و یا خرید مشروب. در ایتالیا تابوت ها ستون با وجود سه هفته سخت حبس و تدفین برگزار شد با تنها یک عضو خانواده است.

دولتی اسپانیا نقل مکان کرد به سفت شدن آن مستند و ممنوعیت های غیر ضروری کار یکشنبه آن را به عنوان ضربه دیگر رکورد روزانه از 838 مرده است. این کشور به طور کلی رسمی تلفات نزدیک به 6000 است.

اسپانیا در شرایط اضطراری رئیس ابراز امیدواری کرد که “شیوع ثبات است و ممکن است رسیدن به اوج خود در برخی از مناطق است.”

اما بحران است pummeling اقتصاد جهان و قرار دادن گونه های بزرگ ملی سیستم مراقبت های بهداشتی. نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز به نام برای قوی تر پاسخ از 27 کشور اتحادیه اروپا است.

“این سخت ترین لحظه برای اتحادیه اروپا پس از آن بنیاد و آن را به آماده به افزایش به چالش” سانچز گفت.

اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و شش نفر دیگر از اعضای اتحادیه اروپا خواسته اند این اتحادیه برای به اشتراک گذاشتن بار بدهی اروپا لقب coronabonds در رسانه ها برای کمک به مبارزه با ویروس. اما این ایده روبرو شده است و مقاومت از دیگر اعضای رهبری آلمان و هلند.

کشورهای اروپایی نیز مقاومت های ماسک و یا دیگر تجهیزات پزشکی با همسایگان خود از ترس که آنها بیش از حد نیاز آنها را در مقادیر انبوه به زودی. بسیاری از کشورها تبدیل شده اند به چین که در آن شیوع کاهش پرواز در هواپیماهای باری برای دریافت ماسک و محافظ تجهیزات پزشکی.

در سراسر جهان عفونت پیشی گرفته 660,000 علامت با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده منجر جهان با بیش از 120.000 موارد گزارش شده اما پنج کشور دیگر باید بالاتر مرگ و میر عوارض: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

ایتالیا دارای بیش از 10 ، 000 مرگ و میر بیشتر از هر کشور است.

مصر تعطیل سواحل آن به عنوان موارد در خاورمیانه پیشی گرفته 50,000. لهستان است که با توجه به تأخیر انداختن آن ممکن است 10 انتخابات ریاست جمهوری و نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin دستور داد او مرزهای کشور بسته شده در روز دوشنبه.

ویتنام قطع پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی و بسته رستوران ها و دیگر کسب و کار برای دو هفته. ویتنام در حال حاضر قرنطینه حدود 60000 نفر که وارد شده از ویروس آلوده ملل.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و منجر به مرگ شود.

بیش از 142,000 مردم بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: شکست دادن ویروس را “سال و ماه و هفته است.”

مقامات بهداشتی در سراسر جهان شده اند با اصرار مردم به حفظ و اجتماعی فاصله 2 متر (6 فوت) از دیگران به سرعت گسترش ویروس اما یک گزارش جدید از موسسه تکنولوژی ماساچوست می گوید که ممکن است به اندازه کافی.

آن را می گوید یک عطسه یا سرفه از یک فرد آلوده می تواند به اخراج میکروسکوپی ویروس قطرات تا آنجا که 7-8 متر (23-27 پا) و کسانی که قطرات می تواند در هوا معلق برای ساعت. محققان گفت: آنها می خواستند برای هشدار دادن به مردم در مورد “فاصله زمانبندی و پشتکار که بیش از این ابر و پاتولوژیک حمل بار سفر می تواند.”

در دیترویت که زیادی کم درآمد جمعیت مرگ و میر افزایش به 31 با 1,381 عفونت.

“مسیر دیترویت است که متاسفانه حتی بیشتر تند تر از نیویورک گفت:” دکتر تینا چوپرا, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت و بیمارستان اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی دیترویت.

“این است که نمودار,” او گفت:. “ما شاهد تعداد زیادی از بیماران که در حال ارائه به ما با بیماری شدید به جای جزئی بیماری است.”

برخی از ایالات آمریکا شروع به سعی کنید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از بازدید کنندگان از ضربه سخت تر مناطق. رود آیلند گارد ملی نیروهای رفتن درب به درب در جوامع ساحلی برای پیدا کردن نیویورک و هشدار آنها در مورد اجباری 14 روز در قرنطینه برای آنها.

فلوریدا راه اندازی ایستگاه های بازرسی به صفحه نمایش بازدید کننده از لوئیزیانا. شیکاگو بسته محبوب lakeshore, پارک, پس از مردم نادیده گرفته و دستور به ماندن در خانه.

به دیگران سخت تر کنترل چین کاسته بیشتر محدودیت های زیر است حزب حاکم کمونیست را اعلام پیروزی بیش از coronavirus. مترو و اتوبوس از سر گرفته شد روز شنبه در ووهان شهر از 11 میلیون نفر در این مرکز از وقوع. محدودیت هایی که نوار ووهان ساکنان از ترک هوبئی استان تا پایان مارس 8.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>