Coronavirus به روز رسانی: مستند شدید در 5 تامیل نادو شهرستانها: در اینجا چیزی است که باقی خواهد ماند…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پنج شهرستانها در تامیل نادو از جمله پایتخت ایالت چنای قرار داده شده است تحت یک “شدید مستند” به بررسی گسترش بسیار عفونی coronavirus بیماری یا Covid-19 روز یکشنبه.

تامیل نادو وزیر Edappadi K Palaniswami اعلام سفت محدودیت در روز جمعه. دولت تصمیم به تشدید محدودیت تحت مدیریت بحران, قانون سال 2005 در انتخاب مناطق شهری بر اساس نظر کارشناس به عنوان تعدادی از عفونت ها افزایش یافت.

این “شدید مستند” در تامیل نادو می آید در وسط یک در سراسر کشور خاموش کردن دستور نخست وزیر نارندرا مودی در ماه گذشته و تمدید ممکن است 3.

این مستند شده است تشدید به مدت چهار روز از دوشنبه تا 9 شب روز چهارشنبه در چنای کویمباتور و مادورای. دو شهرستانها کوچکتر از سالم و Tirupur تحت محدودیت های سختگیرانه تر برای سه روز تا 9 شب روز سه شنبه.

در اینجا چه چیزی باقی خواهد ماند باز چه بسته است و مردم چه می توانید انجام دهید:

* مردم نمی تواند قدم از خانه خود را حتی برای خرید مواد غذایی. “به داد و ستد کردن سبزیجات و میوه ها تنها تلفن همراه رسانه های باید مجاز” وزیر گفته است.

* خانه تحویل غذا از رستوران ها مجاز است اما takeaways نیز مجاز نیست.

همچنین بخوانید: هند گزارش 1,990 جدید Covid-19 موارد 49 مرگ و میر در 24 ساعت

* مقامات را به انجام ضد عفونی دو بار در مهار مناطق.

* دولت در اجرای Amma محیط های اغذیه فروشی که ارائه مواد غذایی در نرخ یارانه, خود پرداز, بیمارستان ها, آزمایشگاه, داروخانه ها و متفقین خدمات مانند آمبولانس و عملکرد خواهد شد.

* در اثر خاموش شدن بانک ها و دولت مرکزی دفاتر مجاز تنها 33 درصد از کارکنان.

* کارکنان در زمینه فناوری اطلاعات شده اند مجاز به کار از خانه اما دیگر شرکت های بخش خصوصی باید باقی می ماند بسته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>