Coronavirus به روز رسانی: می Covid-19 پس از علائم پایان ؟

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برخی از Covid-19 بیماران ممکن است قادر به انتقال این ویروس حتی پس از تمام علائم بیماری ناپدید می شوند یک مطالعه جدید نشان داده است و توصیه می شود که دوره قرنطینه برای به ظاهر درمان مردم تمدید شود برای جلوگیری از هر گونه احتمال عفونت است.

یافته های نگه اهمیت برای هند است که نه تنها در تلاش برای tamp را در قرنطینه شکن, اما همچنین دارای یکی از پایین ترین نرخ از تست در جهان است. بسیاری از کارشناسان می گویند که کم تست نرخ چپ دولت با ناکافی داده ها در مقیاس عفونت گسترش یافته است.

مطالعه منتشر شده در مجله آمریکایی تنفسی و مراقبت بحرانی پزشکی در روز جمعه توسط محققان از چین و ایالات متحده مورد بررسی قرار بيماران تحت درمان در, چینی, PLA, بیمارستان عمومی در پکن بین 28 ژانویه و فوریه 9. بيماران مورد مطالعه حال متوسط سن 35.5 و خفيف Covid-19 موارد است.

برای این مطالعه محققان جمع آوری شده سواب گلو نمونه از بيماران ترخيص شده پس از بهبودی خود را و تایید منفی ویروسی وضعیت دو روش واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) انجام شد.

“مهم ترین یافته از مطالعه ما این است که نیمی از این بیماران نگهداری ریختن این ویروس حتی پس از قطعنامه از علائم خود گفت:” دکتر Lokesh Sharma, دانشکده پزشکی, دانشکده پزشکی دانشگاه ییل. “بیشتر در عفونتهای شدید ممکن است حتی دیگر ریختن بار.”

اولیه علائم در این بیماران شامل تب و سرفه و درد گلو و مشکل یا سخت تنفس.

برای این بیماران از عفونت به شروع علائم (دوره کمون) بود و پنج روز در میان همه اما یک بیمار است. متوسط مدت از علائم هشت روز طول زمان بیماران مسری باقی مانده پس از پایان علائم خود را در بازه زمانی از یک تا هشت روز.

“اگر شما تا به حال خفیف علائم تنفسی از Covid-19 بودند و در خانه ماندن طوری که برای آلوده کردن مردم خود را گسترش قرنطینه برای دو هفته دیگر پس از بهبودی به اطمینان حاصل شود که شما لازم نیست افراد دیگر را آلوده گفت:” Lixin شیه استاد دانشکده ریوی و مراقبت بحرانی پزشکی, چینی, PLA, بیمارستان عمومی, پکن.

در این مقاله اشاره کرد معلوم بود که آیا نتایج مشابه خواهد نگه دارید برای بیشتر بیماران آسیب پذیر مانند سالمندان و کسانی که با سرکوب سیستم ایمنی بدن و بیماران در درمان های سرکوب کننده سیستم ایمنی و خواستار تحقیقات بیشتر است.

این یافته در مورد ریختن پنجره – مدت زمان که در آن یک فرد می تواند ریختن ویروس و در نتیجه گسترش عفونت – دارای اهمیت ویژه ای برای کشورها مانند هند که هنوز در مرحله اولیه وقوع هستند اما مانع فقیر زیرساخت های بهداشت و درمان و نظارت است.

“اهمیت اصلی این پیدا کردن این است که بیماران نیاز به نظارت ویروسی منفی وضعیت [دو بار از هم جدا شده حداقل 24 ساعت پس از قطعنامه از علائم. این پروتکل استاندارد و به دنبال آن بسیاری از کشورها گفت:” Sharma.

اما او اعتراف کرد که این پروتکل می تواند روی حیله و تزویر در جنوب کشور آسیایی از جمله هند که در آن تست امکانات محدود بوده اند. “در این موارد بیماران باید قرنطینه در خانه یا در بیمارستان [که می تواند مشکل باشد] حتی پس از قطعنامه از علائم به مدت حداقل دو هفته به اطمینان حاصل شود که آنها نه گسترش این ویروس,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>