Coronavirus: نیاز فوری به شناسایی مهار فوق العاده-پخش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این دومین هفته از ماه فوریه در کره جنوبی. اخبار trickling در یک انفجار شیوع کروناویروس در سرزمین اصلی چین در شهر ووهان که تحت تاثیر قرار است ده ها هزار نفر از مردم کشته و صدها نفر در حال حاضر.

اما در سئول پایتخت, مقامات راضی هستند با سخت مهار اقدامات و فرودگاه کنترل قرار داده و در محل پس از جداسازی 35 سال زن چینی پس از فرود در فرودگاه اینچئون در ژانویه 20. تعداد موارد نسبتا کم است, 30 و تلفات انسانی در تک رقمی.

تهاجمی تست و ردیابی افراد آلوده کمک کرده است دولت نگه داشتن یک دسته در این بیماری است.

تمام آنچه که در مورد تغییر است.

ناشناخته به مقامات 61 سال در این کشور چهارمین شهر دائگو در حال تحصیل خدمات جنبی مسیحی فرقه است. او تب دارد اما فکر می کند آن است که یک سرماخوردگی. او به حضور چهار جماعت قبل از گرفتن خودش آزمایش و تست مثبت برای coronavirus در فوریه 17.

فوریه 19 و تعداد موارد در کره جنوبی رسید 346. این زن لقب بیمار 31 و نه آلوده به حداقل 1,160 مردم upend این کشور طرح شامل مرگبار سرایت و تبدیل شدن به یک جهانی نمونه ای از یک Covid-19 سوپر پخش.

در حال حاضر دستیابی به موفقیت مطالعه کرده است به سرعت در دستگیری از جمله سوپر, پخش كردن, حوادث (SSEs) زیرا آنها منجر به یک رشد انفجاری در مراحل اولیه شیوع بیماری و کمک به پایدار انتقال در مراحل بعد.

این مقاله به چاپ رسیده در حال ظهور بیماری های عفونی مجله از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ایالات متحده در آمد یک روز ترس رسید در هند بالیوود خواننده Kanika Kapoor که آزمایش مثبت برای coronavirus عفونت نازل شد که با حضور در رویدادهای اجتماعی با بالا سیاستمداران را وادار بسیاری از رهبران برای رفتن به قرنطينه. یکی از این سیاستمداران با حضور هر دو مجلس و نشست صبحانه با رییس جمهور.

در SSEs یک فرد آلوده می گذرد سرایت به تعداد زیادی از دیگران به طور معمول با حضور در یک رویداد عمومی و یا در یک محل عمومی. اکثر SSEs مطابق با 80:20 قانون که دارای 20 درصد از جمعیت آلوده به طور معمول مسئول 80 درصد از عفونت.

“اگر چه ما هنوز اطلاعات اندکی در مورد شیوع این ویروس شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از SSEs که در ارتباط با رشد انفجاری در اوایل شیوع و انتقال پایدار در مراحل بعد گفت:” نویسندگان این مطالعه توماس R فریدن و کریستوفر تی لی.

“اگر چه SSEs به نظر می رسد دشوار است برای پیش بینی و در نتیجه دشوار است برای جلوگیری از هسته ای اقدامات بهداشت عمومی می تواند به جلوگیری و کاهش تعداد و تاثیر SSEs. برای جلوگیری و کنترل SSEs سرعت ضروری است” آنها اضافه شده است. این مطالعه شناسایی پنج عامل کلیدی در کاهش SSEs.

این اولین بار است که بیماری زا که شامل درک انتقال پتانسیل تداوم ظرفیت و حدت ویروس. دوم این است که میزبان از جمله مدت و محل و بار عفونت است. سوم زیست محیطی است که شامل تراکم جمعیت و در دسترس بودن و استفاده از عفونت پیشگیری و کنترل اقدامات در امکانات بهداشتی. چهارم رفتاری است که شامل آداب و رسوم اجتماعی و بهداشت به دنبال رفتار و پایبندی به بهداشت عمومی ارشاد. پنجم پاسخ که شامل به موقع و اجرای موثر پیشگیری و کنترل اقدامات در درون جامعه و در مراقبت های بهداشتی تنظیمات.

“SSE پیشگیری و کاهش خطرات بستگی دارد در درجه اول در سرعت شناخت و درک این وقایع” نویسندگان گفت: با استفاده از تجزیه و تحلیل آماری داده ها از هنگ کنگ و ویتنام و سنگاپور و کانادا نشان می دهد که به تأخیر انداختن 2003 سارس اقدامات کنترل توسط فقط یک هفته می تواند سه برابر اندازه از این بیماری همه گیر که به کشته شدن 774.

“از آنجا که فردی superspreaders تنها می تواند شناسایی صورت گذشته نگر جهانی اجرای تریاژ روش های تشخیص سریع و انزوا کنترل های اداری (جریان الگوها و روش برای بیماران مبتلا به بازدید کنندگان و کارکنان) و مهندسی کنترل (جداسازی اتاق, پارتیشن, سیستم های تهویه) هستند و لازم است از همه” کاغذ گفت.

در سطح جهانی و کارشناسان استفاده کرده اند مورد بیمار 31 در کره جنوبی به احتیاط مقامات و دولت در مورد خطر فوق العاده-پخش.

“کشور باید به توسعه و پیاده سازی پروتکل برای اجرای سریع شناسایی و تشخیص و جداسازی بیماران” نویسندگان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>