Coronavirus به روز رسانی: ‘ساعت سخنرانی شعارهای موفق به نشانی اقتصادی نگرانی’,…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

شیو سنا و NCP گفت: نخست وزیر نارندرا طيف آدرس به ملت در روز سه شنبه فاقد ماده به عنوان او نشان می دهد راه های تقویت اقتصاد و یا یک بسته امداد برای فقرا و کسانی که بدترین آمار مستند.

شیو سنا سخنگوی Manisha Kayande همچنین در زمان حفاری در نخست وزیر گفت که خوشبختانه انجام نمی دهد هر گونه فعالیت برای مردم این زمان مانند clanging, ظروف و یا نور لامپ.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

مودی روز سه شنبه اعلام کرد که این مستند در سراسر کشور تمدید خواهد شد تا مارس 3, گفت اندازه گیری تولید قابل توجهی در نتیجه شامل عفونت.

او گفت: اجرای این مستند خواهد بود به شدت تضمین در فاز دوم آن و دستورالعمل های دقیق را بیرون آورده شود روز چهارشنبه به اطمینان حاصل شود که شیوع ندارد گسترش به مناطق جدید.

برخی از تسهیلات ممکن است اجازه داده شود پس از 20 آوریل در مکان های که در آن وجود دارد بدون نقاط, او گفت:.

Kayande گفت مودی می تواند اعلام کرده اند گسترش این مستند روز چهارشنبه خود را همراه با دستورالعمل جدید به جای اعلام آن به طور جداگانه.

همچنین به عنوان خوانده شده| ‘مراقبت از بزرگان احترام Covid-19 رزمندگان’: PM لیست 7 امتیاز در مبارزه با کروناویروس

“او می توانست شفافی مراحل زیر باید انجام شود برای مقابله با کروناویروس آرامش محدودیت در حرکات در مناطق مختلف (بسته به تهدید ناشی از بیماری),” او گفت:.

“سخنرانی خود را به طور معمول بیشتر از یک لفاظی از ماده است. خوشبختانه او را به هر صورت دیگر به مردم مانند نور لامپ یا clanging, ظروف. وجود دارد هیچ چیز قابل توجهی (در این آدرس) تنها غذای آماده بود که مستند تمدید شده است او اضافه شده است.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

ماهاراشترا وزیر و NCP ملی سخنگوی نواب ملک اشاره کرد که مودی در مورد کمک به فقرا.

“اما او می توانست اعلام کرد یک بسته از طرف دولت مرکزی برای کمک به فقرا کسانی که مشغول به کار در unorganised بخش که بدترین آمار با توجه به مستند.

وجود دارد هیچ اشاره ای از آن را در هر نقطه” ملک گفت.

یکی دیگر از NCP سخنگوی ماهش Tapase گفت: انتظار بر این بود که نخست وزیر خواهد آدرس اقتصادی نگرانی مواجه شده بودن کشور است.

“حداقل انتظار از اعلام کشت از اقدامات به پا زدن شروع اقتصاد در یک روش مرحله به مرحله به عنوان و زمانی که این محدودیت ها برداشته او اضافه شده است.

Tapase گفت: کارفرمایان و کارکنان می خواستم به می دانم از دولت چگونه رکود اقتصادی و بیکاری خواهد بود پنجه در زمان آمده است.

همچنین به عنوان خوانده شده| پرسش و پاسخ: همه شما نیاز به دانستن در مورد Covid-19 مستند فرمت

“دسترسی به سرمایه برای کسب و کار به خصوص برای MSMEs و کشاورزی است که یک نگرانی بزرگ. تامین و تدارکات سنگ بنای فعالیت های اقتصادی است که به متوقف مجازی,” او گفت:.

این 2020-21 مالی تیره و تار به نظر می رسد و از این رو حق محرک از دولت همراه با تجدید غیرت صنعت تنها را اقتصاد در مسیر بازگشت او پیشنهاد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>