Coronavirus به روز رسانی: نیویورک گزارش ثبت 824 Covid-19 مرگ و میر در 24 ساعت با وجود…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شهر نیویورک گزارش داد یک رکورد 824 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 24 ساعت یک گریم یادآوری است که با وجود مسطح عفونت منحنی و کاهش بستری شدن در بیمارستان بهداشت بحران در بزرگترین شهر به مراتب بیش از.

در سطح ایالت نرخ مرگ و میر بدتر شده است روز به روز. نیویورک گزارش 799 جدید مرگ و میر در روز پنج شنبه, در بالای 1500 در قبل از دو روز. مجموع coronavirus مرگ و میر در کشور در حال حاضر بیش از 7000.

شهر و دولت را به عکس های فوری از ویروس اثرات در زمان های مختلف روز که ممکن است تا حدودی حساب چرا این شهرستان گزارش مرگ و میر بیشتر نسبت به دولت بود. سخنگوی فرماندار غنی حادثه ای گفت: شهر و دولت مشغول به کار بودند به آمده تا با یک واحد سیستم گزارش دهی برای از بین بردن آنها اختلاف است.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

آخرین سنبله در مرگ و میر است که تاخیر به عنوان یک شاخص از این ویروس را گسترش می آید که میزان بستری شدن در بیمارستان در شهرستان و دولت است حذف به شدت.

در روزانه خود را ویروس توجیهی در روز پنج شنبه فرماندار اندرو کومو وجود دارد گفت: تا به حال شده است تنها 200 خالص جدید بستری بیش از 24 ساعت بالاترین تعداد از آنجا که بحران آغاز شد. این تعداد تا به حال شده است به عنوان بالا به عنوان 1,400 فقط یک هفته پیش. به همین ترتیب نرخ جدید فشرده-مراقبت از پذیرش و لوله — هنگامی که بیماران در حال قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی — نیز کاهش یافت.

اما ایالت نیویورک نیز گزارش داد بیش از 10,600 جدید موارد مثبت در چهارشنبه دوم بعد بالای 10000 پس از چند روز هنگامی که تعداد روند رو به پایین. در بیش از 159,000 عفونت نیویورک موارد در حال حاضر تحت الشعاع کسانی که از اسپانیا و ایتالیا. آن ناشناخته چگونه بسیاری از مردم آلوده شده است اما هرگز مورد آزمایش قرار.

همچنین به عنوان خوانده شده| Covid-19: آنچه شما باید بدانید امروز

حدود 18000 نفر در کشور بستری هستند برای ویروس. اگر نیویورک است که در واقع رسیدن به یک فلات آمار نشان می دهد که دولت نیاز به مراتب کمتر از ظرفیت بیمارستان از آن مسابقه به ساخت در شروع بحران.

پس از مدل های اولیه پیش بینی موج به عنوان بزرگ به عنوان 135,000 coronavirus بیماران نیویورک تقریبا دو برابر آن بیمارستان ظرفیت به حدود 90000 تخت با بيمارستان پر کردن راهروها و اتاق کنفرانس با آنها. اگر گسترش در ادامه به آهسته این سوال ممکن است به چیزی برای انجام با بیش از حد ظرفیت دولت دیگر نیاز دارد.

که نیست یک سوال کومو آماده شد برای پاسخ به روز پنج شنبه گفت که خیلی زود شروع به ساخت چنین ارزیابی.

“من نمی خواهم به گذشته نگر زمانی که ما در وسط بازی” کومو گفت. اما او افزود: “این متخصص مدل تمام شد خاموش است.”

وی نیویورکی به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله و اشاره کرد که این منحنی می تواند شروع روند دوباره اگر مردم راضی و که دولت نیاز به آماده شدن برای پتانسیل اضافی امواج ویروس.

“ما در یک نبرد حق, اما این است که در مورد جنگ” کومو گفت.

همچنین بخوانید: هند چرخ دنده تا برای شروع پلاسما درمانی محاکمه

شهردار بیل د Blasio روز پنجشنبه گفت که ظاهری مسطح از عفونت منحنی ممکن است این معنی است که این شهرستان می تواند به مرحله دوم در اوایل ماه ژوئن که استراحت محدودیت در حرکت در خارج از خانه. که نیاز بسیار گسترده تر تست و ادامه داد: پایبندی به برخی از سطح اجتماعی فاصله, او گفت:.

شهردار به هیچ برآورد که یا تحت چه شرایط کسب و کار و مدارس و دادگاه های رستوران یا تئاتر می تواند بازگشایی شده است.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

“اگر ما در انجام کارهای درست و تست ما می توانیم پیشرفت مداوم” de Blasio گفت. “اگر ما کارها را درست انجام دهید و یا پرتاب یک توپ منحنی ما ممکن است به تشدید محدودیت های بیشتر.”

شهر مرگ و میر رسیده 4,426 روز پنج شنبه صبح تا بیش از 3,600 روز قبل. موارد تایید شده بالغ بر حدود 84,000 تا در مورد 6400 از 24 ساعت قبل از آن.

به عنوان caseloads تثبیت و سپس کاهش مقامات شهرستان برنامه ریزی برای جدا خفیف بیماران علامت دار در اتاق های هتل ها در حالی که آنها در مبارزه با این ویروس برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران در خانواده خود را د Blasio گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>