نخست وزیر نارندرا مودی در جمعه اسبق مرگ ارشد هندی-روزنامه نگار آمریکایی Brahm Kanchibhotla که درگذشت, در بیمارستانی در نیویورک بیمارستان دیر در روز دوشنبه.

“عمیقا نگران گذر دور هند-روزنامه نگار آمریکایی آقای Brahm Kanchibotla. او یاد می شود برای او خوب کار و تلاش را به هند و ایالات متحده آمریکا نزدیک تر است. تسلیت به خانواده و دوستان خود. Om Shanti” نخست وزیر توییتی.

Brahm Kuchibhotla بود سابق کمک کننده به ایران, اخبار هند اخبار آژانس.

همچنین به عنوان خوانده شده| Covid-19: آنچه شما باید بدانید امروز

گزارش باید گفت: نمرات هندی آمریکایی که آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا و چند تن از آنها فوت کرده اند.

هوستون بر اساس آن حرفه ای روهان Bavadekar است که مبارزه برای زندگی خود را در یک پشتیبانی می کند. همسر و سه فرزندش نیز آزمایش مثبت برای Covid-19. هندی آمریکایی ها مطرح کرده اند $204,000 در حمایت از Bavadekar.

یکی دیگر از هندی امریکایی مهندس نرم افزار دارای آزمایش مثبت همراه با خانواده اعضا در دره سیلیکون.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

Dr Mukul S چاندرا مدیر پزشکی قلبی مراقبت های پیشگیرانه و تحقیقات در بیمارستان میامی دره در دیتون اوهایو در یک مبارزه Covid-19.

فدراسیون کرالا انجمن ها در شمال امریکا گفته است که آن را از دست داده و چهار نفر از آن اعضای جامعه با توجه به بیماری کروناویروس.

گزارش گفت: تعدادی از آمریکایی ها مبتلا به کروناویروس در آمریکا در نیویورک و نیوجرسی, بدترین ضربه coronavirus در کشور است.

همچنین بخوانید:دولت به نظر می رسد راه به راه اندازی مجدد کسب و کار ops پست مستند

برخی از آنها از جمله یک رئیس جمهور سابق آمریکا, انجمن پزشکان هندی تبار (AAPI) شده اند بستری در واحد مراقبت های ویژه (ICU).

چند رهبران جامعه هر دو در منطقه متروپولیتن نیویورک و بیشتر واشنگتن در منطقه مریلند و ویرجینیا آزمایش مثبت است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد 398,809 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 12000 نفر کشته شده اند.

(با آژانس ورودی)

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im