Coronavirus به روز رسانی: 70 ساله واعظ از پنجاب ممکن است آلوده به 27 نفر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

70 ساله مذهبی واعظ از پنجاب Shaheed Bhagat Singh نگر که به خانه بازگشت از آلمان در اوایل این ماه پدید آمده است به عنوان یک امکان فوق العاده-پخش که به احتمال زیاد آلوده به 27 نفر از مقامات دولتی گفت: در روز جمعه. واعظ یا “granthi’, بلدو Singh, درگذشت مارس 18 است و تا به حال پنجاب را تنها Covid-19 قربانی.

سینگ داشت آلوده شده توسط coronavirus تنها پس از مرگ او در 18 مارس. پس از آن مقامات بهداشت و درمان شده اند مسابقه در برابر زمان برای ردیابی تماس خود را تاریخ و quarantining افرادی که در تماس با او.

از پنج مورد که در روز جمعه تایید کرد چهار نفر بودند در تماس با سینگ. حداقل 20 روستا در سه منطقه – با جمعیت نزدیک به 25000 – شده اند مهر و موم شده به دلیل سینگ در بازدید از این مناطق پس از بازگشت از آلمان در مارس 7.

بنگا زیر بخشی دادرس Gautam جین گفت: حداقل 700 نفر که آمده بودند در تماس نزدیک با سینگ شده بود به قرنطینه.

27 نفر شامل دو ساله و نوه و 14 سایر اعضای خانواده است. حدود 333 سواب نمونه از علامت مردم گرفته اند و از این روستا تا کنون یک مقام بهداشتی گفت: به شرط ناشناس ماندن.

سینگ یک granthi در محلی فرقه همراه خود را مذهبی گورو در طول سفر به آلمان و بازدید از تعدادی از خانه های خود را پس از بازگشت رسمی نقل قول شده در بالا گفت. هر دو با حضور Holla Mohalla مذهبی نمایشگاه آغاز شد که در تاریخ 10 مارس به پایان رسید و در روز 12 مارس در Anandpur صاحب, که در آن هزاران نفر از جانبازان جمع شده بودند رسمی اضافه شده است. پنجاب وزارت بهداشت در حال حاضر راه اندازی یک ایالت جستجو برای ردیابی کسانی که با حضور در این نمایشگاه است.

در مارس 16, سینگ بیمار و دو بازدید از بیمارستان های خصوصی در Phagwara و Jalandhar قبل از رفتن به Jalandhar بیمارستان مدنی. از وجود او با اشاره به بنگا مدنی بیمارستان که در آن او از حمله قلبی درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>