Coronavirus به روز رسانی: شامل گسترش Covid-19 در خوشه می تواند کمک به صاف…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

از مارس 2 زمانی که موج دوم بیماری کروناویروس (Covid-19) موارد گزارش شده در دهلی و حیدرآباد, هندوستان, است, گزارش نشده است در هر صورت جامعه انتقال اما دولت در حال کار برای کنترل موارد کانونی شیوع بیماری در برخی از کشورها.

تقریبا یک دوجین تیم فنی از مرکز فرستاده شده اند به مکان هایی مانند آگرا جیپور پونا دهلی نو و بیلوارا در گذشته یک ماه شامل موضعی کانونی شیوع است.

کانونی شیوع محلی و یا خوشه ای از موارد مثبت معمولا زمانی رخ می دهد که اعضای خانواده و همسایگان و دوستان و یا همکاران به دست آوردن عفونت از یک “وارداتی مورد” که در آن یک فرد می شود که آلوده به خارج از کشور, اما تست مثبت پس از ورود به هند است.

 

“محلی خوشه از موارد گزارش شده از مکان های مانند آگرا (اوتار پرادش) و جیپور بیلوارا (راجستان); ما موفق به مهار هر دو آگرا و جیپور و بیلوارا است در مرحله مهار. ما می توانید تماس بگیرید آن را به جامعه انتقال از طریق تماس موفق ردیابی تیم ما موفق به مشخص کردن منبع عفونت شاخص بیمار که تا به حال یک سفر تاریخچه یا سابقه داشتن در تماس با فرد آلوده گفت:” یک دانشمند ارشد درگیر در Covid-19 مهار صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود.

“ما همچنین در حال بررسی ماهاراشترا و کرالا (برای چنین خوشه انتقال) به عنوان تعداد در حال افزایش در این دو کشور; آن همچنین می تواند خوشه بندی یا احتمالا صرفا مربوط به سفر. به عنوان به زودی به عنوان خوشه تاسیس شد ما به سرعت اجرا استراتژی مهار و آن را کار” دانشمند اضافه شده است.

چگونه خوشه مهار استراتژی کار می کند ؟ اتحادیه وزارت بهداشت یک “میکرو طرح شامل انتقال محلی از بیماری کروناویروس (COVID-19)” در یک منطقه جغرافیایی تعریف شده. این شامل یک کانونی منطقه و سپس بافر منطقه اطراف آن را که در آن مهار اقدامات در محل قرار داده.

همانطور که در حال حاضر دولت را آغاز کرده درب-به-درب آزمایش شامل عفونت و تا حد زیادی متکی در کرالا مدل جایی که هر کس در یک شعاع 3 کیلومتر (فاصله کانونی منطقه) از یک مورد مثبت و بافر منطقه (5 کیلومتر) در حال غربالگری برای علائم در مواردی که خوشه تاسیس شده است.

“ما انجام آزمایش تصادفی در خوشه و تست از همه در معرض خطر پرسنل و بیماران مبتلا به ذات الریه در منطقه برای بررسی میزان انتقال است. کسانی که نشان می دهد علائم معمولا در زیر قرار داده شده جداسازی به عنوان موارد مشکوک. این کمک می کند تا شکستن زنجیره انتقال است. پس از انتقال لینک خراب است موضعی شیوع موجود است” این دانشمند گفت.

ذات الریه, بیماران از نزدیک تحت نظارت هستند به عنوان ذات الریه یکی از شرایط که به شدت بیمار Covid-19 مثبت بیماران ایجاد می شود.

“درب-به-درب آزمایش در یک کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم امکان پذیر نیست. اما حاوی محلی شیوع Zika در جیپور در سال 2018 به صورت تصادفی تست انجام شد و در مناطق که در آن از خوشه گزارش شده شامل گسترش گفت:” دکتر Nivedita گوپتا یک دانشمند ارشد با شورای تحقیقات پزشکی هند در یکی از جلسات شورای.

یک لانست مقاله منتشر شده در هفته گذشته در بررسی سه خوشه Covid-19 در سنگاپور نشان داد که 36 Covid-19 نفر در ارتباط بودند epidemiologically به سه خوشه های محدود محلی انتقال است. مستقیم و یا طولانی مدت تماس نزدیک گزارش شده در افراد مبتلا میان 425 نفر بودند و قرنطینه. متوسط دوره کمون SARS-CoV-2 شد چهار روز. آن را رد و نه غیر مستقیم انتقال است.

این مقاله افزود: “SARS-CoV-2 انتقال در جامعه تنظیمات محلی خوشه های Covid-19 انتظار می رود در کشورها با سفر دوره از چین قبل از این مستند ووهان و موسسه از محدودیت های مسافرتی. افزایش نظارت و ردیابی تماس ضروری است برای به حداقل رساندن خطر گسترده انتقال در جامعه است.”

مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) است و همچنین نگه داشتن چشم باز برای موارد Covid-19 به عنوان بخشی از آن در مقیاس بزرگ تحت نظارت یکپارچه نظارت بیماری برنامه.

“ICMR می کند نمونه نظارت و ما نظارت است که در یک مقیاس بزرگتر بر اساس علائم بالینی و نشانه ها به عنوان تیم ما روت را انتخاب کنید تا نشانه هایی از خوشه تب موارد در جامعه است. ما بیماری نظارت شبکه است که برای 33 بیماری ها از جمله Nipah ابولا H1N1 و Covid-19 در حال حاضر بخشی از آن; شبکه می رسد حتی روستا از طریق اندازه کافی آموزش دیده آشا و anganwadi کارگران گفت:” دکتر Sujeet K Singh, مدیر NCDC.

نزدیک به 2 لاخ مردم جامعه تحت نظارت به عنوان بخشی از IDSP تماس ردیابی تلاش با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت در روز سه شنبه.

کارشناسان می گویند کشور IDSP واحد گسترده تر برسد و می تواند مورد استفاده برای جامعه نظارت است. “IDSP بسیار قدیمی برنامه و آن را به مردمی سطح برسد. ما می توانیم بسیار دقیق داده تا به سطح ایجاد کرد. پس در یک بسیار پر جمعیت و منابع محدود کشور مانند هند ممکن است به تست همه, قرنطینه بهترین گزینه است می گوید:” Dr Jugal Kishore, سر, جامعه, پزشکی, Safdarjung بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>