Coronavirus به روز رسانی: هرج و مرج پس از هوبئی را مستند به پایان می رسد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ووهان مرکز از این بیماری همه گیر در روز چهارشنبه از سر گرفته خدمات اتوبوس در داخل شهر برای اولین بار پس از شروع نه هفته مستند حتی به عنوان 47 جدید وارداتی موارد گزارش شده از کشور است.

چین روز سه شنبه تصمیم به لغو این مستند در بیش از 56 میلیون نفر در هوبئی استان است. این مستند از هوبئی سرمایه ووهان به پایان خواهد رسید در 8 آوریل.

جمعیت عظیمی ماجرا قطار و اتوبوس در هوبئی در روز چهارشنبه به عنوان افراد کشف و ضبط خود را در اولین فرصت به سفر پس از دو ماه. سخت محدودیت هایی در زندگی روزانه در حال برداشته اجازه می دهد مردم را به سر خانه و دیدن عزیزان پس از هفته از جدایی.

در حالی که این استان گزارش نشده هر Covid-19 مورد چهار نفر در این شهرستان در نظر گرفتن مرگ و میر در چین به 3,281. چین روز چهارشنبه گفت که هیچ جدید در داخل کشور منتقل می شود مورد گزارش شده در سرزمین اصلی چین در روز سه شنبه.

در مجموع از 47 جدید وارداتی موارد گزارش شده در کشور در روز سه شنبه با در نظر گرفتن مجموع این موارد به 474.

در ضمن خدمات اتوبوس آغاز شد و در ووهان برای اولین بار از ژانویه 23. این شهر از سر گرفته شد و در مجموع 117 مسیرهای اتوبوس شروع چهارشنبه حدود 30 درصد از این شهر در مجموع اتوبوس ظرفیت حمل و نقل.

به غیر از راننده ایمنی سرپرست نیز در حال حاضر در هر یک از اتوبوس که وظیفه است به مطمئن شوید که همه مسافران سالم هستند به سلامت خود کد در حال بررسی است قبل از سوار شدن.

مردم در ووهان را مجاز به ترک شهر و استان هوبی اگر آنها را نگه دارید سبز سلامت کد به معنی بدون تماس با هر گونه آلوده و یا مشکوک به Covid-19 موارد است.

از شنبه شش خطوط مترو در حال انتظار برای بازگشایی ، سرویس زمانبندی قرار داده خواهد شد تا در ایستگاه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>