Coronavirus به روز رسانی: 3 Covid-19 مرگ و میر گزارش شده از پونا تلفات افزایش می یابد به 5

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سه نفر فوت کرده اند در پونا ماهاراشترا در 12 ساعت گذشته در انتخابات گفت: در روز یکشنبه در نظر گرفتن مرگ و میر به دلیل این بیماری کروناویروس به پنج در شهر.

69-ساله ساکن Gultekdi درگذشت Aundh بیمارستان در روز یکشنبه.

مرگ 52-year-old-man با شرکت مرضی شرایط گزارش شده در شنبه بعد از ظهر و 60-سال-که قبلا آزمایش منفی آورده بود مرده به ساسون بیمارستان عمومی همان روز.

او بعد از آزمایش مثبت برای عفونت کروناویروس.

همچنین بخوانید: 26 جدید Covid-19 موارد در ماهاراشترا شمارش تا کنون 661

“52 ساله که زندگی در Kashiwadi تا به حال به دیابت و فشار خون بالا و مرده اعلام شد در ساسون در شنبه ظهر. اما در گزارش آزمون در آمد در اواخر شنبه شب که در آن خود را سواب نمونه یافت شد به مثبت” دکتر آجی Chandanwale به دین ضربه فیلم های پورنو کار, پزشکی, دانشگاه, گفت:.

“60 سال بود قبل از مراجعه به Naidu بیمارستان و تا به حال آزمایش منفی برای عفونت است. پس از مرگ او ما او را سواب نمونه به عنوان علائم کاملا مشابه بودند و متوجه شد که او مبتلا به Covid-19” دکتر Chandanwale اضافه شده است.

اولین Covid-19 مربوط به مرگ در این شهرستان گزارش شده بود پس از 52 ساله تاجر فوت در Deenanath Mangeshkar بیمارستان در مارس 30 و 50 سال گذشت در 2 آوریل در ساسون بیمارستان عمومی.

پونا گزارش 88 Covid-19 بیماران در این منطقه همانطور که از شنبه شب پس از شش نفر بیشتر آزمایش مثبت در پیمپری- – چینچواد شهرداری شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>