نیکوتین می تواند در محافظت از مردم از ابتلا به کروناویروس با توجه به تحقیقات جدید در فرانسه که در آن بیشتر آزمایش های برنامه ریزی شده برای تست اینکه آیا این ماده می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری و یا درمان این بیماری مرگبار.

این یافته ها می آیند بعد از محققان در بالا پاریس بیمارستان مورد بررسی قرار 343 coronavirus بیماران همراه با 139 نفر مبتلا به این بیماری با علائم خفیف.

آنها دریافتند که تعداد کم آنها در مقایسه با میزان مصرف سیگار در حدود 35 درصد در فرانسه به طور کلی جمعیت.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

“در میان این بیماران تنها پنج درصد افراد سیگاری گفت: Zahir full sail university, مطالعه همکاری نویسنده و استاد طب داخلی.

تحقیق و تکرار مشابه یافته های منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در ماه گذشته که پیشنهاد کرد که 12.6 درصد از 1000 نفر آلوده در چین شد افراد سیگاری است. که بسیار پایین تر از رقم نسبت به تعداد افراد سیگاری به طور منظم در چین جمعیت عمومی حدود 26 درصد با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

نظریه این است که نیکوتین می تواند پایبند به گیرنده های سلولی بنابراین مسدود کردن ویروس از ورود به سلول و گسترش در بدن با توجه به شهرت neurobiologist Jean-Pierre Changeux از فرانسه انستیتو پاستور که هم همكاري مطالعه است.

محققان در حال انتظار تایید از مقامات بهداشتی در فرانسه به انجام بیشتر آزمایش های بالینی.

آنها برنامه ریزی برای استفاده از تکه های نیکوتین بر سلامت کارگران در Pitie-Salpetriere بیمارستان در پاریس — که در آن تحقیقات اولیه انجام شد — برای دیدن اگر آن را به محافظت از آنها در برابر ابتلا به ویروس.

آنها نیز اعمال می شود به استفاده از تکه های در بیمارستان بستری بیماران برای دیدن اینکه آیا آن را کمک می کند تا کاهش علائم و همچنین بر جدی تر مراقبت های ویژه بیماران, full sail university گفت.

محققان به دنبال به اینکه نیکوتین می تواند کمک به جلوگیری از “cytokine طوفان” یک سریع واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن است که دانشمندان فکر می کنم می تواند نقش کلیدی در کشنده Covid-19 موارد است.

اما با تحقیقات بیشتر مورد نیاز کارشناسان نه تشویق مردم به انتخاب کنید تا سیگار کشیدن و یا استفاده از تکه های نیکوتین به عنوان یک محافظ اندازه گیری در برابر ویروس.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

“ما باید که فراموش نکنید اثرات مضر نیکوتین گفت:” جروم Salomon فرانسه را بالا سلامت رسمی.

“کسانی که سیگار نکشید و نباید استفاده از جایگزین های نیکوتین که باعث عوارض جانبی و اعتیاد او هشدار داد.

توتون و تنباکو است قاتل شماره یک در فرانسه با برآورد 75,000 مرگ و میر در هر سال مربوط به سیگار کشیدن.

فرانسه یکی از سخت ترین آمار کشور توسط coronavirus در اروپا با بیش از 21,000 مرگ و میر و بیش 155,000 گزارش شده عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru