Coronavirus به روز رسانی: در یک برای اولین بار از ماه ژانویه چین گزارش تک رقمی افزایش…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز جمعه گزارش شش جدید تایید Covid-19 موارد در 24 ساعت گذشته با موارد جدید رها به تک رقمی برای اولین بار از ژانویه زمانی که دولت شروع به اعلام روزانه اعداد.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: چهار نفر در میان شش بودند داخل کشور منتقل می شود در حالی که باقی مانده بودند وارداتی موارد است.

وجود دارد هیچ Covid-19-مربوط به مرگ در روز پنج شنبه برای نهمین روز متوالی به NHC گفت.

تعداد تایید Covid-19 موارد در هوبئی مرکزی در چین استان سخت ترین ضربه در شیوع کاهش یافته و به زیر 50 در روز پنج شنبه نیز برای اولین بار مقامات بهداشتی گفت.

“از یکشنبه عدم تایید و یا موارد مشکوک گزارش شده بود در این استان برای 20 روز متوالی” به NHC سخنگوی Mi فنگ گفت: روز جمعه در پکن.

تعداد موارد تایید شده در هوبئی 47 روز پنج شنبه.

به عنوان پنج شنبه, چین گزارش داد در مجموع 1,618 وارداتی موارد از جمله 32 در شرایط بحرانی و 34 جدید بدون علامت موارد از جمله یکی از خارج از کشور.

در ضمن گوانگژو, پایتخت جنوب چین گوانگدونگ استان آغاز شده است رمان coronavirus آزمون در 208,000 معلمان و کارکنان و دانش آموزان در سال آخر خود را از تاریخ و ارشد دبيرستان مقامات محلی گفت.

“از پنج شنبه ظهر در این شهر به اتمام رسانده است نوکلئیک اسید تست در 193,000 معلمان و دانش آموزان در فارغ التحصیلی کلاس در مدارس” با توجه به گزارش های رسمی آژانس خبری سحام نیوز.

در میان مجموع حدود 38,000 را دریافت نتایج است که همه منفی بودند این گزارش اضافه شده است.

در ضمن با توجه به تلخیص جهانی, بار, چند, شهرهای مرزی در جنوب غربی چین را به انجام آموزش های شبیه سازی شده غیر قانونی گذرگاه های مرزی به منظور افزایش تلاش ها برای جلوگیری از وارد موارد Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>