Coronavirus به روز رسانی: 10 کشور بدترین تاثیر Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تعداد افرادی که قرارداد coronavirus بیماری فراتر رفت و 1.6 میلیون نفر در سراسر جهان روز جمعه با موارد جدید Covid-19 که ظهور در چین در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر بودن گزارش هر روز در سراسر جهان است.

بیش از 95,700 اند از Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس در حالی که 1,605,372 عفونت های تایید شده اند در حداقل 184 کشور و سرزمین. بیش از 356,000 مردم بهبود پیدا کرد و به تاریخ.

در اینجا یک لیست از ده کشور تحت تاثیر Covid-19:

ما

ایالات متحده در حال 468,895 coronavirus موارد 329 جدید و 16,697 مرگ و میر ناشی از جمعه با توجه به Worldometers.

اولین coronavirus مورد در ایالات متحده تایید شد در ژانویه 20. تعداد تایید Covid-19 نفر در آمریکا افزایش قابل توجهی در هفته سوم مارس و چین پیشی گرفت و شمارش در مارس 26, ساخت آمریکا و جهان را تحت تاثیر قرار کشور توسط coronavirus از نظر تعداد موارد است.

مقامات هشدار داده اند آمریکایی ها به انتظار شماره های هشدار دهنده از coronavirus مرگ و میر در این هفته حتی به عنوان شواهد وجود دارد که تعدادی از عفونت های جدید شد مسطح در نیویورک به کانون شیوع در ایالات متحده است.

پزشکی و مقامات وزارت امور خارجه گفت: آمریکایی ها باید همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله در حال حاضر که نشانه هایی از پیشرفت های پدید آمده در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایتالیا

ایتالیا گزارش مرگ و میر بیشتر از ما با 18,279 تلفات اما تعداد آلوده است در 143,626.

عفونت های جدید در این کشور اروپایی را در برداشت در چند روز گذشته پس از کاهش از قبلی شماره dousing امیدوار است که این بیماری در روشن عقب نشینی است.

ایتالیا بوده است بیشترین تاثیر را در اروپا و همچنین در خارج از آسیا است. تعداد Covid-19 موارد هنگامی که محدود به شمال ایتالیا اما به زودی گسترش به کل کشور باعث شد مقامات به یک گیره در سراسر کشور مستند.

اسپانیا

اسپانیا در حال حاضر دوم بیشتر متاثر کشور اروپایی با 153,222 مبتلا به کوروناویروس. اما تعداد مرگ و میر در اینجا این است که کمتر از ایتالیا در 15,447.

تایید اولین coronavirus مورد در اسپانیا آمد و در تاریخ 1 فوریه. یک وزیر است قرارداد این Covid-10 بیماری و شاهزاده خانم ماریا ترزا کشته شده است و او اولین سلطنتی به مرگ از عفونت کروناویروس.

اسپانیا پیشی گرفت و چین در تعداد coronavirus موارد در پایان ماه مارس و شاهد افزایش به بیش از 112,000 مارس 2. یک ملت-شبکه مستند اعلام شده است در اینجا به عنوان به خوبی.

آلمان

آلمان 118,235 فعال coronavirus موارد و ثبت 2607 مرگ و میر به تاریخ.

آن را نیز ممنوع اعلام رویدادهای عمومی مربوط به جمعیت بزرگ در جهت شکستن زنجیره ای از عفونت کروناویروس. وزیر اقتصاد آلمان توماس Schafer خودکشی که گفته می شود به دلیل نگرانی دولت از وضعیت اقتصادی کشور با توجه به Covid-19.

فرانسه

فرانسه چهارمین بیشتر متاثر کشور اروپایی توسط coronavirus و 117,749 موارد Covid-19. آن شاهد 12,210 مرگ و میر به علت Covid-19.

پاریس بود در روز سه شنبه ممنوع دویدن در طول روز برای حفظ مردم از خم شدن ضد coronavirus مستند قوانین.

شهردار مرکان-en-Baroeul در شمال فرانسه ساخته شده است تف کردن در مکان های عمومی, سرفه یا عطسه و بدون پوشش است و پرتاب با استفاده از ماسک و دستکش در خیابان با مجازات جریمه 68 یورو است.

و اطلس ساحلی شهرستان رفت و آمد مکرر از بیاریتز در روز سه شنبه لغو دو دقیقه آن را محدود به حال مجموعه برای افرادی که به صرف در نیمکت پس از انتقاد گسترده.

پاریس و شهرهای دیگر در حال حاضر بسته های عمومی پارک ها و باغ ها به عنوان بخشی از مستند در سراسر کشور است که نیاز مردم به حمل یک سند توجیه هر گردش از خانه است.

کسانی که گرفتار بدون سند خطر خوب شروع 135 یورو ($147).

مقامات ارشد دولتی هشدار داده اند که خیلی زود به فکر می کنم از بلند کردن اجسام در سراسر کشور مستند که به زور وارد شده در مارس 17 و تنظیم شده است به اجرا تا 15 آوریل در حال حاضر.

چین

چین در حال حاضر ششم-بدترین کشور آسیب دیده توسط Covid-19 و 81,907 موارد از جمعه.

سرزمین اصلی چین روز جمعه گزارش 42 جدید کروناویروس موارد از جمله 38 مورد مربوط به مسافران از خارج از کشور. مقامات چین را به خود اختصاص منابع بیشتر برای جلوگیری از گسترش این ویروس از مرزهای زمینی خود. آنها گفت که این کشور هنوز با خطرات ناشی از باز گشت پس از جدید خوشه شناسایی می شوند در برخی از مناطق.

هوبئی شده است بیشتر آسیب دیده استان در چین و ووهان در استان هوبئی است که بدترین آمار شهرستان توسط coronavirus عفونت است. هوبئی شاهد بیش از 67,000 coronavirus-موارد مثبت و در ادامه به گزارش, مرگ و میر, اگر چه در نرخ آهسته تر از قبل.

تعداد Covid-18 مورد در چین پایین آمد شروع مارس به دلیل سریع اقدامات کنترل و پاسخ توسط دولت چین.

ایران

ایران بدترین آمار کشور در آسیا در حال حاضر 66,220 موارد تایید شده و گزارش شده بیش از 4,110 مرگ و میر به علت Covid-19.

بسیاری از ایرانی مقامات دولتی و سیاستمداران از جمله اعضای پارلمان باید قرارداد Covid-19 و برخی از آنها فوت کرده اند نیز هست.

انگلستان

Coronavirus موارد در بریتانیا است که در 65,077 به عنوان روز جمعه و شده اند وجود دارد 7,978 Covid-19 مربوط به مرگ و میر.

تعداد موارد یافت به طور قابل توجهی در سوم و چهارم ماه مارس آن را یکی از ده کشور برتر برخورد با کروناویروس.

نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus در 27 مارس ، بوریس جانسون بستری شد به لندن و بیمارستان سنت توماس در آخرین یکشنبه شب شده بود و تحت آزمون پس از درد و رنج مداوم coronavirus علائم از جمله درجه حرارت بالا برای بیش از 10 روز است.

ترکیه

ترکیه که گزارش اول تایید عفونت کروناویروس در مارس 10 تا 42,282 موارد Covid-19. شده اند وجود دارد 908 مرگ و میر به دلیل بیماری تنفسی در این کشور آسیایی تا جمعه.

میزان مرگ و میر در ترکیه است که در حال حاضر کمتر از آن است که در برخی از دیگر کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلستان است.

بلژیک

وجود دارد 24,983 Covid-19 بیماران در کشور های اروپایی و 2523 که مردم به دلیل بیماری کروناویروس تا کنون.

بلژیک شورای امنیت ملی که تصمیم گرفت که در این اقدامات شامل جدید کروناویروس (Covid-19) و همچنین به عنوان پسوند خود را تا آوریل 19, دوباره دیدار خواهد کرد چهارشنبه آینده.

این شورا است به احتمال زیاد به بحث در مورد امکان گسترش مستند اقدامات فراتر از 19 آوریل تا 3 مه با توجه به Belga مطبوعاتی آژانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>