Coronavirus به روز رسانی: 7 روز پس از Priyanka, Rahul تکرار تقاضا برای حسابرسی PM مراقبت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره رهبر راهول گاندی خواستار ممیزی PM مراقبت صندوق توسط دولت مرکزی برای دریافت کمک های مالی برای کمک به دولت در مبارزه با کروناویروس شیوع همه گیر در کشور و بحران های دیگر از مقدار مشابه در آینده است.

ساعت مراقبت صندوق اعلام شد نخست وزیر نارندرا مودی در ماه مارس و آن دعوت کمکهای مالی از افراد و موسسات است. Rahul می گوید آن را دریافت کرده بزرگ سهم حتی از بخش عمومی واحد مانند راه آهن و بنابراین باید باز شود برای ممیزی و افشای عمومی به خاطر شفافیت.

“این #PmCares صندوق دریافت کرده است بزرگ سهم از PSUs & عمده خدمات عمومی مانند راه آهن. این مهم است که ساعت را تضمین می کند صندوق حسابرسی است که سابقه دریافت پول و صرف در دسترس است به” Rahul گفت: در روز شنبه.

وزیر پیشین راه آهن Piyush Goyal نقل شد گزارش حمایت 151 تومان کرور روپیه به PM مراقبت صندوق در هفته گذشته از ماه مارس این سال است. این صندوق همچنین دریافت چند صد کرور در کمک مالی از دیگر همکاران—در هر دو بخش عمومی و بخش خصوصی است. همه BJP نمایندگان مجلس نیز اهدا تومان 1 کرور از خود سالانه صندوق توسعه همراه با یک ماه حقوق به مرکزی صندوق.

برای Coronavirus به روز رسانی های زنده

PM-مراقبت و یا نخست وزیر را شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق اعلام شد در ماه مارس و ظ گفت آن را به معنای تقویت بیشتر هند فاجعه مدیریت ظرفیت و تشویق تحقیقات در حفاظت از شهروندان است.

نخست وزیر ساخته شده است رئیس این اعتماد و اعضای آن عبارتند از وزیر دفاع, صفحه اصلی, وزیر و وزیر دارایی.

HT راهنمای Coronavirus COVID-19

حزب کنگره مطرح شده سوالات بیش از راه اندازی این صندوق در گذشته به عنوان به خوبی و خواستار دانم چرا از آن می تواند نمی شود با هم ادغام PM ملی امداد صندوق.

در اوایل این ماه, کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra حال خواستار حسابرسی از صندوق وی از سوی مامورین رسمی دایره در اوتار پرادش درخواست شد هر کس به اهدای 100 تومان به سمت صندوق.

“یک پیشنهاد: زمانی که مردم عادی مضطرب هستند. وجود دارد کمبود, جیره, آب و پول و دولت ماشین آلات استخراج 100 تومان از هر کس برای کمک به PM مراقبت سپس آن مناسب خواهد بود و از هر منظر به صندوق حسابرسی” Priyanka توییتی در مارس 2, در حالی که با اشاره به اتهام منظور از دولت های منطقه در بهدهی به جمع آوری 100 تومان از افراد به عنوان کمک های مالی به PM مراقبت صندوق

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>