Coronavirus به روز رسانی: ساعت بوریس جانسون قفل کردن انگلستان به اجرا اجتماعی فاصله

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

احساس خطر در مردم و در ادامه به جمع آوری در فضاهای عمومی و مصرف اجتماعی فاصله به طور جدی به اندازه کافی نخست وزیر بوریس جانسون در روز دوشنبه قرار می گیرد انگلستان تحت سخت حکومت نظامی اجازه می دهد مردم را به ترک خانه برای تنها چهار مشخص شده دلایل.

پلیس باید قدرت به اعمال محدودیت او گفت: اعلام مراحل شبیه به کسانی که گرفته شده توسط فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی که در آن مردم باید برای پر کردن فرم ها و اهداف دولت که برای آنها در نظر گرفته شده به ترک خانه و یا در صورت جریمه.

Coronavirus مربوط به مرگ و میر و موارد در انگلستان ادامه داد: به کوه: 335 مرگ و میر و 6,650 موارد به عنوان روز دوشنبه بعد از ظهر.

جانسون گفت: در یک آدرس خاص به ملت: “از این شب من باید به مردم یک دستور ساده – شما باید در خانه بماند. از آنجا که مهم ترین چیزی که ما باید انجام دهید این است که جلوگیری از گسترش بیماری بین خانواده ها”.

“همین دلیل است که مردم تنها مجاز به ترک خانه های خود را برای زیر بسیار محدود و با اهداف: برای خرید نیازهای اساسی به ندرت ممکن است یک شکل از ورزش در روز – برای مثال دویدن, پیاده روی یا دوچرخه سواری – به تنهایی و یا با اعضای خانواده خود را; هر پزشکی نیاز به ارائه مراقبت و یا به کمک یک فرد آسیب پذیر; و رفت و آمد به کار می کنند اما تنها جایی که این کاملا ضروری است و نمی تواند از خانه انجام می شود”.

“که همه اینها تنها دلیل شما باید خانه خود را ترک کنند” گفت: اعمال محدودیت دوست دارد که انگلستان با سابقه طولانی آزادی, آزادی و حقوق مدنی دیده می شود هرگز.

با اشاره به گزارش هایی از تجمع مردم در پارک ها و دیگر اماکن عمومی جانسون گفت: پارک ها باز باقی خواهد ماند برای تمرین اما پلیس باید قدرت به خرج کردن جمعیت و جریمه.

علاوه بر بستن میخانه ها, رستوران ها و تئاتر هفته گذشته اعلام کرد و گفت مقامات همچنین مغازه های فروش غیر از کالاهای اساسی از جمله پوشاک و فروشگاه های الکترونیکی و محل های دیگر از جمله کتابخانه ها و زمین های بازی و سالن های ورزشی و اماکن عبادت.

جانسون گفت: “هیچ نخست وزیر می خواهد به تصویب اقدامات مانند این. من می دانم که این آسیب است که این اختلال در حال انجام است و انجام خواهد شد به زندگی مردم به کسب و کار خود و برای خود شغل…و من می توانم به شما اطمینان دهم که ما را حفظ خواهد کرد این محدودیت ها تحت بررسی ثابت”.

“ما خواهد شد نگاه دوباره در سه هفته و استراحت آنها را در صورتی که شواهد نشان می دهد که ما قادر به. اما در حال حاضر تنها وجود دارد هیچ گزینه های آسان. راه پیش رو سخت است و آن است که هنوز هم درست است که بسیاری از زندگی را متاسفانه از دست داده بود”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>