Coronavirus: سوم مرگ در باونگر مثبت موارد رفتن تا 44; گجرات به فایل گزارش وضعیت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | احمدآباد | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 12:19:37 am

coronavirus, coronavirus lockdown, coronavirus lockdown gujarat, coronavirus gujarat news, COVID-19, indian express, gujarat news مردم ایستاده در یک فاصله امن فرم یکدیگر در خارج از یک بانک در CTM منطقه احمدآباد در روز پنج شنبه. (اکسپرس عکس: جاوید رجا)

سومین مرگ ناشی از COVID-19 گزارش شده در دولت پس از 70 سال از تاجر درگذشت اوایل روز پنج شنبه در باونگر پس از بستری در بیمارستان تنها یک روز پیش. تا کنون 44 موارد مثبت ثبت شد در دولت است.
تلاش ها برای ردیابی کسانی که در تماس با او حتی به عنوان مقامات محاصره این محل که در آن مرحوم بود که یک “اجتماعی و سیاسی فعال شخص” زندگی می کرد.

“ما گفته شده است او بسیار فعال سیاسی و اجتماعی است. او با استفاده از به بیرون رفتن برای نماز و ممکن است که او می تواند ملاقات مردم وجود دارد. پس از او نگهداری بسیار خوبی از اواخر مردم ممکن است بازدید کرده اند او را در محل اقامت خود را نیز. به عنوان یک اقدام احتیاطی در این محل که در آن او زندگی شده است محاصره” گفت: باونگر شهرداری کمیسر ارشد گاندی.

Jayanti راوی اصلی وزیر بهداشت گفت که انسان تا به حال چند شرکت مرضی از جمله cardiomegaly دیابت و فشار خون و بدخیمی. “اگر وجود دارد شرایط شدید ما را درمانی نیست, بلکه سعی کنید با مدیریت پزشکی مانند دستگاه تهویه حمایت” افزود راوی.

Dr Vikas سینها, پزشکی, سرپرست آقا Takhtasinhji بیمارستان عمومی از Bhavanagar گفت: انسان برای اولین بار مورد بررسی OPD از بیمارستان و سپس منتقل به بخش ICU و در نهایت به انزوا بخش به معنای COVID-19 بيمار که در آن او در نهایت تسلیم در اوایل صبح. او نمونه فرستاده شد COVID-19 تست در شب چهارشنبه و نتیجه را در روز پنج شنبه حدود 10 am.

انسان را به ساخت و ساز و سفر کسب و کار. “او پرواز به دهلی نو در ماه مارس 6 و بازگشت در 8 مارس. وجود دارد بدون سابقه سفر خارجی است. هنگامی که او بازگشت به باونگر به عنوان در هر دستورالعمل سپس او لازم نیست به صفحه اصلی-قرنطینه. پس از سلامت او رو به وخامت گذاشته و او توصیه می شود در قرنطینه در مارس 22,” گاندی اضافه شده است.

منابع گفت که تاجر سفر به دهلی نو که در آن او بستری برای عمل جراحی بر روی پای خود. او سوار به احمدآباد برای گرفتن یک پرواز به دهلی پرواز برگشت و دوباره سوار به باونگر. “یا در مارس 18 یا 19 ساله او به نام تب تلفنی. او مورد بررسی قرار گرفت اما تب بود و تنها علامت… بعد از این او خواسته شد که در قرنطینه” به گفته یک منبع.

جمع آوری گفت که شش تن از اعضای خانواده اش قرار داده شده است در زیر صفحه اصلی-قرنطینه در حالی که محل که در آن حدود 50 خانواده زندگی می کنند نیز محاصره کردن.

روز چهارشنبه احمدآباد گزارش آن مرگ برای اولین بار پس از 85 سال که به تازگی بازدید عربستان سعودی تسلیم به COVID-19.

احمدآباد گزارش جدید مثبت بیمار 59 ساله که قرارداد عفونت از طریق انتقال محلی و پذیرفته شده است به SVP بیمارستان.

در گاندینگر خوشه از انتقال محلی گزارش شده بود پس از 26 سال در دبی, بازگشت تاجر خود آلوده 81 ساله مادر 49 ساله پدر 53 ساله و 54 ساله ، دایی که توسط یک داروساز در یک بلور فوتونی در حال حاضر آلوده خود را از 75 سال ،

در Rajkot 37 سال آزمایش مثبت است که مشکوک به وجود عفونت از دوستان خود 36 ساله که به تازگی از دبی و آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 24. “بیمار شد و بستری برای جداسازی بخش در روز چهارشنبه. امروز خود نتایج آزمون آمد, مثبت,” گفت,,,, Dr Mitesh Bhanderi رئیس بهداشت و درمان منطقه افسر راجکوت.

راجکوت شهرداری کمیسر Udit Agrawal گفت: “او یکی از دوستان که تست مثبت دیروز. ما می دانستیم که این اتفاق می افتد و بنابراین ما تا به حال گرفته شده احتیاطی” Agrawal گفت: هند اکسپرس اضافه شد و قرنطینه پس از دوستان خود را آزمایش مثبت است.

COVID بیمارستان

افرادی که تست مثبت برای coronavirus را از این پس می توانید در چهار تعیین شده بیمارستان برای COVID-19 نفر در احمدآباد وادودارا سورت و راجکوت گفت: اصلی وزیر بهداشت Jayanti راوی. در حال حاضر با تنها 44 موارد مثبت در دولت “ما بسیار راحت از لحاظ فضا و زیرساخت و کارکنان” او گفت:.

غربالگری دقیق و تماس با ردیابی در راه است, در سراسر کشور از طریق یکپارچه بیماری های نظارت برنامه (IDSP). بیش از 2.7 کرور افراد مورد بررسی قرار گرفته است در شخص و یا از طریق تلفن. راوی اضافه شده است که آنها انتظار دارند به نظارت کامل در دو تا سه روز. در حال حاضر 20,304 افراد شده اند قرنطینه از جمله 613 در دولت امکانات و 124 نفر دیگر مستقر در مراکز خصوصی.

در وادودارا شهر تعدادی از افراد در خانه قرنطینه رفته تا از 1,002 به 1,402. در Rajkot, که از شنبه شب از 32 نفر در نهادی قرنطینه در حالی که یکی دیگر از 699 تحت صفحه اصلی قرنطینه. تا کنون 787 نمونه آزمایش شده اند.

زن و شوهر, رزرو

وادودارا: در وادودارا پلیس رزرو یک زن و شوهر Dipak پاتل 40 و همسرش Bhavika 38 صاحبان شری شاکتی ارائه در فروشگاه شهر منطقه تحت بخش های مختلف از IPC و اپیدمی بیماری پس از عمل این زن و شوهر بود که به در خانه قرنطینه شد در حال اجرا فروشگاه خود را در طول مستند. زن و شوهر بودند رزرو در بخش IPC 269, 270 (غفلت در عمل به گسترش بیماری های عفونی) و 271 (نافرمانی به قرنطینه حکومت) پس از دریافت شکایت از افسران چک کردن در خانواده است. خانواده خواسته شد که در قرنطینه پس از خود Megha در بازگشت از سفر به کشور لتونی در اتحادیه اروپا است.

دولت به وضعیت فایل گزارش COVID-19 آمادگی

دولت انتظار می رود که دولت به فایل گزارش وضعیت جمعه قبل از گجرات دادگاه عالی که در زمان suo motu cognisance به بررسی دولت آمادگی برای COVID-19 شیوع. دولت فرستاده شده قبل از HC هفته گذشته بر اهمیت ارج نهادن به صفحه اصلی قرنطینه زمان برای جلوگیری از شیوع COVID-19 در دولت و بعد از آن شروع به گرفتن اقدامات مجرمانه در متخلفان.

ارائه شده قبل از تقسیم نیمکت به ریاست رئیس دادگستری Vikram Nath منظور ثبت خارجه تاکید بر خانه قرنطینه.

“دولت فرستاده شده است که “آنچه مهم است این است که هر کسی که از خارج که نشان نمی دهد هر گونه علائم در فرودگاه مجاز به رفتن به خانه بعد از دادن بیانیه خود را/که انجام آنها خواهد بود در خانه قرنطینه برای 14 روز. اما بالاتر از سه نفر بود که آزمایش مثبت نیست افتخار خود اعلام/انجام که منجر به سفر از یک مکان به مکان دیگر و احتمالا پس از تصویب این ویروس به تعداد زیادی از افراد” ثبت شد در دادگاه باشد.

صحبت به هند اکسپرس, مدافع, general کمال Trivedi بود که ظاهر می شود از طرف دولت بیشتر به دادگاه تجدید نظر به افتخار لازم خانه قرنطینه زمان که بسیاری یافت شده اند به ايميل در حالی که پیدا کردن راه های اطراف آن.

وزارت بهداشت از آغاز درب-به-درب نظرسنجی از خانه ها و شرکت های شهرداری مانند احمدآباد و سورات را تسهیل صفحه اصلی تحویل ملزومات است.

Hardik را به قید وثیقه درخواست

وثیقه درخواست از کنگره رهبر Hardik پاتل شنیده خواهد شد جمعه در گجرات HC با استدلال به توان از طریق ویدئو کنفرانس با قضات در نظر مستند. پاتل در ادامه به تسلیم در Sabarmati زندان مرکزی در احمدآباد بعد از او دستگیر شد, یک هفته پیش در سه سال مورد توسط Ramol پلیس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>