Coronavirus: Telangana محدودیت انتشار اطلاعات مقامات انکار سرکوب شارژ

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Sreenivas Janyala | حیدرآباد | به روز شده در: 1 آوریل سال 2020 1:54:50 am

india lockdown quarantine, Telangana government, Telangana corona testing, Telangana coronavirus, Telangana coronavirus india cases, روز دوشنبه دولت برای اولین بار در آزادی گفت: وجود دو مورد جدید در عرض چند دقیقه این CMO صادر یکی دیگر از آزادی بیان است که پنج نفر از دولت درگذشت COVID-19. (فایل عکس/بازنمودی)

به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد در Telangana افزایش می یابد, دولت محدود کرده است که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در مورد شیوع بیماری در یک روز به صورت روز.

تا تعداد موارد در حدود 45 دولت بوده و انتشار اطلاعات روزانه بر تعداد موارد تازه تعداد زیادی از مردم تحت قرنطینه و مراحل گرفته شده برای مقابله با شیوع.

پس از تعداد موارد تازه روزانه بالا رفت و دولت محدود اطلاعات ارائه شده است. روز دوشنبه دولت برای اولین بار در آزادی گفت: وجود دو مورد جدید در عرض چند دقیقه این CMO صادر یکی دیگر از آزادی بیان است که پنج نفر از دولت درگذشت COVID-19.

روز سه شنبه در اواخر انتشار توسط وزیر بهداشت Etela Rajender — نه با سربرگ رسمی — اظهار داشت: 15 مورد گزارش شده بود در دولت است. کسانی که تست مثبت یا حضور Tabhligi جماعت نشست در دهلی نو و یا در تماس با کسانی که گفت: انتشار.

انتشار داشتند و ارائه اطلاعات در مورد مناطق مرده یا کسانی که آزمایش مثبت متعلق به و یا سفر تاریخ است.

پرسید: چرا اطلاعات در تعداد زیادی از مردم که با حضور در جماعت و کسانی که در حال نشان دادن علائم منتشر شد Rajender گفت: این اطلاعات است که هنوز هم در حال تدوین است.

G ایستاده رائو, مدیر ارشد, مدیر بهداشت عمومی گفت که اطلاعات منتشر شده تنها پس از تایید مناسب است و به همین دلیل وجود برخی از تاخیر.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>