Coronavirus به روز رسانی: گوا به صفحه نمایش 40,000 نشان دادن علائم بیماری تنفسی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

جامعه بررسی در گوا که تحت آن نزدیک به 500,000 خانوار مورد بررسی قرار گرفتند پیدا کرده است حدود 40,000 موارد افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم یا شدید حاد تنفسی و بیماری های گوا وزیر Pramod Spike گفته است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی Spike گفت: اطلاعات جمع آوری شده در طول بررسی شده است دست به یک کمیته پزشکان در گوا کالج پزشکی به رهبری دکتر Jagadish Cacodcar که دنبال و تجزیه و تحلیل داده ها از بررسی.

همچنین بخوانید: آنچه شما باید بدانید امروز

“کمیته پزشکان راه اندازی شده است تحت Dr Jagadish Cacodcar. او را نقد و بررسی گزارش. حدود 40 ، 000 نفر شناسایی شده اند با بیماری های تنفسی. در حال حاضر ما را پیدا خواهد کرد در صورتی که سفر تاریخچه و اگر کسی در خانواده خود به سفر تاریخ است و این بیماران خواهد بود به نمایش در آمد و مورد آزمایش قرار” Spike گفت.

همچنین بخوانید: دریانوردان رشته در خارج از کشور از جان گذشته به عنوان هند حاضر بازگشت

“بنابراین ما در حال حاضر یک لیست کوتاه. این تعداد می تواند پایین آمده اگر ما حذف کسانی که آسم دارند. اما اگر آنها سفر تاریخچه آنها تست خواهد شد. بسیاری از مردم درخواست شد: چه خواهد بود از مزایای این بررسی? این سود از این بررسی است. در آخرین سطح اگر وجود دارد یک بیمار که از سمت چپ می تواند آزمایش می شود” Spike گفت.

گوا موفق به آن را کاهش می دهد کروناویروس مبتلا به بیماری از هفت به عنوان یکی از شش نفر از بیماران بهبود یافت و از بیمارستان مرخص شده.

همچنین بخوانید: در 20 آوریل حدود 45 درصد از اقتصاد سر گرفته خواهد شد عملیات

شش هفت بيمار در بر داشت مثبت در گوا سفر کرده بود در حالی که در خارج از کشور هفتم شد برادر از یک بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>