Coronavirus به روز رسانی: ما چند نسل قرار دادن خانه های بزرگان در بیشتر …

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر در سخنرانی خود به ملت در مارس 19, خواسته شهروندان ارشد به ماندن در خانه برای چند هفته به محافظت از خود را از آلوده بودن به بیماری کروناویروس (Covid-19) در حالی که همچنین خواستار بر دیگران به سرمایه گذاری برای هر غیر ضروری کار می کنند.

PM درخواست تجدید نظر است که در خط با زمان دانش پزشکی ارائه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی و محققان به منظور به ساقه جزر و مد از همه گیر جهانی است که در سمت چپ 275,452 افراد آلوده در سراسر جهان در آخرین شمارش.

حتی به عنوان گزارش های ضد و نقیضی پدید آمده در ارتباط بين سن و فرد را از ابتلا به این ویروس از آمار برخی از کشور بدترین ضربه را نشان می دهد که پیر و کسانی که از قبل موجود بیماری هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ و یا دچار عوارض جدی در حالی که بدون علامت اغلب جوان مردم تمایل به انتقال ویروس می شود و بسیار مسری است.

 

یک مطالعه منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در این هفته نشان داد که در حالی که بزرگسالان جوان هستند سیستم ایمنی بدن به بیماری جدی است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان, درصد از افراد بستری با افزایش سن.

داده ها مربوط به هند که در آن افراد جوان حساب برای اکثریت ثبت Covid-19 عفونت. تمام چهار Covid-19 مرگ و میر در هند شده اند از افراد بیش از 60 سال است.

این به این معنی حتی اگر افراد مسن در خانه بمانند و جوان ترک فقط برای کار ضروری افراد مسن هنوز هم آسیب پذیر به ویروس را به خصوص در هند که در آن بسیاری از مردم زندگی می کنند در چند نسل خانواده است.

با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط سازمان ملل متحد به طور متوسط هند خانوار دارای 4.8 اعضای. این بالاترین میزان را در مقایسه با 10 کشور بدترین ضربه توسط Coronavirus بیماری همه گیر. چین و ایتالیا که در آن تعدادی از موارد شده اند بالاترین 3.5 و 2.4 اعضای هر خانوار بود.

چهار در 10 هندی با خانواده به خانه بودند به غیر از خانواده های هسته ای با توجه به چهارمین ملی سلامت خانواده بررسی (NFHS) انجام شده در 2015-16.

که تعداد قابل توجهی از خانواده ها نمی شد و خانواده های هسته ای نیز بدان معنی است که بسیاری از آنها چند نسل خانواده است که می گویند که اعضای یک طیف گسترده ای از گروه های سنی با هم زندگی می کنند.

یک Hindustan Times تحلیل NFHS داده ها نشان می دهد که در هر خانواده سوم در هند تا به حال حداقل یک شهروند ارشد (در سن 60 یا بالاتر) و حداقل یک نفر از سن و سال. همچنین 17 درصد خانواده ها حداقل یک عضو از همه گسترده تر گروه های سنی – یک کودک تا 10 سال کسی بین 10 و 60 سال سن و یک شهروند ارشد است که 60 سال یا بالاتر.

این به این معنی حتی اگر تنها یک عضو جوان خانواده خانه را ترک می کند برای کار ضروری از قبیل خرید مواد غذایی یا دارو بسیاری از شهروندان ارشد بازگشت به خانه همچنان آسیب پذیر باقی می ماند که در تماس با خود را جوانتر از اعضای خانواده.

نیز وجود دارد در حدود 4.3 درصد خانواده ها که در آن تنها شهروندان ارشد که در بسیاری از موارد به آن معنا است که آنها هیچ گزینه ای جز ترک خانه خود را برای کار ضروری.

سهم خانواده با حداقل یک ارشد و غیر ارشد شهروند متفاوت است در سراسر ایالات متحده و اتحادیه مناطق با بالاترین در Lakshadweep و کرالا (بیش از 40 درصد) و کمترین در آروناچال پرادش و Dadra and Nagar Haveli (حدود 17%). در سرمایه های ملی دهلی نو یک چهارم از خانواده ها تا به حال حداقل یک ارشد و غیر ارشد عضو.

به عنوان کشور سوابق 258 تایید موارد ضروری است برای تمرین اقدامات ایمنی از جمله مواد ضد عفونی کننده سطوح و sanitising/ شستن دستها به طور مرتب و حتی بیشتر stringently.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>