Coronavirus به روز رسانی: ‘در خون من وجود دارد ممکن است پاسخ’ می گوید: یک Covid-19 بازمانده…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تیفانی Pinckney به خاطر ترس هنگامی که Covid-19 او را به سرقت برده نفس. هنگامی که او بهبود, نیویورک شهرستان, مادر تبدیل به یکی از کشور اولین بازماندگان به اهدای خون خود برای کمک به درمان دیگر بیماران به طور جدی بیمار.

“این است که قطعا قریب به اتفاق به می دانم که در خون من وجود دارد ممکن است پاسخ” Pinckney آسوشیتدپرس گفت.

پزشکان در سراسر جهان گرد یک قرن درمان برای عفونت: تزریق پلاسمای خون پرتکاپو با ایمنی مولکول است که به کمک بازماندگان ضرب و شتم جدید کروناویروس. هیچ مدرکی وجود دارد آن کار خواهد کرد.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

اما بیماران سابق در شیکاگو و نیویورک بودند اوایل اهدا کنندگان و در حال حاضر بیمارستان ها و خون مراکز در حال آماده شدن برای بالقوه صدها نفر از بازماندگان به دنبال دارد.

غذا و داروی آمریکا روز شنبه اعلام کرد یک مطالعه ملی به رهبری کلینیک مایو کمک خواهد کرد که بیمارستان ارائه تجربی پلاسما درمانی و پیگیری آنها چگونه کرایه. صلیب سرخ آمریکا کمک خواهد کرد که جمع آوری و توزیع پلاسما.

“تاپیک فوق العاده ای فراخوان به عمل” گفت: دکتر دیوید رایش رئیس جمهور از نیویورک بیمارستان کوه سینا که اعلام Pinckney بهبود شتافت و خود را به جمع آوری خون. “مردم احساس درماندگی در برابر این بیماری است. و این یکی از چیزهایی است که مردم می توانید انجام دهید برای کمک به همنوعان خود را.” به عنوان درمان های جریان دریافت “ما فقط امیدوارم که کار می کند” او گفت:.

آنچه در کتاب های تاریخ تماس “نقاهت سرم” بود و معروف ترین مورد استفاده در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر و همچنین در برابر سرخک ، پنومونی باکتریایی و بسیاری از عفونت های دیگر قبل از طب مدرن آمد. چرا ؟ هنگامی که عفونت اعتصاب بدن شروع به ساختن پروتئین ها به نام آنتی بادی ویژه طراحی شده برای هدف است که جوانه. کسانی که آنتی بادی شناور در بازماندگان’ خون — به طور خاص پلاسما زرد بخش مایع خون برای ماه ها و حتی سال.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

هنگامی که بیماری های جدید فوران و دانشمندان در حال تقلا برای واکسن یا مواد مخدر آن را “یک عکاسی در اندازه گیری است که ما می تواند به محل قرار به سرعت گفت:” دکتر جفری هندرسون از دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس است که کمک به توسعه مطالعه در سراسر کشور.

این “است نه یک درمان نفسه بلکه آن است که یک راه برای کاهش شدت بیماری” هندرسون گفت.

پزشکان نمی دانم چه مدت بازماندگان’ آنتی بادی علیه Covid-19 ادامه خواهد داشت.

اما در حال حاضر “آنها امن ترین آنهایی که در خیابان” دکتر گفت: ربکا هیلی از Bloodworks غربی در سیاتل که در حال کار برای شناسایی اهدا کنندگان. “ما نمی خواهد ساخت دندانه در خود آنتی بادی تامین کنند.” هفته گذشته سازمان غذا و دارو گفت: بیمارستان چگونه به دنبال مورد اضطراری اجازه استفاده از نقاهت پلاسما و هوستون متودیست بیمارستان کوه سینا شروع به پریدن کرد در این فرصت.

و ناامید عمومی پاسخ با خانواده ها به رسانه های اجتماعی به اعتراف به نمایندگی از بیمار عزیزان و مردم دوره نقاهت بعد پرسیدن که چگونه آنها می تواند کمک. با توجه به دانشگاه ایالتی میشیگان بیش از 1000 نفر با امضا ملی Covid-19 نقاهت پلاسما پروژه به تنهایی. ده ها تن از بیمارستان ها تشکیل شده است که به خار اهدای پلاسما و پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>