Coronavirus به روز رسانی: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “همه چیز عجیب و غریب’ جریان اطراف coronavirus…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بسیاری از چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد” در مورد ریشه های رمان coronavirus.

منبع ویروس است که یک رمز و راز است. گسترده اجماع علمی است که رمان coronavirus سرچشمه در خفاش ها.

فاکس نیوز گزارش روز یکشنبه که این ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه به عنوان بخشی از چین در تلاش برای نشان دادن توانایی خود تلاش در شناسایی و مبارزه با ویروس ها. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت به دنبال تعیین اینکه آیا ویروس ناشى از یک آزمایشگاه در چین است.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین Covid-19 مرگ و میر ‘به مراتب بالاتر’ پس از ووهان تلفات تجدید نظر تا

“بسیاری از چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد اما وجود دارد بسیاری از تحقیقات در جریان است. و ما در حال رفتن به پیدا کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید.

تهمت نیز شک و تردید در چین تلفات آن تجدید نظر شد تا در روز جمعه. چین گفت: 1,300 مردم از coronavirus در چین در شهر ووهان – نیمی از کل – شمارش شدند اما رد اتهامات از یک پوشش ،

رئیس جمهور ایالات متحده روز جمعه گفت که بسیاری از مردم باید درگذشت در چین نسبت به ایالات متحده که در حال حاضر این کانون جهانی و همه گیر است و گزارش بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان مربوط به ویروس.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار بازگشایی اقتصاد ما است. چه بعدی ؟

“ما نمی ترین در جهان مرگ و میر. ترین در جهان به چین است. این عظیم کشور است. آن را از طریق رفته فوق العاده ای با این مشکل یک مشکل فوق العاده – آنها باید بیشتر” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

چین گزارش داد که 4,632 که مردم از رمان coronavirus در درون مرزهای آن. ما coronavirus مرگ و میر در صدر 35,400 در روز جمعه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

واشنگتن و پکن را علنا sparred بیش از این ویروس را بارها و بارها. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا ستایش چین در واکنش به شیوع بیماری های, اما او و دستیاران نیز با اشاره به آن به عنوان “چینی virus.”

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>