Coronavirus به روز رسانی: مستند اقدامات اضطراری جلوگیری بیشتر بیماری همه گیر در چین…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

این مستند از اولین Covid-19 همه گیر epicentre شهر ووهان و بالاترین واکنش اضطراری در محل قرار داده و در بقیه از چین به تعویق افتاد گسترش شیوع و کاهش تعداد مورد توسط صدها هزار نفر در فوریه 19, یک مطالعه جدید منتشر شده در این هفته گفت.

نقشه کشی استنتاج از آماری و ریاضی تحلیل انسان تحرک و انتقال کنترل اقدامات این مطالعه گفت: “…اقدامات کنترل شد و به شدت در ارتباط با مهار Covid-19 بالقوه جلوگیری صدها نفر از هزاران نفر از موارد در فوریه 19, روز 50 از این بیماری همه گیر.”

مطالعه منتشر شده در مجله علمی علوم در روز سه شنبه انجام شد 22 دانشمندان از چین ایالات متحده و انگلستان است.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

به لحاظ کمی بررسی تاثیر محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله اقدامات در گسترش عفونت با توجه به رسانه های دولتی این محققان با استفاده از منحصر به فرد geocoded مخزن داده ها در Covid-19 اپیدمیولوژی, حرکت انسان و بهداشت عمومی مداخله در چین در یک تجزیه و تحلیل است که به طول انجامید و از تاریخ 31 دسامبر 2019 به فوریه 19 سال 2020 است.

مرکز ووهان شد قرار داده و تحت یک مستند است که در آن دوره در 23 ژانویه به چین بود تعطیل برای سال نو چینی (CNY) تعطیلات.

همچنین بخوانید: توالی ژنتیکی طول می کشد سرب در Covid-19 واکسن توسعه

“به طور خلاصه در این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که کنترل انتقال (غیر دارویی) اقدامات آغاز شده در طول CNY تعطیلات از جمله بی سابقه ای در شهر ووهان ممنوعیت سفر و سطح 1 ملی پاسخ اضطراری شد و به شدت در ارتباط با, هر چند نه لزوما علت تاخیر در اپیدمی رشد و کاهش در مورد اعداد در طول 50 روز از Covid-19 اپیدمی در چین” محققان گفتند.

بدون ممنوعیت سفر در ووهان یا ملی واکنش اضطراری وجود دارد که حدود 744,000 تایید Covid-19 موارد خارج ووهان در فوریه 19, این مدل نشان می دهد.

“با این ممنوعیت به تنهایی وجود دارد که حدود 202,000 موارد و در حالی که با ملی پاسخ اضطراری به تنهایی این رقم را کاهش داد و به حدود 199000” با توجه به مطالعه است.

به طور متوسط سفر بان کی مون به تعویق افتاد زمان ورود Covid-19 در شهرستانها با برآورد 2.91 روز, با توجه به مطالعه است.

همچنین بخوانید: مطالعه موردی از اول ما جامعه گسترش بیمار ارائه می دهد حیاتی Covid-19 سرنخ

شهرستانها که اجرا سطح 1 پاسخ قبل از موارد گزارش شده بود 33.3 درصد کمتر آزمایشگاهی-موارد تایید شده در طول هفته اول خود را شیوع داده ها نشان می دهد.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که “…تعلیق داخل شهر حمل و نقل عمومی بسته شدن مکانهای تفریحی و ممنوعیت تجمعات عمومی که معرفی شدند در زمان های مختلف در مکان های مختلف بودند و همراه با کلی مهار بیماری همه گیر.”

نویسندگان با اشاره به محدودیت های مطالعه از جمله که “…تعدادی از کسانی که توسعه Covid-19 در طول این بیماری و در نتیجه تعداد افرادی که محافظت شده توسط کنترل اقدامات شناخته شده نیست دقیقا با توجه به این که موارد تقریبا قطعا زیر گزارش داد”.

“با این حال با در نظر گرفتن بخش کوچکی از مردم شناخته شده آلوده شده اند در فوریه 19 (75,532 موارد 5.41 در هر 100000 نفر جمعیت) بعید است که گسترش عفونت متوقف شد و اپیدمی رشد معکوس به دلیل عرضه از افراد مستعد خسته شده بود” محققان استنباط.

این مطالعه می افزاید: توجه داشته باشید از احتیاط به این دلیل که تعدادی از “susceptibles” در چین به مراتب بیش از.

“این نشان میدهد که بخش بزرگی از جمعیت باقی مانده در خطر Covid-19; کنترل اقدامات ممکن است نیاز به ابقاء در برخی از فرم در صورت وجود حیات انتقال است.”

این مطالعه همچنین قرار می دهد یک علامت سوال که آیا همان مدل می تواند تکرار در جای دیگر.

“آیا معنی و نتایج کنترل می شود تکرار در خارج از چین است که از مداخلات موثر در حال حاضر تحت بررسی به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>